Żołnierz VS. Poszukiwacz Przygód !

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11649
  • Data rozpoczęcia

Która lepsza

  • Żołnierz

    Głosy: 165 42,9%
  • Poszukiwacz Przygód

    Głosy: 198 51,4%
  • Żadna z tych klas nie jest dobra

    Głosy: 22 5,7%

  • W sumie głosujących
    385
Status
Zamknięty.

DeletedUser19255

Gość
Gość
Moim zdaniem na zarobek to PP ale jak lubisz sie bawic w grze wole zolnierza :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Total młucka to żołnierz z 100% taktyka i strzelanie.
PP jeśli chcesz szybko expić i zarabiać.
 

DeletedUser18395

Gość
Gość
żołnirz.czemu? lepsze bonusy a poszukiwacz ma bonusy które tylko zwiększają szansę a nie dają coś pewnego.
bo jak ma te swoje 10% to wcale nie znaczy że koniecznie musi coś znależć.
zresztą sprawdż sam i zobaczysz kto lepszy
ja grałem każdą klasą i najlepszy jest bob
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ciężko jest mi wybrac , gram każdą klasą , ale wybrałem żołnierza , bo ma dobre bonusy , m.in. bron o 3 poziomy nizsza:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zależy na co chce się stawiać.Ale moim zdaniem to żołnierz bo ma np 3lvl obniżone do broni.
 

DeletedUser

Gość
Gość
obie sa dobre

do prac - poszukiwacz bo duzo lepiej znajduje unikatowe przedmioty

do pojedynkow:

strzelec - zolnierz, ma bonusy z taktyki, hp z ekwipunku
silowiec zasko/unik - zolnierz ma wiecej hp

silowiec ref/odp - i tu najlepszy jest poszukiwacz bo on szybciej powinien znalezc miecz hernanda, ma wiecej umiejek z zadan (tak mi sie wydaje doklanie nie liczylem) a bedac r/o o zycie nie ma sie co martwic
 

DeletedUser2675

Gość
Gość
Obie są dobre, każda ma też swoje wady, ale jednak wole poszukiwacza :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20934

Gość
Gość
ŻOŁNIERZ!

Żołnierz najlepszy, zwłaszcza najemnik i kawalerzysta!!! Ma fajne bonusy a poszukiwacz przygód taki se jest... :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
a co za różnica jaki avek? żadna. kwestia gustu.
topic: gram obiema postaciami. aktualnie żołnierz jest najlepszą postacią pod forty. pp najlepiej się nadaje do prac. ja na s1(pamiętny pierwszy dzień polskiego tw) gram poszukiwaczem. może i rozdałem trochę "złych" skilli, ale reskill czyni cuda:D. w każdym razie, nie żałuję swojego wyboru. żałuję natomiast, że mając żołnierzy choćby na s9 czy s2, nastawiłem się na pojedynki, ale ta klasa jest o niebo lepsza do fortów. nie głosuję, bo lubię wszystkie klasy, ale na moim "poziomie rozwoju(jeśli to tak można nazwać)" byłby lepszy poszukiwacz pod zp, bo jakimś cudem nie sprawdzałem nigdy takiego builda. co ciekawe, na polskich servach mam tylko 1 pp(no, ale jest też beta) i jakoś nie ciągnęło mnie do pp. ale mam 3 żołdaków(1 br. biała, 2- revolver) i nie polecam tej klasy do pojedynków. zawadiaka(jeśli umie się nim grać) jest o niebo lepszy.
 

DeletedUser10999

Gość
Gość
Poszukiwacz. Żołnierz ma fajne zadania, ale bardzo trudne. Poszukiwacz łatwiejsze no i jest uniwersalny :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zależy :p, kim Ci się lepiej gra. Ja zagłosowałem na żołnierza, lubię pojedynki :p...

Ale np. PP i Zakładanie Pułapek jest maszynką do expa :d.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żołnierz do pojedynków a poszukiwacz do plądrowania itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja jestem za poszukiwaczem
sam gram PP i b.dobrze mi się gra;d
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
zolnierz gora!

ja za zolnierzem, bo jestem fortowcem. wiecej hp, bonus taktyki, i bron obnizona. u poszukiwacza kase sie zdobywa, a predzej czy pozniej i tak sie wszystko kupi.:eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie rozumiem stereotypu "żołnierz = pojedynkowicz" "PP = prace" Żołnierz nastawiony na prace jest chyba postacią najlepszą ;) Bonus do HP przydatny w fortach, kwas(cześć kom. Konowała) można nosić od 39 lvl a nie 41 co się przydaje w pracach (mamy je wcześniej) no i bonus do taktyki nie będąc pojedynkowiczem a dając w charyzmę i np w dowodzenie chcą nie chcą mamy tą taktykę i jeśli ktoś nas atakuje mamy większe szansę na obronę niż taki PP ;) Więc apeluje aby pewne osoby zrozumiały że Żołnierz może mieć prace zaczynając na grizli przechodząc przez handel bronią kończąc na posiadłości ;)
 

DeletedUser21594

Gość
Gość
kasa u poszukiwacza

Mówicie że poszukiwacz ma dużo kasy z prac, ale jak gracie poszukiwaczem a na innym swiecie zołnierzem to powinniście umieć to pogodzić, aby mieć kase i tu i tu. ( 1% doświadczonych graczy wie o co mi chodzi)
 

DeletedUser21752

Gość
Gość
Wybieram żołnierza bo ja przeważnie się pojedynkuje i uwielbiam to lecz pp może byc też dobrym pojedynkowiczem bo ja na 12ś. mam 47 lvl i mam prawie wszystkie zadania porobione na pp poza ostatnim i jak je zakończe rozmyślam przerzucenie się na pojedynki więc to zależy czy wolisz byc spokojnym pp robiącym zadania czy agresywnym pojedynkowiczem atakującym wszystko co się rusza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a co za różnica jaki avek? żadna. kwestia gustu.
topic: gram obiema postaciami. aktualnie żołnierz jest najlepszą postacią pod forty. pp najlepiej się nadaje do prac. ja na s1(pamiętny pierwszy dzień polskiego tw) gram poszukiwaczem. może i rozdałem trochę "złych" skilli, ale reskill czyni cuda:D. w każdym razie, nie żałuję swojego wyboru. żałuję natomiast, że mając żołnierzy choćby na s9 czy s2, nastawiłem się na pojedynki, ale ta klasa jest o niebo lepsza do fortów. nie głosuję, bo lubię wszystkie klasy, ale na moim "poziomie rozwoju(jeśli to tak można nazwać)" byłby lepszy poszukiwacz pod zp, bo jakimś cudem nie sprawdzałem nigdy takiego builda. co ciekawe, na polskich servach mam tylko 1 pp(no, ale jest też beta) i jakoś nie ciągnęło mnie do pp. ale mam 3 żołdaków(1 br. biała, 2- revolver) i nie polecam tej klasy do pojedynków. zawadiaka(jeśli umie się nim grać) jest o niebo lepszy.

żołnierz najlepszą postacią pod forty?
raczej nie- najlepszą postacią pod forty jest zawadiaka który będzie miał tak z 3 tys hp
najlepszy bonus fortowy-krytyki
kierowany przez doświadczonego gracza po prostu wymiata jeśli chodzi o dmg
a już na pewno najlepszy(zawadiaka) jeśli chodzi o nowe światy gdzie większość graczy daje w hp
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry