OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia
Te forum to coś pięknego <3


94e
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Oo... pardon, zwracam honor, jednak użytkownik julo8 pisze prawdę. Dostaje on w nagrodę uścisk dłoni od najlepszego moderatora forum polskiej wersji językowej, gry przeglądarkowej The-West od firmy InnoGames.
dobra to zwracam honor i przyznaje się do winy jak obiecałem skoro jeden z warunków spełnił się.
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
Skoro zaczęła się bronić kłamstwami to ja się wyłączam z tego shitstormu, *Ż* się się już chyba bardziej skompromitować nie może chociaż myślę że jeszcze nas czymś zaskoczy. Miłego wieczoru.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
i talon na kurwe i balon
Haracz!
Za nim skoczysz kolejny raz przez paletę do basenu upewnij się najpierw czy jest w nim woda.:))
Właściwie to czemu wybrałeś tak idiotyczny nik????
Zazdrościłeś dla – A* tak bardzo basenu schowanego za paletami, że postanowiłeś mieć chociaż basen w swojej nazwie użytkownika :{
Może utożsamiasz przedmioty z własny ego. ;-[I;)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
"Kozak w necie, 160cm w rzeczywistości" Przypomnę Ci te słowa. Teraz przechodząc do twojej osoby. Jesteś osobą śmieszną z zaburzeniami psychicznymi. Walczysz o "swoje dobro", wpisując różne absurdalne propozycje na forum - których 90% jest napisane w 2 minuty, bez jakiegokolwiek postarania się; większość to propozycje na swoją stronę, iż nie możesz pogodzić się z tym co gracze wykorzystują jaka daje nam ta gra, a ty temu zaprzeczasz wpisując durne propozycje. Pogódź się z tym i przyjmij na klatę. Jesteś z porównaniem do gracza * Ż * hipokrytą większym niż ona, wystarczy zobaczyć co ty odwalałeś albo w przyszłości odwalisz w fortach, piszesz na innych graczy, a ty nawet nie spojrzysz na siebie. Nikt tutaj Ciebie nie bierze poważnie, iż wszystko Tobie nie pasuje i próbujesz "swoich sił" zrobić tak, aby Tobie pasowało - nieudolnie już od ponad roku. Co do moich wyzwisk na Ciebie - niestety, nie bądź taki święty, sam mnie wyzywałeś i wyzywasz nadal, a potem płaczesz na forum jaki ja jestem. Rozbawiasz znacząco ilość osób, że traktują Ciebie jak śmiechol i taki niestety zostaniesz. Teraz idź zgłoś mój post, obraziłem Cie, bo napisałem prawdę o Tobie. Kolejny post twojej sporej hipokryzji.

W kapeluszu to mam nawet i 165 cm :p
Tak, jestem osobą śmieszną, nie tak jak Mozart, ale jednak.
Tak, najprawdopodobniej mam jakieś niegroźne zaburzenia psychiczne, a kto ich nie ma?
Tak, z nudów wrzucam tutaj różne pomysły, od tego ten dział na forum służy.
Tak, wrzucam pomysły, które robię pod siebie. Co w tym dziwnego? Przecież takich graczy jak ja mamy tutaj setki (mi się będzie lepiej grać, a przy okazji też innym). Rozumiem, że nigdy nie zadowolisz wszystkich, no chyba, że wrzucisz coś w stylu 500 bryłek dla każdego. Ankiety są, głosować można, są głosy za i są też przeciw, każdy może się wypowiedzieć. Nie rozumiem co cię tutaj boli... że komuś się chce coś tam wrzucać, a tobie nie?!

nie możesz pogodzić się z tym co gracze wykorzystują jaka daje nam ta gra, a ty temu zaprzeczasz wpisując durne propozycje

Podpowie ktoś co autor miał na myśli?

Lecimy dalej.

Tak, jestem hipokrytą.

Nikt tutaj Ciebie nie bierze poważnie

Guzik mnie obchodzi czy ktoś mnie traktuje poważnie czy też nie, to jest gra, ma bawić. Niemniej jednak tutaj też obowiązują pewne zasady i to nawet spisane.

Nie wiem co "odwalałem" wcześniej na fortach, ale zapewne w niedalekiej przyszłości będę popełniał jeszcze większe gafy niż do tej pory, ja nie Smerf czy Fusek, nie traktuję fortów na poważnie.

A co do obrażania twojej osoby to jak najbardziej to robiłem i się tego nie wstydzę. Robiłem to jednak w sposób w miarę kulturalny, nie zniżałem się do poziomu "gimbazy", bo niestety nie jestem w tym tak biegły jak ty.

Chyba znowu go obraziłem :p
 
Uff, ledwie przebrnąłem przez Waszą "dyskusję" . Tyle razy byłem wywoływany tutaj, że aż mnie to poważnie zdziwiło :eek: , naprawdę ja jestem tylko zwyczajnym graczem, a nawet i to za dużo powiedziane, gdyż nie gram jakoś szczególnie aktywnie, nie warto się mną zajmować. Napiszę tylko jedno, bo wiele osób to zastanawiało. Tak, szanuję każdego człowieka, gej czy nie gej, taki czy owaki, biedny czy bogaty, nawet jak mnie ktoś obraża i mnie nie szanuje, to ja dalej staram się szanować taką osobę, dlatego właśnie nigdy nie wchodzę w takie potyczki, bo to z góry nie ma sensu. Mogę kogoś nie lubić - jak każdy, mogę się z kimś nie zgadzać i są ludzie gdzie to zupełnie nie mój świat, ale to dalej nie zmienia faktu, że szanując kogoś ja nic nie tracę, a jednocześnie i tej osobie krzywda się też nie dzieje - że Ją szanuję. Nie powiem, że to proste, ale naprawdę się da, człowiek tak długo sobie w życiu powtarzał, aby nie dać się sprowokować, że teraz jest to praktycznie niemożliwe abym dał się wciągnąć w jakieś prowokacje, obrażanie itp. Nie ważnie kto obraża, jestem przeciwny temu, także chyba jaśniej nie mogę już się wyrazić ;> . Czasem lepiej czas przeznaczony tutaj na dyskusje tak naprawdę o niczym, warto poświęcić na co innego, bardziej pożytecznego, taka mała rada - ale każdy robi co uważa za stosowne, mi nic do tego - każdy jest kowalem własnego losu.
Co mi brakuje na tym forum? Kultury jednak i szanowania ludzi [tak, za komputerem też jest człowiek, który czuje i można nawet bardziej wrażliwego poważnie skrzywdzić słowami], także ich poglądów, nawet jeśli są cudaczne i kompletnie nie z czyjejś bajki. Nie jestem jednak ślepy, wiadomo, że zdecydowana większość po prostu tak się bawi tutaj [jak na moje to bardzo prostackie zabawy - po raz kolejny to tylko moje zdanie], prowokuje, wyraża kontrowersyjne opinie z myślą o sprowokowaniu kogoś o co nie trudno i tak potem to leci i leci, w dzień, w dzień to samo. Wiele osób drugiej osobie w realu by tego nie powiedziało z czym mamy do czynienia tutaj - to po prostu czysta psychologia, nie trzeba być geniuszem aby to wiedzieć. Internet daję swobodę, w moim mniemaniu zdecydowanie za dużą - ale to już tylko moje zdanie. Nie powiem, że jestem fanem takich "gierek", dlatego po prostu nie biorę w tym nigdy udziału, to mi nic pozytywnego nie daje do życia. Zwyczajnie nie mój styl. Uff, się rozpisałem. Więcej się nie odnoszę już w tej dyskusji, tyle starczy i tak za dużo. Jak ktoś chce pogadać, zapraszam na priv czy szepty/telegramy w grze :) .
Nie będę o nic apelował bo i tak każdy będzie robił swoje, warto jednak czasem zanim klikniemy przysłowiowy enter, przeczytać raz jeszcze treść, która napisaliśmy, czy aby kogoś ona nie obraża. Nawet jeśli ktoś kogoś obraził, nie warto w to brnąć i odpowiadać mu piękne za nadobne - warto być mądrzejszym!

Pozdrawiam i korzystajmy jeszcze z tego wieczoru niedzielnego, bo już coraz krótszy ;)!
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Podczas czytania postów sprzed ostatnich 4 godzin nastąpiło parę rzeczy:

1) Dostałem raka
2) Mój rak dostał raka
3) Rak, który powstał w pierwszym raku dostał raka
4) Doszło do przerzutów wszystkich raków
5) Zaczęła mnie boleć głowa
6) Wydłubałem sobie oczy
7) Sięgnąłem po piwo

Spokojnego wieczoru,

borze co tu sie dzieje *Ż* szkalujo jak za dobrych starych czasow
Witaj Sami! Dawno nie widziałem Twoich postów tutaj! :)
 
Do góry