Aktualizacja 1.27

  • Rozpoczynający wątek sebicjusz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Exp zależy od uśpienia? Mi się wydaje, że nie. Ich bardzo łatwo uśpić, mają malutko życia i większość z nich pada w 4-6 rundzie pojedynku, przez co uśpiłem jakieś 70-80% z tych z którymi się pojedynkowałem,a i tak dostawałem zwykle po 30-40 expa, tylko raz dostałem około 70:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wyatt Earp's Colt Buntline

Mala sprawa do broni króta pojawila sie w pojedynkach NPC Wyatt Earp Colt Buntline .
Mozna go jakos zdobyc??:confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
a może tak pomożecie mu a nie spamujecie?
skrypt działający na kasę i exp jest na razie nie odgadnięty więc dużo gracze nie wiedzą wiadomo tylko że liczy się motywacja ale to oczywiste ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Exp zależy od uśpienia? Mi się wydaje, że nie. Ich bardzo łatwo uśpić, mają malutko życia i większość z nich pada w 4-6 rundzie pojedynku, przez co uśpiłem jakieś 70-80% z tych z którymi się pojedynkowałem,a i tak dostawałem zwykle po 30-40 expa, tylko raz dostałem około 70:)

No właśnie dostawałeś po 30-40 expa za pojedynek, a normalnie dostaje się 14 - 20:D
Więc nie było najgorzej;P

Co do tych pojedynków to wydaje mi się, że są one do urozmaicenia gry i do szybkiego nabijania poziomu na niższych levelach..:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam nawet dostaje 60 expa za pojedynek z nimi, a jak raz jednego omdlałem dostałem za niego 110 expa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry