aktualizacja 1.19

  • Rozpoczynający wątek zubr1991
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
W angielskiej wersji gry podano informacje nt. aktualizacji 1.19. Ktoś wie czy i kiedy ewentualnie wprowadzą coś takiego u nas?

Update to version 1.19
Hey everyone,

Work on version 1.19 has nearly been completed so we can now reveal some of the details about the contents of the update.

The biggest changes are to items:

* Some items can only be worn by men or women
* There will be new sets of items (more below)
* Some of the old items will be grouped into sets of items
* If you wear more than one item from a grouped set of items (for example gray rags, gray shoes) you will receive an extra skill bonus
* Most new items will be available in town shops
* Some existing items will have new bonuses


The new sets of clothing will be:

* Mexican
* Pigrim (male)
* Pilgrim (female)
* Dancer (female)
* Gentleman (male)
* Farmer
* Quaker
* Indian


Other changes include:

* A more flexible design of the homepage
* The town forum link is not shown if you are not in a town
* It will be possible to report offensive telegrams and profiles
* Misc bug fixes


We hope to update our worlds with version 1.19 on the 29th of April.
 
Jak mają wprowadzić tam, to i pewnie u nas wprowadzą.
A aktualizacja zapowiada się świetnie (rewolucja ubraniowa)
 

DeletedUser

Gość
Gość
skoro juz robią aktualizacje to powinni wprowadzić jakieś duże zmiany a nie coś takiego...
np. handel z graczami ;D:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
z translate :p mógłby ktoś troche bardziej to napisac po polsku? samemu mi się nie chce tłumaczyć (choć rozumiem wiekszość) ale chodzi mi o szczegóły xD



Udoskonalenie do wersji 1.19 *Hey* wszelki (wszyscy), Pracują dalej wersja 1.19 prawie był skończony tak (więc) teraz możemy odsłaniać pewną ilość szczegółów o zawartości udoskonalenia. największe zmiany są do pozycji: * Niektóre pozycje tylko może być znaszany przez ludzi albo kobiety * Tam będzie nowymi kompletami (orientacja) pozycji (większa ilość (bardziej; więcej) poniżej ) * Pewna ilość starych pozycji będzie ugrupowany do kompletów (orientacja) pozycji * Jeżeli wy nosicie więcej niż jedzicie pozycja od ugrupowany umieszczać (umieścił; umieszczony; komplet; orientacja; odkładać; przystępować; przystąpił; odłożył) pozycji (na przykład substancja szara (szary) *rags*, szare buty ) wy będziecie otrzymywać dodatkową premię zręczności * Najwięcej (najbardziej) nowe pozycje będzie dostępny w miejskich sklepach * Niektóre (pewna ilość; niedużo) istniejący (istnienie) pozycje będzie mieć nowe premie nowe komplety (orientacja) odzieży będzie jest: * Meksykańczyk (meksykański) * *Pigrim* (mężczyzna (płci męskiej) ) * Pielgrzym (płci żeńskiej ) * *Dancer* (płci żeńskiej ) * Dżentelmen (mężczyzna (płci męskiej) ) * Farmer * *Quaker* * Hinduskie Inne zmiany włączają: * bardziej (więcej) giętki projekt homepage * miejska łączność forum nie jest jeżeli wy są nie w miasto (miejski) * To będzie możliwy powiadamiają ofensywne telegramy i sylwetki * *Misc* robak ustala mamy nadzieję modernizować nasze światy z wersją 1.19 na 29-y Kwietnia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wersja bardziej polska by misiek:

Aktualizacja 1.19
Elo wszystkim [:p],

Prace nad nową aktualizacją są na ukończeniu, wiec możemy wam przekazać kilka informacji na jej temat.

Największe zmiany dotyczą przedmiotów:

* Niektóre przedmioty będą mogły być noszone tylko przez mężczyzn lub kobiety
* Zostaną wprowadzone zestawy przedmiotów (więcej info poniżej)
* Niektóre stare przedmioty będą pogrupowane w zestawy
* Jeżeli będziesz nosić więcej niż jeden przemiot z zestawu (np. szarą podkoszulkę i szare buty) dostaniesz większy bonus do umiejętności
* Większość nowych przedmiotów będzie dostępna w sklepach miejskich
* Niektóre istniejące przedmioty bedą dodawać inne bonusy do umiejętności niż teraz


Oto nowe zestawy ubrań, które wprowadzi aktualizacja:

* Meksykanin / meksykański [zestaw]
* Pielgrzym (mężczyzna)
* Pielgrzym (kobieta)
* Tancerka (kobieta)
* Dżentelman (mężczyzna)
* Farmer
* Quaker [?]
* Indianin / indiański [zestaw]


Inne zmiany:

* Bardziej elastyczny [?] wygląd strony głównej
* Link "Forum miasta" będzie niewidoczny, jeśli nie przynależymy do miasta
* Będzie możliwość zgłaszania administracji obraźliwych profili i telegramów
* Naprawa różnych bugów


Mamy nadzieję, że uda nam się zaktualizować grę do wersji 1.19 dnia 29 kwietnia.
Jak administracja chce, to może to umieścić w dziale ogłoszeń ;) W nawiasach kwadratowych są różne moje dopiski
 

DeletedUser

Gość
Gość
Te zestawy najbardziej mnie ciekawią. Ciekawo czy będzie się to odnosić również do szlacheckich bo mam trzy przedmioty na sobie i może być ciekawie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nooo u nas to troche na to poczkekamy o ile to wejdzie wogole :)
jeszcze spooro czassu :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tam za 10 dni, więc jeśli wszystko pójdzie ok, to u nas gdzieś za 14-20 powinna być. Chociaż ostatnio aktualki nie wypalały i były przesuwane :(.
Najbardziej ciekawi mnie jak "duże" będą zmiany w ubraniach no i czy to nie wpłynie źle na grę, "bo meksykanin ma lepsze itemy od kawalerzysty".
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zasadniczo to nie wiadomo zbytnio kiedy u nas wejdzie 1.19 :) Ale myślę, że tak jak zwykle - 1 dzień po wersji angielskiej, czyli 30 kwietnia.

PS. w takim tempie to pod koniec maja wejdą forty :]
 

DeletedUser1710

Gość
Gość
Jak prace są na ukończeniu to u nas będzie ta aktualizacja ok. pięć-dziesięć dni po wprowadzeniu jej w Anglii jeśli nie będzie żadnych błędów
 

DeletedUser

Gość
Gość
najgorsze jest to że przedmioty będą miały inna wartość
np.: teraz szara muszka daje 13 budowania a po atualizacji 13 strzelania? to bob stanie się pojedynkowiczem?
i jeszcze to że niektóre stroje może założyć męszczyzna lub kobieta - to jak np.: w krawcu będą same męskie to co? (losowo) kobita nago ma chodzić? iść specjalnie do innego miasta bo w naszym lumpie nima ciuszków na wage? śmieszne nie xD
 

DeletedUser7069

Gość
Gość
No to zapowiada się spora rewolucja w ubraniach :) no i bardzo mnie ciekawi co się kryje pod "naprawa róznych bugów".
Co do terminu to powinna 1.19 wejść jak zwykle 1-2 dni po wersji niemieckiej (28.04) szkoda tylko że jak zwykle dowiadujemy się o takich sprawach z forum de & net. Niekiepski jest przepływ informacji centrala->polska ;) no chyba że nie będzie upa w polszy ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Super aktualizacje... Ciekaw jestem jak to będzie z tymi ubraniami i z paczkami... Ubrania dla kobiety - opłacało się przeczekać to marne 1.18... Jeśli kobieta będzie miała lepsze ubrania od mężczyzn, to ja zmieniam sobie płeć :D
Możliwość zgłoszenia obraźliwych profili - dobra rzecz... Czasami ma się we wrogim mieście gościa który ma coś w profilu. To ja piszę do tego czegoś (nie wiem jak to będzie funkcjonować), i gościu ma 3-dniowego bana ;)
 

DeletedUser3420

Gość
Gość
najgorsze jest to że przedmioty będą miały inna wartość
np.: teraz szara muszka daje 13 budowania a po atualizacji 13 strzelania? to bob stanie się pojedynkowiczem?
i jeszcze to że niektóre stroje może założyć męszczyzna lub kobieta - to jak np.: w krawcu będą same męskie to co? (losowo) kobita nago ma chodzić? iść specjalnie do innego miasta bo w naszym lumpie nima ciuszków na wage? śmieszne nie xD

Nie będzie takich zmian, w tłumaczeniu misiek jest pewien błąd, zamiast:

"Niektóre istniejące przedmioty bedą dodawać inne bonusy do umiejętności niż teraz"

powinno być:

Część istniejących przedmiotów będzie miała nowe bonusy

Tak więc, nie będzie zmian istniejących właściwości, żadne tam muszki z budowaniem na strzelanie czy co tam jeszcze, tylko dojdą bonusy do zestawów, np jak masz wszystko szare, to +3 do zręczności czy co tam sobie wymyślą. Zmiana ogólnie bardzo niewielka, nic nie wnosi do największych wg mnie wad gry, tj. ogromnej schematyczności i małej możliwości interakcji między graczami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po jego wprowadzeniu w momencie otrzymania od innego gracza wiadomości (telegramu) zawierającej wulgaryzmy czy obrazy skierowane w Twoim kierunku, będziesz mógł w łatwy sposób (jednym czy dwoma kliknięciami) zgłosić administracji naruszenie regulaminu gry przez taką osobę.;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
@kronong
Chyba logiczne, że jak teraz coś dodaje do Budowania, to po aktualizacji nie zacznie dodawać do Handlu.... Włóżcie trochę logiki w swoje posty...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wiem że to nie koncert życia ale parę osób napisało o wymianie handlowej między graczami. Jestem całkowicie przeciwny temu. Jeśli ktoś czegoś potrzebuje to sprzedaje niepotrzebną rzecz, szuka miasta, które oferuje towar i kupuje to co potrzebuje. Takie rozwiązanie zapobiegnie nadużyciom.

Co do nowej wersji to świetna będzie, byleby tylko nie modyfikowali znacznie obecnych ubrań (najlepiej gdyby w ogóle), bo kupowało się je z myślą o konkretnych pracach i właściwościach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo ugodny pomysł.Małe Diablo II sie robi i to jest najlepsze z tej aktualizacji.Ciesze sie jeszcze z tego ze juz niedlugo bedzie 1.20
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
wymiana? i jak to ma wyglądać? wymienię coś wartego 2$ za produkt wart 20$?

fakt że zadania są idiotyczne i bardzo często nie możemy ich wykonywać bo nie idziemy akurat w te umiejętności których wymaga zadanie, ale takie coś będzie zbyt dużym ułatwieniem. Łatwiej chyba będzie zarobić pieniądze, kupić produkt i skończyć zadania, niż wykonywać pracę z zadania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry