Wielkanoc już za rogiem! - dyskusja

Status
Zamknięty.
A czy powiedziałam, że będziemy banować za legalne skrypty czy za boty?
Jeśli używasz legalnego, to proszę bardzo, ale część graczy używa bota, dzięki któremu można kliknąć tylko raz, aby wysłać serca wszystkim znajomym.
Powtórzę jeszcze raz: za używanie bota (nielegalny skrypt) do wysyłania jajek będą wyciągane konsekwencje.

Proszę nie zmieniać moich słów.
Moje słowa o bocie dotyczyły wpisów o botach:
Czy IG zrobi w końcu przycisk "Wyślij jajka do wszystkich znajomych" czy dalej będziemy klikać każdego po kolei?
Nie no kuba są podobno skrypty na to.... "zrób se kurde sam" bo nam się nie chce
 

DeletedUser30158

Gość
Gość
To jest możliwe.

Przy czasie spędzanym na tw 22/24h?

Edit: Przy pracowaniu po 10 minut można wyciągnąć średnio 450 jajek na godzine co daje 10800 przez 24 godziny, plus maksymalnie 2k od znajomych. Wynik? 12800 :D Nie wierze że ktoś siedzi dzień i noc klikając pracki po 10 minut a jak każdy dobrze wie w godzinnych serc leci dużo mniej...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Albo będzie miał bota :D Jest wiele sposobów na to by takiego napisać :kak:

Sporo ludzi takich używa od kilkudziesięciu już loterii jakie się odbyły a teraz nagle straszą ludzi że będą wyłapywać graczy.

Życzę powodzenia w tym wyłapywaniu i banowaniu a potem na dywaniku w IG zdanie sprawozdania czemu wpływy takie małe i czemu zmalała ilość graczy.

Poza tym TWT nie potrafi prostego łamania regulaminu wyłapać a co dopiero skryptów. Szczególnie że co chwilę się słyszy jak to admini nie mają zbytnio czasu siedzieć na TW.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przy czasie spędzanym na tw 22/24h?

Edit: Przy pracowaniu po 10 minut można wyciągnąć średnio 450 jajek na godzine co daje 10800 przez 24 godziny, plus maksymalnie 2k od znajomych. Wynik? 12800 :D Nie wierze że ktoś siedzi dzień i noc klikając pracki po 10 minut a jak każdy dobrze wie w godzinnych serc leci dużo mniej...

zapomniales doliczyc przygody, za wygrana jest 50jaj, kiedys sprawdzalem i da sie wyciagnac ok 13-14k ale to jest sleczenie i szkoda pradu.

co do brylek, ludzie od dawna wiadomo ze ma to polegac na wydawaniu kasy i tyle, problem tylko w tym ze ci co wydadza na gre kase nie sa jakos znaczaco lepszi, wyjatkiem moze jest przygody, gdzie eventowe bronie koszą.

dopiero teraz doczytałem, co za .... dał takie bonusy dla setu szunisów? jeśli wytrzymałość ma być wycofana z fortów?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Taktyka i Zaskoczenie
Od części graczy testujących event na naszej becie, otrzymaliśmy informacje, że poziom walk jest za wysoki, dlatego poziom trudności zostanie odrobinę zredukowany.

Poziom walk na pewno nie jest za wysoki, jest denny, a to wszystko za sprawą fatalnej, ostatniej aktualizacji pojedynkowej.
 

DeletedUser30158

Gość
Gość
zapomniales doliczyc przygody, za wygrana jest 50jaj, kiedys sprawdzalem i da sie wyciagnac ok 13-14k ale to jest sleczenie i szkoda pradu.

co do brylek, ludzie od dawna wiadomo ze ma to polegac na wydawaniu kasy i tyle, problem tylko w tym ze ci co wydadza na gre kase nie sa jakos znaczaco lepszi, wyjatkiem moze jest przygody, gdzie eventowe bronie koszą.

dopiero teraz doczytałem, co za .... dał takie bonusy dla setu szunisów? jeśli wytrzymałość ma być wycofana z fortów?

Czyli do upragnionych 15k przy ciągłym ślęczeniu na prackach i z pełną listą znajomych trzeba by dołożyć jakieś 40 wygranych przygód...
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie gram w przygody od ponad roku i można zebrać bez nich 15k dziennie.
 

DeletedUser30158

Gość
Gość
Wkleje jeszcze raz bo widzę matematyka rzecz trudna.

Przy pracowaniu po 10 minut można wyciągnąć średnio 450 jajek na godzine co daje 10800 przez 24 godziny, plus maksymalnie 2k od znajomych. Wynik? 12800 Nie wierze że ktoś siedzi dzień i noc klikając pracki po 10 minut a jak każdy dobrze wie w godzinnych serc leci dużo mniej...
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeszcze dochodzą jakieś tam koszyki z jajkami, jeden mniejszy co chyba daje 1250 i drugi wiekszy co daje 2500, wiec pewnie sie da ale to jest mocno naciagane, jak mowie trzeba siedziec caly dzien i stawiac po 10min, a sens znikomy jak losowac nie mozna za jaja.

zreszta np na klonie znowu wyjda jakies jaja i wygra alexftb czyli admin co nie gra aktywnie, ale ma widizmisie wywalenia 1500zl. A pozniej reszta wciska nam ze wszystko jest ok, ze kazdy ma prawo grac itp itd
 
Wiecie co jest najgorsze? My będziemy sobie narzekać, jak to eventy psują grę, że nie jest to dla nas zabawa, że Inno liczy na kasę itp itd.. A prawda jest taka, że dopóki gracze (nie będę nazywać rzeczy po imieniu :D ) będą wydawać swoje złotówki/euro/funty na te losowania, to oni nie zrezygnują z tych loterii.

Pierwsza, druga, trzecia loteria, która została wprowadzona, była jeszcze spoko, bo coś nowego, bo były (o ile się nie mylę) ze dwa razy na cały rok i można było na chwilę się oderwać. A teraz? Średnio co 2-3 miesiące znajdują sobie byle pretekst byśmy sobie klikali, zbierając kwiatki, serduszka, jajeczka... Ta gra już dawno przestała mieć coś wspólnego z dzikim zachodem.

Wojna między TWT a graczami była, jest i będzie. I teraz nasuwa się pytanie, dlaczego ludzie, którzy tak narzekają nie usuną po prostu konta? Odpowiem jedynie za siebie... Ja tu nie jestem dla TWT, tylko dla "znajomych", z którymi można fajnie się odstresować na forcie, czy gadając na czacie. Ale fajnie by było, jakby nasze zdanie (mam na myśli każdego gracza, a nie tylko tych włażących czy narzekających)

I racja, nikt nam nie karze wydawać kasy na bryłki, ale jeżeli chcemy mieć fajną postać do gry, dobrze by było mieć spoko EQ. Zaraz ktoś napisze, że można kupić na targu..i tu się zgadzam oraz nie mam nic na obronę :p

Tak czy inaczej szkoda naszych nerwów na te poczynania, ale prośba do zespołu TW.... Naprawdę, bierzcie Nas - graczy - pod uwagę. Wiemy, że macie jeszcze ludzi nad sobą, którzy pociągają za sznurki, ale przecież macie języki/klawiatury (czy jak wy tam się porozumiewacie :p) żeby przedstawić dogodniejsze rozwiązania (i nie chodzi tylko o loterie). A jeżeli to robicie (ale naprawdę robicie) to piszcie nam o tym, że to i to zostało zgłoszone i jak sytuacja wygląda. Przecież naprawdę można zawrzeć porozumienie między TWT a graczami :)

Dlatego fajnym rozwiązaniem byłoby stworzenie świata, który byłby bez eventów, ale pomarzyć można. Póki co życzę wszystkich Wesołych Świąt i mokrego jajka ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
cos takiego nie powstanie, na starych swiatach masz okrojone premium i nie liczac s1 reszta to umieralnia, swiatyL BF, ari, s10, dako. wiem ze tam jest pelne premium to totalne umieralnie. Jedyne co ta gre moze ruszyc i przyniesc inno kae to zostawienie 2-3 swiatow max i nie otwieranie kolejnych, bo zaraz zrobia nowy i bedzie jesce wiecej jagodziarzy. Jedyne co ta gre trzyma jeszcze w kupie to forty, reszta to padaka. Bo osiagniesz 150lvl i co masz robic? na co ci nowe sety jesli juz masz 1 set na forty czy 2. Wiecej lvl nie zdobedziesz wiec tez nie inwestujesz w herbatki, prymki i inne badziewie
 
Status
Zamknięty.
Do góry