Wielkanoc już za rogiem! - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser32108

Gość
Gość
Najmniej dostałem 312 najwięcej 411. U mnie na razie norma to średnio 390.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pracki po 15 sec znowu zwalone, mialo byc wiecej jaj a wychodzi na 2-3 pracki po 2 jajka i 1 na 4.

widze na dako dobry wynik 7, na jica 19 brawo, moze ludzie rusza w koncu lbem.

ale klonik 190 za duzo ktos ma kaski, moze faktycznie Fresh postanowil zainwestowac ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
309-380 na klonie
288-403 na jica

Ja mam umki porozrzucane 300 w hp, 200 w handel, po 70 w siłę i charyzmę, ubrania jakieś przypadkowe miałem pod pracę, bronie Preriowy kwiat Sequah i eliksir miłości i wygrałem wszystkie pojedynki.
 
pracki po 15 sec znowu zwalone, mialo byc wiecej jaj a wychodzi na 2-3 pracki po 2 jajka i 1 na 4.

widze na dako dobry wynik 7, na jica 19 brawo, moze ludzie rusza w koncu lbem.

ale klonik 190 za duzo ktos ma kaski, moze faktycznie Fresh postanowil zainwestowac ;)

Na huronie 261 :p
Na klonie nie dziwne, najnowszy świat w końcu ;)
 

DeletedUser32573

Gość
Gość
Orientuje się ktoś czy będzie dostępny w Shop'ie jakiś koszyk dający x jajek na 12 bądź 24h? Bo nie wiem czy trzymać dużo obli na to, czy wydać na pracki ::)):
 

DeletedUser

Gość
Gość
ktos sie orientuje jak to jest 1 pojdeynek i 1 pkt? czy jest tak ze jak sie pojedynkujesz to dostajesz 2 pkt? a jak z 3 gosciem to 3?
 
Kiedyś chyba było, że za jajka się skracało o 2 godz czas do kolejnego pojedynku. Teraz za te 720 jajek to całość resetuje?
 
Gdzie i kto by nie wariował o jajka najważniejsze, że dopieliśmy swego :D

A te pojedynki to czysta loteria, najwięcej wygrałem moim handlowcem na bf
Być może dlatego, że jestem w charyzmę a w tych pojedynkach kluczową rolę podobno odgrywa taktyka i zaskok

Spróbójcie się ubrać pod w/w umiejki i dajcie znać czy cosik się zmieniło...
Ja leje na tą loterie ale jedno mnie cieszy że secik fortowy ma wytrzymałość
czyli chyba nie będą grzebać przy fortach jednak - przynajmniej na razie
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Kiedyś chyba było, że za jajka się skracało o 2 godz czas do kolejnego pojedynku. Teraz za te 720 jajek to całość resetuje?

Tak, całość czasu ;)

ktos sie orientuje jak to jest 1 pojdeynek i 1 pkt? czy jest tak ze jak sie pojedynkujesz to dostajesz 2 pkt? a jak z 3 gosciem to 3?

Takie rzeczy występowały w loterii z okazji oktoberfestu, a nie w Wielkanoc ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dostałeś odpowiedź, wybacz ale miałem problemy z internetem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ok czyli 1 pojedynek z obojetnie jakim przeciwnikiem to 1pkt?
 

DeletedUser

Gość
Gość
czyli nie warto losowac za brylki, lepiej wydawac to na skracanie i przekupywanie
 

DeletedUser32573

Gość
Gość
Fusek odpisz: Czy będzie jakiś koszyk dający x jajek co 12h lub 24?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Fusek odpisz: Czy będzie jakiś koszyk dający x jajek co 12h lub 24?

Przedmioty, które dawały co 12 h pewną ilość waluty eventowej występowały tylko i wyłącznie w loterii z okazji walentynek oraz Dia de los muertos (tą gdzie zbierano kwiaty). Była to nagroda za zebranie odpowiedniej ilości serc czy kwiatów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32573

Gość
Gość
Ostatnie pytanko :) Bo napisane jest "Dziś 20% rabatu" Oczywiście czytając ze zrozumieniem można wywnioskować, że tylko dziś rabat trwa. Ale z doświadczenia z eventu walentynkowego wiem, że przez cały okres eventu trwał rabat. Czy można się spodziewać tego samego w tym przypadku? Bo brakuje mi kurka 10 obligacji a lepiej, żeby rabat nie zniknął :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
a mam glupie pytanie, mozna miec 1 koszyk czy wiecej? i czy jak wiecej to kazdy daje tyle jajek? ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry