Wielkanoc już za rogiem! - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser32590

Gość
Gość
"Drodzy Gracze,

ze względu na dużą ilość napływających informacji zwrotnych ze wszystkich naszych światów, podjęliśmy decyzje o możliwości uiszczenia opłaty za pojedynek za pomocą jajek. Ceny jednak będą wysokie, zdecydowanie wyższe niż serwerach bety. Dziś, do godziny 22 pojawią się szczegółowe informacje na temat zmian.

Pozdrawiam,
Wasz The West Team"


o jednak :)

da sie da :)

etriel w czym dla ciebie jest zabawa jak loteria trwa 20 dni?

i czemu nie odpowiedziałaś mi nic na temat ograniczenia setów???

zaraz powiesz ze sie czepiam ale mineło 3tyg od zakończenia mistrzostw i obiecaliście niespodzianke od nagród i gdzie ona?? a no tak nie dacie nam bo przez całe mistrzostwa byliscie pod angolami wgl bedzie czy nie?? albo dacie za rok :)

//połączono posty - Lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19312

Gość
Gość
ciekawe te pojki :D
full handel praktycznie bez szans na wygraną xD
 
Mnie jako gracza cieszy to, że nasze zdanie jest brane pod uwagę i zmienią się zasady loterii.

ALE

Do jasnej anielki czy za każdym razem musimy zrobić karczemną awanturę na forum
(i wszędzie gdzie się da) Aby nasze zdanie zostało wzięte pod uwagę?
Magda, jesteś z nami nie od wczoraj znasz nastroje i opinie graczy.
Dlaczego za każdym razem musimy wydrapywać z takim trudem to co i tak nam się należy?
 
Dlaczego itemek eventowych nie można ulepszać ???!!! Kto znowu to wymyślił? Drugie pytanie: Czym różni się aż tak rewolwer detektywa od pałki detektywa, że ujęto mu +12 do uniku, skoro pałka ma taki bonus?
 
Ostatnia edycja:
Ja bym inaczej zadał pytanie. Kto wymyślił ulepszanie?
Jest to najbardziej chybiony pomysł w grze.
Jedyne co się opłaca ulepszać to jumę

Precyzyjny jednostrzałowiec jest spoko ale przez to brakuje nam ludzi z bummpo
Gracze ulepszają sety nie wiem po co a ja nie chcąc zostać w tyle na forcie
też muszę ulepszać co mi się średnio opłaca bo dopiero na UP@3 widać ewidentny wzrost statystyk setu
 
Pamiętam jak jeszcze grał mój brat i razem ciualiśmy na pas ala. 250k to była ogromna kwota z pozycji początkującego gracza.
A dzisiaj sprzedaje się go do żyda.... to były piękne czasy

Dokładnie, pamiętam pas tancerki kupiłam, za ciężko zarobione pieniądze. Coś około 700k chyb wtedy kosztował ::)):

Ciekawe na jakiej podstawie?

Na podstawie zmiany losowania za jajka :D


Martwi mnie tylko jedno... Każdy tak narzeka, że znowu event, ze to że tamto, a na fortach pustki, bo jajka trzeba zbierać hmpf
 
Martwi mnie tylko jedno... Każdy tak narzeka, że znowu event, ze to że tamto, a na fortach pustki, bo jajka trzeba zbierać
Jak Ci będzie brakowało strzelb to wpadnę
Ostatnio żem nawet kapcia dostał :D

A co do loterii to ludzie, miejcie wywalone i tak skompletujecie sety
Ja mam grosze na moich postaciach wisze ludziom hajs a sie nie martwie :)
Wydawałem bryłki tylko na pierwszej locie bo wtedy to było coś nowego a potem już nie
A sety jakie chce mieć takie mam i tak :)

Paulina z tą wiarą w TWT to nie tak do końca bo oni pod naszym naporem zmienili zasady.
Gdybyśmy nie upomnieli się o nasze prawa to G.... byśmy dostali

Oni powinni bez naszych awantur wiedzieć co i jak zmienić żeby było dobrze i z korzyścią dla nas :)
Dopiero wtedy mogła byś powiedziec to co rzekłaś :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
huron już 259 losowań gratulacje dla tego kogoś ::DD:::DD:::DD:::DD:::DD:
 
Paulina z tą wiarą w TWT to nie tak do końca bo oni pod naszym naporem zmienili zasady.
Gdybyśmy nie upomnieli się o nasze prawa to G.... byśmy dostali

Oni powinni bez naszych awantur wiedzieć co i jak zmienić żeby było dobrze i z korzyścią dla nas :)
Dopiero wtedy mogła byś powiedziec to co rzekłaś :)


To był tylko sarkazm :D
A na bitwy śmiało, każda strzelba mile widziana ;)
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
Mnie jako gracza cieszy to, że nasze zdanie jest brane pod uwagę i zmienią się zasady loterii.

Ja widziałem temat na niemieckim forum, też kilka stron dyskusji.
Stąd można wywnioskować, że jakby tam nie wariowali to u nas też by nie było losowań za jajka ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
naprawde chcialem pogratulowac, za pracki po 15 sec mialo byc wiecej jaj a znowu wychodzi wiekszosc po 2, czasem w padnie po 3-4

powaznie gratulacje
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Hmm 4 postacie dostały w łeb od darmowego gościa. Jedna była robiona z umiejętnościami pod pojedynki , druga i trzecia full siła uderzenia a czwarta w handel. I każda z nich dostała przysłowiowo skopana . Nie przesada ? Moja główna postać gdyby nie obrażenia po 400 i set pod pvp to tez by dostała w łeb ...
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
Etriel pisała 'po uzyskaniu informacji zwrotnych z naszych światów'

Jak wcześniej pisałem, wariowali na niemieckim (i dlatego zareagowali i dodali losowania z jaja)


Czyżby było coś na rzeczy? [większość wie o co mi chodzi...]
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Hmm 4 postacie dostały w łeb od darmowego gościa. Jedna była robiona z umiejętnościami pod pojedynki , druga i trzecia full siła uderzenia a czwarta w handel. I każda z nich dostała przysłowiowo skopana . Nie przesada ? Moja główna postać gdyby nie obrażenia po 400 i set pod pvp to tez by dostała w łeb ...

Zrobiłem parę pvp, na sprawdzenie. Efekt? Jeden pvp przegrany, postać full hp, ubranie i bronie cullena, zaprzęg doolina.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Zrobiłem parę pvp, na sprawdzenie. Efekt? Jeden pvp przegrany, postać full hp, ubranie i bronie cullena, zaprzęg doolina.

No to moja głowna postać ma podobnie. Też full HP set Collina (bez spodni - zwiadowcy) Złote bronie i jazda BB. Jako jedyna wygrywa. Reszta nawet coś teraz ugrywa gdy eq pojedynkopodobne założyłem no ale też kiepsko to wygląda. Mogę spróbować wytestować na głównej set Cullena ale wolałbym jednak żeby umki szły pod siłę uderzenia .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co to jest 15 sekund i 2 jajka ?? Ile jajek leci po 1h ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry