aktualizacja 1.19

  • Rozpoczynający wątek zubr1991
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
ktos mowil o ubraniach dla kobiet i mezczyzn... mnie sie wydaje ze po prostu beda inaczej wygladac, ale bonusy beda te same :p
np. Rozową tutu (^^) bedzie mogla wlozyc tylko kobieta , logiczne , nie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najciekawszą nową opcją są dla mnie sety.

Przypomniały mi się czasy jak grywałem w helbreath (przez 5 lat z górą) wydawało się roczny zarobek (w grze) na dobrego seta :).

Pozdrawiam!
 
Questy:

- Nowe zadania od 67 lvl + pewne tajne wymagania.
- Krótki quest rozwiązujący problem munduru.

ciekawe jakie te zadania od 67 lvl będą :]
 

DeletedUser9154

Gość
Gość
W angielskiej wersji gry podano informacje nt. aktualizacji 1.19. Ktoś wie czy i kiedy ewentualnie wprowadzą coś takiego u nas?

To:

Mexian
Pigrim
Pilgrim itd

to so zawody i no wiecie o co kaman w co raczej watpie ze wprowadza a meksykanin juz jest i pielgrzym.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A chciałbyś, żeby wprowadzono aktualizację, w której po rozbudowie sklepu nie pojawiają się w nim żadne przedmioty? Bo tak to teraz wygląda. Co by jednak nie mówić, specjalnie zaskoczony nie jestem :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko ciekawę, bo jak dadzą dla mężczyzn coś dla budowania a dla kobiet coś do pojedynków to co powie np. kobieta bob?
 
A co ma powiedzieć? W najgorszym razie nic się nie zmieni, w najlepszym będzie więcej, więc nie ma co narzekać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Macie tu świeżego screena:
osiol.png

Tak prawdopodobnie będą wyglądać przedmioty "setowe"

Można też zobaczyć, jakie nowe itemy zostaną wprowadzone - sombrero (kapelusz), sandały, meksykańska bandana (oczywiście to nie wszystkie).

Enjoy ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Spokojnie jest MAJOWY weekend czas odpoczynku, wyluzuj, poczekaj pewnie za ok 1 - 2.5 tygodnia wprowadzą:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli za prawie tydzień nie mówiłem dokładnie kiedy, to tylko były moje przypuszczenia a w tamtym poście chodziło o to żeby się nie przejmować tym kiedy czy jutro czy za 3 dni co za różnica dziś mamy dnień pracy (komunistyczne "święto" ale no co poradzić) i rocznicę wstąpienia do Unii Europejskiej, a w Niedzielę rocznica ustanowienia KONSTYTUCJI.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem ale tak jak dzisiaj sie West sypie jeszcze nie bylo (1-5 na innych nie wiem) moze to spowodowane jest wprowadzaniem nowej aktualizacji??
 

DeletedUser

Gość
Gość
@1120
Proszę, tu mamy skład zestawu farmerskiego:
widly.png

Akurat nie ma w nim żadnych nowych itemów - trudno ;)

@Brander
Aktualizacja jest zapowiedziana na 7 maja i na 99% nie wprowadzają jej teraz
 

DeletedUser7765

Gość
Gość
Na Polskim The-West aktualizacja będzie 7 Maja , a na Niemieckim będzie 4 maja

Das Update wird voraussichtlich am 4. Mai auf Welt 1 durchgeführt.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Afront to inaczej zniewazenie kogos lub ublizenie.
Pewnie chodzi o to, ze gdy ktos dostanie obrazliwa wiadomosc od innego uzytkownika to bedzie mogl ja zglosic do administracji z poziomu wiadomosci.

Moge sie myslic ale to chyba o to chodzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Istotnie, będzie możliwość zgłoszenia obraźliwego telegramu lub profilu gracza bezpośrednio, nie poprzez ticket do supportu. Z prawej strony przycisków "Napisz" i "Pojedynek" (dotyczy profilu gracza, w telegramie bedzie to obok przycisku "Odpowiedź") pojawi się okrągły, czerwony przycisk z wykrzyknikiem, służący do zgłaszania nadużyć.
 

DeletedUser1001

Gość
Gość
Jeszcze tylko 3 dni i aktualizacja :) Już się doczekać nie moge tych setowych itemków. Gra staje się nudna, bo nic nowego już prawie nie ma, nie ma nawet po co kasy zbierać. Tylko questy na wyższe levele. Miejmy nadzieje, że tych nowych itemków dojdzie bardzo dużo :)

Martwi mnie tylko jedno, ciekawe co będzie z tymi itemami, które można będzie tylko w pracach znaleźć. Może być tak, że bez KP nie da rady ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Również nie mogę się doczekać tej aktualizacji :D Na pewno dużo więcej ona zmienia niż poprzedniczka ale mam nadzieję, że dużo w systemie rozgywki się nie zmieni. Mam nadzieję, że podział odzieży na płeć będzie dotyczył nowo wprowadzonych przedmiotów a nie tych obecny. Posiadam wiele różnych przedmiotów i byłbym nie mile zaskoczony jeśli nie mógłbym ich użyć.

PS: W Anglii aktualizacja ta została przeniesiona na 6 maja jeśli dobrze wyczytałem na zagranicznym forum :D Nie wiele przed nami dlatego nie ma się co załamywać :D Nie tylko my mamy problemy z jej wprowadzeniem.
//połączono przez LadyLauran (wykasowano post pomiędzy)
Jakby ta aktualka miała być tak dobra jak się zapowiada to i czerwiec nie byłby tragicznym terminem :D A tak na serio to myślę, że termin zostanie dotrzymany, a jeśli nie to na pewno w najbliższym czasie i tak pojawi się ta aktualizacja.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Niemcy już wprowadzili - mogę dać screena.. Tylko coś nowych przedmiotów nie widzę.

version119niemcy.png


male_idle.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry