aktualizacja 1.19

  • Rozpoczynający wątek zubr1991
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10447

Gość
Gość
@1120
Proszę, tu mamy skład zestawu farmerskiego:
widly.png

Akurat nie ma w nim żadnych nowych itemów - trudno ;)

@Brander
Aktualizacja jest zapowiedziana na 7 maja i na 99% nie wprowadzają jej teraz
Dzięki może będzie fajnie.To napewno spore urozmaicenie.Chciałem się zalogować na becie ale już się nie da.I jeszcze raz dzięki.
 

DeletedUser8272

Gość
Gość
Jedyna rzecz jaką udało mi się znaleźć w wersji BETA:
 

DeletedUser1001

Gość
Gość
Z tych screenów to mogę stwierdzić jedno... dziwne to jakieś, ale zobaczymy :) w sumie to już jutro :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ma ktoś zdjęcia tych nowych przedmiotów co miały być, czy tam tych tylko dla kobiet i mężczyzn?

Znalazłem coś takiego na niemieckiej jakiś kwas jako broń do walki wręcz zadający od 4 do 80 strat





Skąd pomysł na kwas jako broń? Chyba pamięć o Wojnach Światowych ciągle jest żywa u Niemców.
To jest zestaw dla tego quacka - wstrząsacza :)
Czy ktoś widział zestaw dla strzelca?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nitrogliceryna coś wam mówi? :p Twórcy przecież nie będą naginać rzeczywistości :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No właśnie po tym co zobaczyłem na West-stats i przeczytałem na forum t-w.net, to powiem, że bieda z nędzą ...
Aktualizacja była przekładana, a doszło kilka nowych ubrań. Jest zróżnicowanie na płeć, tylko że dany przedmiot w zależności od tego dla kogo jest przeznaczony ma inne bonusy, więc jednak od teraz zacznie się liczyć wybór płci avatara. Plusem są te zestawy, chociaż trochę za mało, żeby na prawdę było o czym pisać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba nie ma murzyńskiej.

Przeglądałem weststats i cos mnie zaintrygowało.Są sety i przeglądałem czy śa jakieś nowe ubrania. Patrze na odziez dochodze do osławionego tu-tu i patrze - nie ma przy tym znaczka dla kobiet. Jestem ciekaw dlaczego tak jest, czyżby najbardziej kobiecy strój mogli nosić mężczyźni:confused:Mam nadzieje, że to błąd, w końcu przy grocie tez nie było znaczka z wykrzyknikiem(czyli, że tylko dla jednej klasy postaci).
_____________
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest tylko 5 setów?
A gdzie coś dla pojedynkowiczów?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Patrzę na niemieckiego westa mają aktualizacje i postać tam gdzie jest pokazane co się robi rusza się!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak to prawda, a trochę głupio wygłąda babka wbijająca gwóźdź i go nie dotyk młotkiem!
 

DeletedUser

Gość
Gość
a żołnierz może założyć indiański set czy nie? Tzn żołnierz który nie jest indianinem? Albo meksykański? Czy jakikolwiek inny? Ponieważ tego niebieskiego kawalerzysty nie dopasuje się do żadnej klasy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
sombrero,
Mexican bandana 5 poziom generala,
sandały 7 poziom krawca,
czapka pielgrzymki 6 poziom krawca,
czapka pielgrzyma,
i ubranie pielgrzyma dla kobiety i mężczyzny (będzie set pielgrzym),
i buty pilegrzyma dla kobiety i mężczyzny,
i pióropusz tancerki i ubranie tancerki (będzie set dla tancerki)
buty tancerki 8 poziom krawca,
pióropusz indianina,
ubranie indianina,
mokasyny,
buty szarlatana,
fancy buty? 10 poziom krawca
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
a żołnierz może założyć indiański set czy nie? Tzn żołnierz który nie jest indianinem? Albo meksykański? Czy jakikolwiek inny? Ponieważ tego niebieskiego kawalerzysty nie dopasuje się do żadnej klasy.
Zasadniczo to chyba każdy moze założyć taki set jaki chce ;)
 

DeletedUser8272

Gość
Gość
Pisze że ciągle nad tym pracują czyli może się okazać że jest kilkanaście setów.
 
niby te przedmioty mają być w sklepach a na niemieckim The West w żadnym sklepie ich nie widać chyba;D?

grrrrr.... :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry