Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser29607

Gość
Gość
Stary wygląd nakrycia głowy szanisów bardziej przypominał żyrandol niż korone :D Szkoda tylko, że nie zmienili tez wyglądu lungera szaunisów :/
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Ile Pokerowy zestaw Henrego będzie dodawał bonusu do szczęścia?
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Mnie od jakiegoś czasu nie ładuje się zakładka " Ukończone " w sekcji Księgi Zleceń. Zawsze ładowała się długo, ale się załadowała, a teraz wyskakuje błąd. :kak:
 
Uboga ta aktualizacja.

Jak widać po numerze, nie jest pełna aktualizacja. Nowe, pełne aktualizacje otrzymują nowe numery. Tym razem robimy małe poprawki do aktualizacji 2.35. Ogłaszamy, aby nie było zaskoczenia przerwą techniczną czy też małą zmianą.

Ile Pokerowy zestaw Henrego będzie dodawał bonusu do szczęścia?

Miło się zaskoczysz już we wtorek :eek:kul:

Mnie od jakiegoś czasu nie ładuje się zakładka " Ukończone " w sekcji Księgi Zleceń. Zawsze ładowała się długo, ale się załadowała, a teraz wyskakuje błąd. :kak:

Błąd jest znany i trwają pracę nad naprawą tego błędu.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
1. Czy otrzymam odpowiedź w sprawie tortu?
2. Kiedy nowe przepisy?


Ad. 1. Sama modlitwa ma tajemniczy bonus w tej grze. Jest to jedna z rzeczy, która nie będzie zdradzana graczom. Więc skoro tort posiada bonus do modlitwy trzeba go właśnie podczepić pod bonus tej tajemniczej modlitwy w miejskim kościele.

Ad. 2. Na ten moment nie wiadomo kiedy dodane do gry zostaną nowe przepisy. Trzeba czekać na kolejne aktualizacje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32590

Gość
Gość
a kiedy ta niespodzianka za mistrzostwa fortowe??? bo to juz ktoraś aktualizacja a jak nie bylo tak nie ma tej niespodzianki :) że tak powiem "obiecana"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31727

Gość
Gość
a kiedy ta niespodzianka za mistrzostwa fortowe??? bo to juz ktoraś aktualizacja a jak nie bylo tak nie ma tej niespodzianki :)


To jest właśnie ta niespodzianka, że nic nie dostaniemy LOL :p

A tak serio to w niespodziankę kilka osób koszulki dostało od tw :p(chyba to jest ta niespodzianka dla reprezentantów)
 
jakoś jest wtorek wersja niby po aktualce i niczym nie zaskakuje, poczekam do końca srebrnych róż zbierania z tym pokerkiem jak mi wpadnie na 108% 3 szt to sie "sdziwie"
wejść w wyliczane eq z prac się dalej nie da
zaliczonych zadań tez nie
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
w następnej aktualce poprawią kolor trawy ,wysokość gór ,kolor wody aby sie nam dobrze grało

utrudnienia o których piszecie są zbyt trudne do naprawy i po co sobie nimi zawracać głowe skoro już sie do nich przyzwyczailiśmy .
czas skopać coś nowego o_O

ps jestem zaskoczony 8% bonusem szczęścia tego sie nie spodziewałem ,podejrzewam w kolejnych odsłonach aktualizacji z zaskoczenia walną bonus 5,5%
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry