OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30740

Gość
Gość
wesołe grono TW, choć brak mi "technixa"...

offtopowo zrobiłem rano jak zawsze... a gra ... no comment :kak:
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
sadystka :fl::fl::oops:
Sadyzm to jest zmuszać fanów kopanej oglądać coś, co udaje mistrzostwa w kopaną, a naprawdę jest turniejem karnych z przerwami na dogrywki :&: Od 1998 roku oglądam mistrzostwa świata i Europy i te były najgorsze, jeśli chodzi o poziom finałowej dwójki.
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Wakacyjna pogoda
Aż lepiej sie wstaje jak jest 14 rano za oknem a nie 24, milego dnia!!
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Sadyzm to jest zmuszać fanów kopanej oglądać coś, co udaje mistrzostwa w kopaną, a naprawdę jest turniejem karnych z przerwami na dogrywki :&: Od 1998 roku oglądam mistrzostwa świata i Europy i te były najgorsze, jeśli chodzi o poziom finałowej dwójki.

Mi trochę ten finał przypominał finał Euro 2004, gdzie Portugalczycy wydawali się mega faworytem do zwycięstwa, a tymczasem sensacyjnie przegrali z Grecją 0:1. Dodam, że wówczas Grecy także nie grali zbyt oszałamiającego futbolu.
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Mi trochę ten finał przypominał finał Euro 2004, gdzie Portugalczycy wydawali się mega faworytem do zwycięstwa, a tymczasem sensacyjnie przegrali z Grecją 0:1. Dodam, że wówczas Grecy także nie grali zbyt oszałamiającego futbolu.
Ale wygrywali chociaż w regulaminowym czasie więcej niż jeden mecz. A nie czekali do dogrywki lub karnych.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
No witajcie :)
Po dwóch tygodniach nieobecności wróciłem na jeden dzień i znów urlop włączę na tydzień :p
Co tam się ostatnio ciekawego działo w TW?
Pierwsze co zobaczyłem po włączeniu gry to aktualizacje w skryptach (już nawet opisałem :p)
https://forum.the-west.pl/showthread.php?p=540486#post540486

Gratulacje dla uczestników zabawy Horseball
sdgfexoqivikojxypiagymkwyzshphvunanuatewcacrhpsxdtjqedqhghgmqzjmbukapxeklygvudggbpogqrrwshmthoxsobww
 

DeletedUser31250

Gość
Gość

DeletedUser12588

Gość
Gość
Cóż za awans społeczny pani lenki.

Od nietoksycznego korektora (błędów w poszczególnych artykułach było i jest bez liku), do jakże cudownej posady redaktora naczelnego. Widać, że się przykładała pisząc jedno 'arcydzieło' na miesiąc i za ciężką pracę otrzymała ogromny awans. Chapeau bas!
connie_mexican.gif
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Cóż za awans społeczny pani lenki.

Od nietoksycznego korektora (błędów w poszczególnych artykułach było i jest bez liku), do jakże cudownej posady redaktora naczelnego. Widać, że się przykładała pisząc jedno 'arcydzieło' na miesiąc i za ciężką pracę otrzymała ogromny awans. Chapeau bas!
connie_mexican.gif


Znam Lenke osobiście i tyle serca wkłada w grę, że jej się należało.
Mega ogarnięta i ma zajawkę na TW, więc prosiłbym o nieczepianie się jej :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Znam Lenke osobiście i tyle serca wkłada w grę, że jej się należało.
Mega ogarnięta i ma zajawkę na TW, więc prosiłbym o nieczepianie się jej :)

a ja prosiłbym o zachowanie jednak odpowiedniego języka, jest takie stare porzekadło co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie. Szary obywatel ma prawo krytykować i oceniać władzę a 2 strona swoje uwagi już powinna zachować dla siebie, tak jest to ogólnie przyjęte.

I akurat nikt z was się tu nie przepracowywuje i akurat czy wy się tam znacie osobiście czy nie mało ma znaczenia, wasza praca jest tu najlepiej widoczna, więc jeśli szanowna Pani Lenka jest takim tytanem pracy( choć tego nie widać) to reszta znaczy musi byc ładnymi obibokami
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
a ja prosiłbym o zachowanie jednak odpowiedniego języka, jest takie stare porzekadło co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie. Szary obywatel ma prawo krytykować i oceniać władzę a 2 strona swoje uwagi już powinna zachować dla siebie, tak jest to ogólnie przyjęte.
Takie rzeczy to raczej nie w TWT. Na palcach jednej ręki mogę policzyć sytuacje, gdzie support potraktował mnie z szacunkiem, a nie jak złodziejkę czasu :( O nieznajomości zasad języka polskiego nie wspominając...
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jeśli są jakieś błędy w artykułach w dzienniku, prosiłbym o podanie konkretnych linków, gdyż samych wpisów jest tam sporo i można pominąć.

Sam to widziałem jak ostatnio broniłem mojego licencjatu z historii. Uwierzcie napisanie czegoś bez błędów jest niemożliwe, nawet jak ktoś to potem sprawdzi (nawet po sprawdzeniu przez promotora były błędy, a to nie byle jaki wykładowca).

Wiec jeśli są błędy to możecie napisać, ja nie widzę problemu. W sumie dobre byłoby gdyby był temat odpowiedni do tego ;)

Życzę miłego dnia :)
 
Do góry