Żołnierz VS. Poszukiwacz Przygód !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11649
  • Data rozpoczęcia

Która lepsza

  • Żołnierz

    Głosy: 165 42,9%
  • Poszukiwacz Przygód

    Głosy: 198 51,4%
  • Żadna z tych klas nie jest dobra

    Głosy: 22 5,7%

  • W sumie głosujących
    385
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
To chyba top expa... zajrzyj też pojedynki jak chcesz dawać "obiektywną opinię".

Po za tym co tu dużo gadać... poszukiwaczem się gra łatwo (łatwo nie musi znaczyć dobrze) więc jest ich najwięcej. A skoro jest najwięcej poszukiwaczy to chyba nic dziwnego że w rankingu też jest ich od cholery.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Na 1 świecie 2 osoba w rankingu pojedynków to poszukiwacz a dopiero na 5 jest żołnierz!Wg mnie poszukiwacz jest o niebo lepszy,podczas gdy żołnierze tylko proszą na forum żeby coś ułatwili to poszukiwacze dają rade!Poszukiwacz.
 

DeletedUser12238

Gość
Gość
Odpowiedz na to pytanie jest bardzo prosta.. Spójrzcie na top100 s5..

(Wziąłem to z profilu jakiegoś poszukiwacza)
W dniu 05.02.09 w top100 bylo:
- 64 bobów..
- 27 poszukiwaczy..
- 5 żołnierzy
- 4 zawadiaków
W dniu 05.03.09 było już inaczej:
- 48 poszukiwaczy
- 39 bobów
- 10 żołnierzy
- 3 zawadiaków
Natomiast juz w dniu 05.05.09 bylo tak:
- 69 poszukiwaczy
- 22 bobów
- 8 żołnierzy
- i o dziwo tylko jeden zawadiaka..

Wniosek: Poszukiwaczami gra sie milej, łatwiej i maja najlepsze bonusy

To teraz weź pod uwagę graczy top 20 z 1 św de ;) Sami żołnierze....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale tutaj jest Polska :D My Polacy wolimy poszukiwaczy i juz :)
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
Gram każdą klasą postaci i Mi najlepiej jest żołnierzem bo najszybciej expie poszukiwaczem mam dobre prace i dobrze idze mi w pojedynkach ale wole żołnierza
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie poszukiwacz jest zdecydowanie najlepszy.

Świat 1
Top 10:
Pogi - poszukiwacz przygód
Czarnulka - poszukiwacz przygód
Włodek III - żołnierz
Shaterhend-JR - robotnik
darvin - poszukiwacz przygód
soft drink - poszukiwacz przygód
Enkiduketama - poszukiwacz przygód
agab - poszukiwacz przygód
Morok - robotnik
InsaneAngel - robotnik

W ostatnim queście poszukiwacz przygód może zarobić ponad 10 tysięcy dolców przy łatwiutkim zadaniu.

Widzę, że toczy się zacięta walka między poszukiwaczem przygód i żołnierzem w ankiecie, ale ja gram już długo na poszukiwaczu i w ogóle nie żałuję.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W sumie mi tam nawet pasuje że ludzie wolą poszukiwaczy, dzięki temu mam stosunek wygranych do przegranych taki jaki mam ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie lubię takich tematów,bo wszystko zależy od gustu danego gracza,a poza tym to oczywiste że Poszukiwacz wygra bo ma większą swobodę przydzielania umiejętności i większą paletę prac w przeciwieństwie do Żołnierza...
Lepszy by był pojedynek Bob VS. Żołnierz!
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja jestem poszukiwaczem nie lubie pojedynków więc to postać dla mnie :) a przy okazji podobają mi się tutaj zlecenia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukiwaczem łatwiej jest zrobić te questy od 10lvl (góry czarne)..
Wszystkie prace są łatwe a wynagrodzenia dosyć duże.. w stosunku do wynagrodzeń żołnierza.. :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzicie... ludzie idą na łatwiznę dlatego dużo jest poszukiwaczy. A co do Pogiego top 1 na polskich światach zobaczcie ,że on gra jak zołnierz... mógł by byc i bobem ale i tak by się pojedynkował bo potem tylko z tego jest dobry exp a prace zostają w tyle... potem jest 300+ xp za pojedynek a za pracę 2h 200...
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Poszukiwaczem łatwiej jest zrobić te questy od 10lvl (góry czarne)..
Wszystkie prace są łatwe a wynagrodzenia dosyć duże.. w stosunku do wynagrodzeń żołnierza.. :p

Hehe . Widać ludzie lubią łatwo wykonywać zadania . W żołnierzu trzeba przerzucić się na Handlowanie Z Indianami (Albo Sprzedaż nie pamiętam ;p) A później wrócić na Służbę w Armii
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie mogę zależy co chcesz robić..
Pojedynki i sława?Żołnierz
Szybkie zdobywanie poziomów i duży level?Poszukiwacz
Nie zadawajcie takich głupich pytań.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sami widzicie raczej nie roztrzygniemy kto jest lepszy. Każda postać ma bonusy które każdemu odpowiadają. Co do Żołnieża. Widzicie tutaj on ma takie bonusiki:
Za każdy punkt umiejętności przydzielony na punkty życia otrzymujesz dodatkowo 5 punktów życia.
Poziom potrzebny do użycia danej broni jest obniżony o 3 poziomy.
Otrzymujesz premię w pojedynkach 50% na umiejętność - Taktyka.
No i mi nic nie odpowiada oprócz może HP. Bo jeśli nie masz wrogów. To kto cię zaatakuje? Każdy woli zaatakować BOBA (sam gram bobem ale jak łupne za 80 lvl:30 to jużnie zaatakują :D ) niż Żołnierza. Jednak pamiętajcie... To tylko moja opinja :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
jak na pojedynki to zawadiaka ,poszukiwacz to tylko prace /zadania
Czy widziałeś, żeby ktoś tutaj wspominał o zawadiace?
Np. ja moim poszukiwaczem bardzo lubię się pojedynkować, ale za często omdlewam. Żołnierz ma dobry bonus do walki,50% na taktykę, poziom potrzebny do używania broni jest mniejszy o 3 i dostaje dodatkowe punkty życia, przez co rzadziej omdlewa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Stanowczo poszukiwacz przygód on jest wszechstronny mam poszukiwacza który właściwie jest i żołnierzem i poszukiwaczem na raz więc stanowczo polecam posukiwacza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ale klasa postaci a profesja... Do czego chcesz mieć postać? Jak do walczenia to oczywiście żołnierz a jak do robienia zadań i zbierania przedmiotów to poszukiwacz przygód...

A jak coś pomiędzy tymi to jestem bardziej za poszukiwaczem (nie biorę pod uwagę płatnego premium)
 
Status
Zamknięty.
Do góry