OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30385

Gość
Gość
No spoko, natomiast polecam zapoznać się z definicją "Skryba", primo,

Wg SJP:

urzędnik niższej rangi, szeregowy pracownik biurowy; gryzipiórek, skrobipiórek;
autor tekstów o małej wartości literackiej; pisarzyna, pismak, skrobipiórek, gryzipiórek;
osoba przepisująca księgi, dokumenty; pisarz, kopista;
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Wg SJP:

urzędnik niższej rangi, szeregowy pracownik biurowy; gryzipiórek, skrobipiórek;
autor tekstów o małej wartości literackiej; pisarzyna, pismak, skrobipiórek, gryzipiórek;
osoba przepisująca księgi, dokumenty; pisarz, kopista;


Czyli nikt!, to czemu się doczepiacie człowieka takiej niskiej rangi? :(
 

DeletedUser30385

Gość
Gość
Bo jesteś częścią TWT, które za dobrej opinii to jednak nie ma i raczej mieć nie będzie.
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
Dziękuję za wskazówki - zapoznałem się :)
Skryba
1. żart. «o literacie lub urzędniku»
2. daw. «kopista ksiąg i dokumentów»
3. daw. «pisarz urzędowy»
4. daw. «egzegeta Biblii lub tłumacz praw»

Z pewnością nie przystoi pisać 'wielkiemu skrybie' postów zawierających błędy.

No wybacz synku, (grrr, aż na samą myśl ogarnia mnie zgroza), ale nie szukam konfliktu. Po prostu uwielbiam piętnować hipokryzję 'cwaniaczków'. Nie wiem, z którym z czterech wymienionych wyjaśnień słowa 'skryba' się utożsamiasz, ale żadnemu z nich nich nie wypada pisać błędów w wypowiedziach.

No cóż... chodziłeś premierzyku do liceum, czyli wykształcenie humanistyczne, ba, nawet i studia! Aż dziw bierze, żeby błędy ci wytykał człowiek ze średnim technicznym. No cóż... Wykształcenie, jak widać, z wiedzą w parze nie idzie.

/edit
" możesz być polonistą -twoja sprawa, walcz na forum z innymi- nie ze mną bo wydaje mi się , że szukasz jakiegoś konfliktu tylko dlatego, że obroniłem moją dobrą koleżanke." Nosz premierzyku nieuczony... Przecież sobą reprezentujesz naszą administrację. I patrząc na to, co pokazujesz, mam stwierdzić, iż w TWT siedzą nieuki? No proszę Cię... Nie strzelaj sobie i twoim rzekomym przyjaciołom w kolana. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Po prostu dla mnie dyskusja na temat błędów językowych popełnianych przez TWT jest zakończona. Odpisałem, że postaramy się ich nie popełniać. Wybacz, nie jestem zatem godnym partnerem do rozmów z Tobą, ale jakbyś miał inny temat, który mnie zaciekawi pisz, w wolnej chwili odpowiem.
Niestety jestem nudnym historykiem popełniającym błędy językowe, co mnie boli, ale również się tego wstydzę.

W tematach dla mnie bliskich dyskusję poprowadzę, niestety historyk musi zanurzyć się w pismach z dawnych lat ;)
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
Ależ Fusku, nie ucinaj tej jakże zajmującej konwersacji z premierem. On, można tak ująć, jest naszym prof. Miodkiem. A błąd ortograficzny szanownego profesora Miodka jest czymś zupełnie tak niespotykanym, czyli godnym poświęcenia aż jednego popołudnia. Nie uważasz tak?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25113

Gość
Gość
To ja zmienię temat, co by atmosferę rozluźnić :p
Wybaczcie za moją nieaktywność od pewnego czasu, ale mam pewne problemy, których przeskoczyć nie mogę :( Jednakże chciałam Wam przypomnieć i jednocześnie gorąco zaprosić wszystkich chętnych do poznania szerzej tematyki indiańskiej na zlot Polskiego Ruchu Przyjaciół Indian! :) To będzie już 40. zlot - jubileuszowy. Niemalże w centrum Polski, więc... jak to się mówi... "każdy ma blisko" :p
więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1493810634256046/?active_tab=highlights
"dyskusja" (dla nieumiejących przełączyć ;) ): https://www.facebook.com/events/1493810634256046/?active_tab=posts
dla przypomnienia jak taki zlot wygląda z mojego punktu widzenia: http://dziennikthewest.pl/sunka-wakan-prpi/

Do zobaczenia na zlocie!
A jak nie na zlocie, to za jakieś dwa tygodnie na TW ;)

Życzę wszystkim miłego dnia, tygodnia, miesiąca! :)
 

DeletedUser12588

Gość
Gość
Czyli nikt!, to czemu się doczepiacie człowieka takiej niskiej rangi? :(

Premierzyku nieuczony, po co ten sarkazm, po co ta martyrologia? Dziwi mnie fakt, iż za taką obrazę majestatu skryby nie otrzymałem kary w grze. Zapewne kruchość premierzykowych nerwów aż podżegała bym dostał od mości lubrzana po nosie. No jak to... Zwykły 'gracz i podludź' może obrażać jaśnie wielkiego egipskiego skrybę?! No nie do pomyślenia...

(Ktoś edytował moje posty i nawet nie raczył się pochwalić... Moje określenie premierzyka 'suczym chwostem' zniknęło, niczym mój szacunek do niego.)

No dalej, 'fappo di tutti fappi', pokaż klasę, zripostuj coś trafnego... O ile potrafisz oczywiście :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12588

Gość
Gość
Oj Fusku, nic ciętego, nic zjadliwego... Jak mniemam nazwanie kogoś ogonem psa nie jest obrazą wartą punktów karnych/upomnienia/bana. Nazwałem tak Dariusa poprzez kontakt z supprotem i kary nie otrzymałem. Bywa. (Zrobiłem to, ponieważ nie raczył mi odpisać, czy są to obraźliwe słowa, więc postanowiłem wykorzystać je w praktyce. Jeśli dostanę upomnienie/bana to będę bardzo zaskoczony :))

Dzisiaj przeglądając nasze wczorajsze rozmowy o głupotkach, widzę, że premierzyk pękł... Łamie on tym jedną z głównych zasad każdego członka twt, mianowicie: "Opanowanie i umiejętność trzymania nerwów na wodzy w każdej sytuacji." Ojoj... Biada ci, premierzyku, gdy jakże szanowna pani cm zobaczy to, co napisałeś. :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12588

Gość
Gość
No niestety... Wyjdę, z tym postem, na głupiego hejtera...

Czyżby premierzyk nieuczony dostał zakaz odpisywania mi od etriel? Jak widać - kolejny, pożal się Boże, totumfacki. :D Innego rozwiązania nie widzę, ponieważ zbywanie graczy przez członka twt raczej nie powinno się znaleźć na porządku dziennym. Świadczy to nie tylko o samym adminie, lecz i o miejscu jego wątpliwej pracy.
connie_siesta.gif
 
Jakub.... Jeżeli masz na karku tyle lat ile widnieje to nie powinieneś nawet podejmować dyskusji z premierkiem.
Nie będę tutaj używał w stosunku do niego jakiś wysublimowanych epitetów
bo wszyscy wiedzą jaki to człowiek i co sobą reprezentuje

Osobiście czekam aż do TWT zawitają Freddy Cruger i Arnold Boczek
No bo skoro był już jeden złodziej z moich rodzimych kielc to czemu freddy miałby nie spróbowąc :)

A co do Lenki do również mnie dziwi ten awans. Już kiedyś wypowiadałem się na temat średniej wieku naszych kochanych adminów.

Mimo wszystko Lenko życzę Ci dobrze - korzystaj z nowo nabytej władzy póki możesz bo to początek końca tej gry :)
I udzielaj się więcej na forum bo na razie jest słabo a od naszych kochanych adminów musimy wymagać zaangażowania
w dyskusji a nie tylko wystawiania warnów
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A co do Lenki do również mnie dziwi ten awans. Już kiedyś wypowiadałem się na temat średniej wieku naszych kochanych adminów.

Ta odpowiedź nie ma być hejtem, ale zadam pytanie.

Czy wiek ma znaczenie? Czy ma on znaczenie w kwestiach tego co ma się w głowie?

Sam mam 25 lat i uważam, że coś tego oleju w głowie mam, choć "życia" nadal się uczę (chyba człowiek uczy się go codziennie aż do śmierci, ale to tylko moje zdanie).
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Podręcznikowy przykład towarzystwa wzajemnej adoracji :)

A to są podręcznikowe przykłady towarzystwa wzajemnej adoracji? ;)

A tak serio, nie znam Lenki na tyle by powiedzieć czy się sprawdzi czy nie. Ale jestem za opcją dawania szansy ;) I to nie dlatego, że team trzyma się razem. Po prostu takie mam poglądy i tyle ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry