Wielkanoc już za rogiem! - dyskusja

Status
Zamknięty.
TurboDylan napisał:
NIBY GRA DARMOWA, A JEDNAK TRZEBA PŁACIĆ!
Można. Nazywa się to Free2Play i jest to model biznesowy wprost opisany jako przyjęty przez InnoGames na stronie firmowej: https://corporate.innogames.com/en/company/fast-facts.html

patryk rawa napisał:
to prosze odpowiedz mi na moje pytanie czy święta trwaja 3 tygodnie czy 3 dni????
Myślę, że ogłoszony został event wielkanocny, a nie święta same w sobie, czyż nie?

Karolina9062 napisał:
A gdzie do jasnej anielki bonusy setów?! Znów trzeba szukać po nie ciekawej i mało atrakcyjnej wiki tw?! Bo ciężko wrzucić na forum
Fora dyskusyjne, jak nazwa wskazuje, służą do rozmów. Są często używane jako miejsce do przechowywania i prezentacji informacji (także poza branżą gier), ale to nie jest ich przeznaczenie. Jeżeli jest dostępna platforma, na której można takie rzeczy zrobić lepiej niż na forum (a jest i można), to należy z niej korzystać.

Karolina9062 napisał:
Onufry wróć!
To trochę taki symptom podobny do tęsknoty za PRL albo do starego layoutu Westa (aka West 1.0). Irracjonalna nostalgia, tęskonta za czasami obiektywnie gorszymi, a mimo to ludziom się wydaje, że "wtedy było lepiej". Heh ;].
 

DeletedUser32590

Gość
Gość
W The West eventy zazwyczaj trwają około 20 dni i jest to czas dodatkowej zabawy dla graczy.

jakiej zabawy dla graczy??? gram długo w tą gre i w tych loteriach nie widze zabwy tylko kto wiecej wyda kasy ten bedzie miec najlepsze ubranie/bronie a ten co nie wyda to sobie losuje jajka itp
chyba trzeba wydawać wiecej kasy bo ja nie widze w tym zabawy



Każdego roku, w większości eventów jest jedna opcja darmowa oraz dodatkowe płatne bryłkami. Tak było w zeszłorocznym Wielkanocnym Evencie i tak jest w tym roku. Nie widzę w tym większego problemu, ponieważ każdy ma szanse wygrać. Gracze mocno aktywni, mogą wydać jajka na skracanie czasu i przekupywanie bandyty w darmowych pojedynkach. Zmniejsza to szanse na wygranie skrzyni, ale daje jednakowa szanse na wygranie setu tancerza, czy na zdobycie największej liczby wygranych pojedynków z rzędu.

dobrze napisałaś każdy ma szanse tak ale najwieksza szanse mają ci co wydaja pieniądze a szary gracz nie
 

DeletedUser30158

Gość
Gość
  1. Pojedynkując się z Dużym Fredem mamy największą szanse na wylosowanie przedmiotów z pierwszej puli, ale istnieje prawdopodobieństwo wylosowania z puli 2, 3 oraz 4. Im droższa pula nagród, tym mniejsza szansa na zdobycie tej nagrody.
  2. Podczas walki za 25 bryłek, największą szansę mamy na otrzymanie nagrody z puli powszechnej, ale istnieje prawdopodobieństwo otrzymania nagród z puli 3 i 4. W tym przypadku nie otrzymamy nagród z puli pierwszej.
  3. Podczas pojedynków za 150 bryłek złota, największą szanse mamy na otrzymanie przedmiotów z puli 3, czyli z puli rzadkich przedmiotów. Istnieje jednak prawdopodobieństwo na zdobycie przedmiotu z puli 4. Nie otrzymamy nagrody z puli 1 i 2.
  4. I tym samym, pojedynkując się z Westwoodem możemy wygrać jedynie nagrody z puli bardzo rzadkich przedmiotów.

A podczas odpalania kolejnego urlopu w grze ze względu na poziom gry zniżający się do poziomu całego twt można coś wygrać?
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
,,Bryfft... Wbij do nas na forum, bo gracze hejtują TWT... Może coś nam pomożesz :)"

To trochę taki symptom podobny do tęsknoty za PRL albo do starego layoutu Westa (aka West 1.0). Irracjonalna nostalgia, tęskonta za czasami obiektywnie gorszymi, a mimo to ludziom się wydaje, że "wtedy było lepiej". Heh ;].

Według mnie 1.xx było lepsze. Mapa wydaje mi się bardziej klimatyczna, mniejsza ilość eventów ;)
 
,,Bryfft... Wbij do nas na forum, bo gracze hejtują TWT... Może coś nam pomożesz "
Trzymajmy poziom jednak. Myślę, że potencjalnych okazji do tego typu wizyt było bardzo dużo od mojego ostatniego pobytu na tym forum.

Według mnie 1.xx było lepsze. Mapa wydaje mi się bardziej klimatyczna, mniejsza ilość eventów
Dokładnie tak, jak mówiłem :). Na tym właśnie polega irracjonalna nostalgia.
Telewizor Rubin też był klimatyczny. I miał mniej kolorów i mniejszą rozdzielczość niż dzisiejsze stucalowe cudeńka ExtraFlatSuperFullMoFoHajdefiniszon. Do momentu wybuchu oczywiście, wtedy było bardzo kolorowo.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Dokładnie tak, jak mówiłem :). Na tym właśnie polega irracjonalna nostalgia.
Telewizor Rubin też był klimatyczny. I miał mniej kolorów i mniejszą rozdzielczość niż dzisiejsze stucalowe cudeńka ExtraFlatSuperFullMoFoHajdefiniszon. Do momentu wybuchu oczywiście, wtedy było bardzo kolorowo.

Klimat... Według niektórych różne gry są tak podzielone... CS 1.6>CS:GO, DOD 1.3>DOD:S (potwierdzam)... Niby w każdej grze w następnej wersji dali coś lepszego (grafika itp.), ale też coś odebrali lub zmienili daną rzecz.

Wyprodukuje samochód... Po kilku latach dam jego nową wersję... wózek na zakupy. Czy według Ciebie ta nostalgia do poprzedniego modelu samochodu jest irracjonalna?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31727

Gość
Gość
To trochę taki symptom podobny do tęsknoty za PRL albo do starego layoutu Westa (aka West 1.0). Irracjonalna nostalgia, tęskonta za czasami obiektywnie gorszymi, a mimo to ludziom się wydaje, że "wtedy było lepiej". Heh ;].

No było lepiej, nie było tylu setów, były bardziej kompetentne osoby w twt i forty/pvp jakoś wyglądały a teraz tylko zniechęcacie ludzi.

Loterie są robione, bo Inno widzi że ta gra upada i chcą jak najwięcej zarobić na tych ostatnich graczach.


I nie piszę się "tęskonta" tylko tęsknota jak już ;)
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Każdego roku, w większości eventów jest jedna opcja darmowa oraz dodatkowe płatne bryłkami. Tak było w zeszłorocznym Wielkanocnym Evencie i tak jest w tym roku. Nie widzę w tym większego problemu, ponieważ każdy ma szanse wygrać. Gracze mocno aktywni, mogą wydać jajka na skracanie czasu i przekupywanie bandyty w darmowych pojedynkach. Zmniejsza to szanse na wygranie skrzyni, ale daje jednakowa szanse na wygranie setu tancerza, czy na zdobycie największej liczby wygranych pojedynków z rzędu.

Link do Wielkanocy 2015

Wiem na jakiej zasadzie działał ubiegły event wielkanocny, ale może tak żeby wszystko było jasne - ten system był/jest do bani. Można zauważyć, że mało kto kupuje teraz bryłki, a jednak nadal duża część przedmiotów wymaga płacenia właśnie nimi. Jeszcze rozumiem jakby ceny były porównywalne z zarobkami Polaków a nie Niemców :&:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A co do botów w zakładce Skrypty którą prowadzi Wojcieszy jest skrypt który nam umożliwia wysyłanie jajek,skoro to jest bot to czemu tam jest :kak:
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
A co do botów w zakładce Skrypty którą prowadzi Wojcieszy jest skrypt który nam umożliwia wysyłanie jajek,skoro to jest bot to czemu tam jest :kak:

Do tego potrzebne jest oficjalne stanowisko CM... Ostatnio dowiedziałem się, że program który jest opisany na większości opcjo języcznych forów jest zbanowany... Sam autor o tym nie wiedział :/ W pewnym przypadku sam CM o tym nie wiedział...
 
A co do botów w zakładce Skrypty którą prowadzi Wojcieszy jest skrypt który nam umożliwia wysyłanie jajek,skoro to jest bot to czemu tam jest :kak:

Wystarczy przeczytać regulamin działu, gdzie jest napisane, że TWT nie bierze odpowiedzialności za to, co wkleją gracze, zaś w regulaminie gry znajdziecie punkt dotyczący botów. Botem jest każdy rodzaj skryptu, który "klika" za Was. Będziemy oczywiście starali się opisać, które skrypty według nas są legalne, jednak nie zwalnia to graczy z odpowiedzialności za używanie skryptów na własna rękę. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, zawsze może zapytać obsługę gry, czy dany skrypt jest dozwolony czy nie.

Wiem na jakiej zasadzie działał ubiegły event wielkanocny, ale może tak żeby wszystko było jasne - ten system był/jest do bani. Można zauważyć, że mało kto kupuje teraz bryłki, a jednak nadal duża część przedmiotów wymaga płacenia właśnie nimi. Jeszcze rozumiem jakby ceny były porównywalne z zarobkami Polaków a nie Niemców :&:

Podkreślę jeszcze raz, że aby wygrać event (otrzymać Plemienne artefakty), nie trzeba wcale dużo wydać bryłek. Jeśli mamy gracza, który uzbiera dużo jajek a następnie co 2 minuty przez godzinę wyda 500 jajek na skracanie czasu - daje nam to 30 darmowych pojedynków. 30 wygranych pojedynków to 30 pkt (passa wygranych pojedynków). I jeśli gracz uzbiera w ciągu dnia dajmy na to 15k jajek (to nie jest trudne), to daje nam to w 20 dni 300K jajek czyli 600 pojedynków skróconych, co daje 620 pkt dobrej passy. To jest przykład, jak można wygrać bez wydania ani jednej bryłki.
 
Wystarczy przeczytać regulamin działu, gdzie jest napisane, że TWT nie bierze odpowiedzialności za to, co wkleją gracze, zaś w regulaminie gry znajdziecie punkt dotyczący botów. Botem jest każdy rodzaj skryptu, który "klika" za Was. Będziemy oczywiście starali się opisać, które skrypty według nas są legalne, jednak nie zwalnia to graczy z odpowiedzialności za używanie skryptów na własna rękę. Jeśli ktokolwiek ma wątpliwości, zawsze może zapytać obsługę gry, czy dany skrypt jest dozwolony czy nie.

skrypt do znajomych nie klika za nas, samemu trzeba klikać - zatem nie jest to boot według regulaminu ? bo teraz się trochę zapętlasz

"§7 Boty

Używanie botów, skryptów lub innych programów automatycznie łączących się z grą lub automatyzujących jej przebieg jest zabronione.
Wyjątek stanowią produkty autorstwa InnoGames, takie jak np. Pasek Narzędzi The-West."
 

DeletedUser30158

Gość
Gość
Podkreślę jeszcze raz, że aby wygrać event (otrzymać Plemienne artefakty), nie trzeba wcale dużo wydać bryłek. Jeśli mamy gracza, który uzbiera dużo jajek a następnie co 2 minuty przez godzinę wyda 500 jajek na skracanie czasu - daje nam to 30 darmowych pojedynków. 30 wygranych pojedynków to 30 pkt (passa wygranych pojedynków). I jeśli gracz uzbiera w ciągu dnia dajmy na to 15k jajek (to nie jest trudne), to daje nam to w 20 dni 300K jajek czyli 600 pojedynków skróconych, co daje 620 pkt dobrej passy. To jest przykład, jak można wygrać bez wydania ani jednej bryłki.

W ciagu dnia 15k? No to powodzenia chce to zobaczyć
 
skrypt do znajomych nie klika za nas, samemu trzeba klikać - zatem nie jest to boot według regulaminu ? bo teraz się trochę zapętlasz

"§7 Boty

Używanie botów, skryptów lub innych programów automatycznie łączących się z grą lub automatyzujących jej przebieg jest zabronione.
Wyjątek stanowią produkty autorstwa InnoGames, takie jak np. Pasek Narzędzi The-West."

Jeśli bez skryptu musisz kliknąć 100 razy a ze skryptem raz - jest to bot, bo klika za ciebie te 100 razy. Słowo "kliknąć" jest tu przenośną. Nie ma znaczenia czy skrypt zautomatyzuje Ci wysyłanie postaci do pracy co 15 sekund, czy wysyłanie jajek do 100 znajomych, ważne jest to, że wykonuje czynność za Ciebie.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Jeśli bez skryptu musisz kliknąć 100 razy a ze skryptem raz - jest to bot, bo klika za ciebie te 100 razy. Słowo "kliknąć" jest tu przenośną. Nie ma znaczenia czy skrypt zautomatyzuje Ci wysyłanie postaci do pracy co 15 sekund, czy wysyłanie jajek do 100 znajomych, ważne jest to, że wykonuje czynność za Ciebie.

Czyli oba skrypty (TW-Friends oraz TW Best Friends) są legalne :)
 
Jeśli bez skryptu musisz kliknąć 100 razy a ze skryptem raz - jest to bot, bo klika za ciebie te 100 razy. Słowo "kliknąć" jest tu przenośną. Nie ma znaczenia czy skrypt zautomatyzuje Ci wysyłanie postaci do pracy co 15 sekund, czy wysyłanie jajek do 100 znajomych, ważne jest to, że wykonuje czynność za Ciebie.

no to skrypt na znajomych nie robi nic za gracza, zatem dlaczego piszesz jako CM, ze będą bany za to? skrypt pokazuje w jednym miejscu listę znajomych a żeby wysłać prezent trzeba kliknąć wyślij i jak masz 100 znajomych trzeba to robić 100 razy
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Podkreślę jeszcze raz, że aby wygrać event (otrzymać Plemienne artefakty), nie trzeba wcale dużo wydać bryłek. Jeśli mamy gracza, który uzbiera dużo jajek a następnie co 2 minuty przez godzinę wyda 500 jajek na skracanie czasu - daje nam to 30 darmowych pojedynków. 30 wygranych pojedynków to 30 pkt (passa wygranych pojedynków). I jeśli gracz uzbiera w ciągu dnia dajmy na to 15k jajek (to nie jest trudne), to daje nam to w 20 dni 300K jajek czyli 600 pojedynków skróconych, co daje 620 pkt dobrej passy. To jest przykład, jak można wygrać bez wydania ani jednej bryłki.

Kierujemy się w dwie zupełne inne strony ::(: Nie chodziło mi o sam sens wygrania tych broni, tylko o posiadanie nowych setów. Szansa na wygranie jakiegokolwiek przedmioty z czwartej puli grając z darmowego pojedynku jest strasznie mała. Chciałem tylko uświadomić, że 800bryłek, a nawet 150 to spora ilość. Natomiast obligacje są ogólnodostępne, więc każdy gracz miałyby okazje chociaż raz zagrać za więcej niż 25bryłek. ::):
 

DeletedUser32529

Gość
Gość
Rozmawiamy o kiepskim evencie, a temat nagle schodzi na skrypty??
 
Status
Zamknięty.
Do góry