Żołnierz VS. Poszukiwacz Przygód !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11649
  • Data rozpoczęcia

Która lepsza

  • Żołnierz

    Głosy: 165 42,9%
  • Poszukiwacz Przygód

    Głosy: 198 51,4%
  • Żadna z tych klas nie jest dobra

    Głosy: 22 5,7%

  • W sumie głosujących
    385
Status
Zamknięty.

DeletedUser11649

Gość
Gość
Żołnierz VS. Poszukiwacz Przygód ! Która klasa lepsza i dlaczego??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukiwacz przygód. Według mnie ma lepsze bonusy. Sam jestem poszukiwaczem przygód i bardzo fajnie się gra. Jak ktoś jest poszukiwaczem przygód również może być dobrym w pojedynkach :)
 

DeletedUser12617

Gość
Gość
żołnierz bo o 3 lvl bron ci zniża a jak kupisz Kp to aż o 6 !!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żołnierz ma lepsze bonusy.

Za każdy punkt umiejętności przydzielony na punkty życia otrzymujesz dodatkowo 5 punktów życia.
Poziom potrzebny do użycia danej broni jest obniżony o 3 poziomy.
Otrzymujesz premię w pojedynkach 50% na umiejętność - Taktyka.

A poszukiwacz bardzo słabe.

Szansa na znalezienie produktu podczas pracy wzrasta o 10%.
Szansa na znalezienie przedmiotów podczas pracy wzrasta o 10%.
Możesz spać bezpłatnie w obcym hotelu do jego 2 poziomu.
Ryzyko zranienia podczas pracy spada o 10%.

Jedynym plusem jest hotel.
A te procenty są prawie nieodczuwalne, wiem bo gram poszukiwaczem.
Chociaż taki poszukiwacz ma dobre prace, ale musi być nastawiony na konkretną umiejkę;)

Tak więc ja głosuję na żołnierza.
 

DeletedUser11924

Gość
Gość
Grzesiek4421, nie napisałeś co będziesz robił nową postacią, czy będziesz chciał się pojedynkować, czy zdobywać pieniądze oraz doświadczenie poprzez pracę
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak na pojedynki to zawadiaka ,poszukiwacz to tylko prace /zadania
 

DeletedUser13040

Gość
Gość
Jak dlamnie poszukiwacz bo mozesz nabic kilka lvl. a potem zamienic cechy na pojedynkowe, moze nie ma zadnych premi do pojedynkow ale duzo doswiadczenia i kasy nazbierasz
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dlamnie poszukiwacz bo mozesz nabic kilka lvl. a potem zamienic cechy na pojedynkowe, moze nie ma zadnych premi do pojedynkow ale duzo doswiadczenia i kasy nazbierasz

Tylko potem ,żeby zmienić cechy musi wydać całą kasę... gra poszukiwaczem i bobem na dłuższa metę jest nudna... Bo ile można budować i wykonywać pracę... w końcu i tak przeżucasz się na pojedynki, A po co kasa poszukiwaczowi??? Chyba kasa jest po to aby móc kupować lepszy ekwipunek do starć więc nie wiem po co im ten hajs skoro nie mogą z niego skorzystać... Takie jest moje zdanie na ten temat, mam poszukiwacza ustawionego pod handel i powiem ,że to lipa handluję z indianami i wydobywam srebro naprzemiennie.. i co?? I nic bo nic mi to nie daje rozwala mnie żołnierz kilka lvl słabszy. A same prace przyjemności mi nie dają.
 

DeletedUser11019

Gość
Gość
Moim zdaniem poszukiwacz przygód. Ma bardzo proste i dobrze nagradzane zadania i również można nim szybko nabić levele dając w zp lub w dowodzenie. ;) z tego co wiem Żołnierz jest lepszy w pojedynkach od zawadiaki, lecz ma bardzo trudne zadania. Jeśli masz mało czasu na grę to poszukiwacz jeśli dużo to żołnierz. ;)

Pozdrawiam ;)
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Jestem za poszukiwaczem.

No to sie kolego wysiliłeś ! W temacie wyraźnie napisane , DLACZEGO??!! Dlatego , że większość graczy jest za Poszukiwaczem Przygód?

Ja zagłosowałem na żolnierza ( nie wiem czy powinienem skoro to mój temat ale co tam ;) ) Bo według mnie ma fajne zadania i bardzo dobre bonusy . A co do bonusów Poszukiwacza : Na początku jego bonusy stają się niezauważalne bo kiedy mamy prace z ilością PD wynoszącą 10% to zalicza się do ilości 10% sumy . A więc wynosi 10 %
 

DeletedUser11924

Gość
Gość
No to sie kolego wysiliłeś ! W temacie wyraźnie napisane , DLACZEGO??!! Dlatego , że większość graczy jest za Poszukiwaczem Przygód?

Ja zagłosowałem na żolnierza ( nie wiem czy powinienem skoro to mój temat ale co tam ;) ) Bo według mnie ma fajne zadania i bardzo dobre bonusy . A co do bonusów Poszukiwacza : Na początku jego bonusy stają się niezauważalne bo kiedy mamy prace z ilością PD wynoszącą 10% to zalicza się do ilości 10% sumy . A więc wynosi 10 %

Grzesiek nie rozumiem po co zakładałeś temat skoro uważasz, że żołnierz jest lepszy, każdy ma swoją taktykę, jednemu bardziej odpowiada żołnierz drugiemu poszukiwacz
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Grzesiek nie rozumiem po co zakładałeś temat skoro uważasz, że żołnierz jest lepszy, każdy ma swoją taktykę, jednemu bardziej odpowiada żołnierz drugiemu poszukiwacz

By dowiedzieć się jakie zdanie mają inni , i poznać uzasadnienia :) :) :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
wq mnie poszukiwacz, jest po prostu uniwersalny - do wszystkiego
 

DeletedUser

Gość
Gość
zależy-do prac PP do pojedynków żołnierz-przecież to proste!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żołnierz. Bonusy są najlepsze. Tylko, ten bicz... Jest za dobry, poszukiwacz powinien używać broni białej, jeśli już. Żołnierz jest zaś bardziej uniwersalny i fajnie się nim gra, a trudność grania wzrasta sinusoidalnie, więc zabawa jest przednia.
 

DeletedUser12238

Gość
Gość
Gram tym i tym, choć z poszukiwaczem jestem bardziej zżyty. Poszukiwacz ma jeden bardzo dobry bonus dotyczący darmowych noclegów, co ułatwia bardzo grę tak do 40lvl. Żołnierz ma za to sporo bonusów przydatnych bardziej w późniejszych fazach gry. Prawda jest taka że jak zamierza grać się w tę grę długo i na poważnie to żołnierz jest chyba najlepszy... Jeżeli będzie miał dobrze rozłożone umiejętności i dobry ekwipunek to na żołnierza nie ma mocnych;)
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
jak na pojedynki to zawadiaka ,poszukiwacz to tylko prace /zadania

Taaaa poszukiwacz to tylko prace i zadania N/C.

Nie poszukiwacz to nie tylko prace i zadania ale także jest dobry tak jak każda właściwie klasa do pojedynków. Wystarczy tylko dobrze rozwinąć umiejętności i każda postać będzie wymiatać na polu walki. A te bonusy u żołnierza to także nic rewelacyjnego zwłaszcza jak ma się już odpowiedni poziom i prawie zero punktów w taktyce.

Ja jakoś na swojego poszukiwacza nie narzekam a zwłaszcza na świecie drugim.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja pierdzieleeeeeee! Jak można zadawać takie pytanie? To tak jak ja bym zapytał ,,co lepsze: piernik czy chomik". Te 2 klasy są całkiem inne od siebie i każda w swojej dziedzinie jest lepsza - żołnierz jest lepszy w pojedynkach, dlaczego? Bo ma do nich bonusy. Poszukiwacz w pracach jest lepszy, dlaczego? Bo ma do nich bonusy i może za free spać w hotelu.

Oczywiście że można zrobić poszukiwacza pojedynkowicza, ale przy identycznym eq i skillach żołnierz będzie miał nad nim przewagę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Odpowiedz na to pytanie jest bardzo prosta.. Spójrzcie na top100 s5..

(Wziąłem to z profilu jakiegoś poszukiwacza)
W dniu 05.02.09 w top100 bylo:
- 64 bobów..
- 27 poszukiwaczy..
- 5 żołnierzy
- 4 zawadiaków
W dniu 05.03.09 było już inaczej:
- 48 poszukiwaczy
- 39 bobów
- 10 żołnierzy
- 3 zawadiaków
Natomiast juz w dniu 05.05.09 bylo tak:
- 69 poszukiwaczy
- 22 bobów
- 8 żołnierzy
- i o dziwo tylko jeden zawadiaka..

Wniosek: Poszukiwaczami gra sie milej, łatwiej i maja najlepsze bonusy
 
Status
Zamknięty.
Do góry