Aktualizacja 1.27

  • Rozpoczynający wątek sebicjusz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20273

Gość
Gość
Zauważyliście, że zmieniły się statystyki prac ?

Przykładowo, za 2 godziny transportowania amunicji jest dziwnie sporo kasy, dostałem przed chwilą 144 bodajże ;O

To samo budowa rancza, przed chwilą stuknęło 120$ + pistolet odprzodowy

I konował, niestety na minus, strasznie mało expa daje ;x
 
aj pokombinowali tak że z transportowania amunicji dostanę lepsze przedmiociki niż z Napadu na powóz pocztowy ; )

a tak jeśli chodzi o samą aktualizację pod względem szczegółów nie została dopracowana, estetycznie wiele elementów mi się nie podoba, czasami niechlujstwo aż razi... no ale nie wiem, może to tylko ja mam taki wybredny gust... chociaż numerek lvl wchodzący na obrazek nie wygląda moim zdaniem zbyt atrakcyjnie... takich "wpadek" jest bardzo dużo... po mojemu można było się troszkę bardziej przyłożyć, zważywszy że jest to aktualizacja, za którą zapłacimy : )
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie to wiele ciekawych i fajnych rzeczy.

Dobrze, że teraz z góry wiadomo, czego człowiek się może po danej pracy spodziewać, choć jak napisał neon, niektóre prace robią się teraz bardziej atrakcyjne, niż wydawały się dotychczas.

Interfejs graficzny moim zdaniem na plus. Trzeba się do kilku rzeczy przyzwyczaić, ale sądzę, że za parę dni nikt nie będzie pamiętał o starym wyglądzie.

Fajnie, że dodano nową kategorię fortową w raportach i bardzo fajnie, że rozbudowano przegląd fortów!! Super sprawa!

Nowe połączone forum też jest bardzo fajne, choć na s12 po kilku godzinach grania ma się go serdecznie dość z racji ilości nowych postów..

Największym niewypałem jest zmiana regulaminu gry. Jak dla mnie to jest blamaż twórców tego punktu. Chodzi o "nielegalne pojedynki", które są legalne na 12 z 13 światów.

Autorzy puknijcie się mocno w głowę. Albo zmiany regulaminu dotyczą wszystkich światów, albo nic się nie zmienia. Zapis w tej formie jest dla mnie wyrazem braku umiejętności poradzenia sobie z problemem. W zasadzie jest brakiem odwagi po prostu..
 

DeletedUser

Gość
Gość
tez uwazam ze jak juz regulamin to na wszytskicj swiatach
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiadomo każdy chce walczyc o ranking i walczyc fair , każdy normalny człowiek bez kompleksów z reala. Jestem za tym co napisał Rigidigi.

Co do NPC'ów , omdliłem sie i nie mam 48 h :/ co mnie kompletnie rozczarowało ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
W sumie to jest dość dużo ulepszeń, ale przkombinowali z tymi pracami, a mianowicie za bardzo zmienili statystyki niektórych prac.
Chociaż cała aktualizacja nie jest zła i mi się podoba:D
a zwłaszcza pojedynki z NPC'ami :);)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie aktualizacje są niezbyt ciekawe, ale to tak na gorąco mówię.
Władze gry idą w jakimś nieciekawym kierunku. Oczywiście muszą na grze zarabiać, to jest jasne. Ale nie , aż tak ordynarnie. Wszystko na sprzedaż.

Dobry pomysł to podział na nowe i stare światy.
Gram na 2 świecie [99 level] i 12 świecie [44 level]
i na nowy świat się nie wybieram i długo nie wybiorę.

Szkoda, że nie konsultują się z doświadczonymi graczami, bo jest sporo rzeczy, które w tej grze przydałoby się zmienić.

Pochwały należą się za w miarę czeste aktualizacje, bo znam gry gdzie aktualki są rzadkością. Ale tutaj twórcy gry wiedzą najwyraźniej, że konkurencja w grach przeglądarkowych jest ogromna i muszą czymś przyciągnąć graczy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do zakazu ustawek to juz Onufry dawno pisal ze wprowadzi go tylko od s13 sugerujac sie tym ze skoro jednym bylo wolno do tej pory nabijac expa w ten sposob, to inni "spoznialscy" beda mogli sie czuc poszkodowani.
Tez tego nie potrafilem zrozumiec, no ale taka byla wola administracji, wiec teraz zaskoczony nie jestem.
NIc to pozostaje nam tylko prac tych nieuczciwcow samemu, za bardzo dobrego expa. W koncu RP maja oni bardzo mocno przewartosciowany:)

Co do NPC to zauwazyliscie ze exp nie jest zalezny od poziomu NPCa???
Szczerze powiedziawszy to, to jak on jest naliczany to jest tajemnica lasu.
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
a ja do regulaminu chciał bym się odnieść....

Cytat z regulaminu gry TW:
§16 Nielegalne pojedynki.
Paragraf ten nie obowiązuje na światach od 1 do 12.

Skoro coś zostało uznane za nielegalne, to jak to możliwe, że jednak jest legalne? Widać są równi i równiejsi.
Autorom zapisu gratuluję poczucia humoru..

Może teraz Pan Onufry się wypowie ? Bo jak do Pana pisałem skargi na dwie lamki to mnie Pan do regulaminu odprowadzał bo wtedy to było legalne...
a zresztą, tą zmianą tylko przyznaliście się do błędu, ale lepiej późno niż wcale
 
wow oO
a widzielsicie przedmiot z napadu na pociag? ladna zdobycz ;]
wlasnie przed chwila znalazlem woreczek oO

a jesze jedno?
jaka praca teraz ma najwieksze szczescie/exp/kase?
ze szczescia narazie jako najwieszke wyczailem sprzedaz broni indianom, zaczyna sie od 1000$
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
chyba trochę przekombinowali z tymi wartościami. idąc ZP więcej expa będzie można dostać
za dwie godziny miśków mając 200 punktów pracy,niż za dwie godziny napadu na pociąg mając 20 punktów pracy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oni diametraknie pozmieniali zarobi z prac itp...
Normalnie z konowała wyskakiwało po 160-200$ a dziś patrze 300$ + nocnik + eliksir
Dziwne :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak na razie bez rewelacji ta aktualizacji. Przyznam, że ten pasek boczny z aktualną kolejną prac jest dosyć wygodny, ale reszta nie zachwyca.:) Taka bardziej korekta. Wiem, że na nowych światach teraz ranking się kupuje i może te zmiany miały na celu uatrakcyjnić gre ludziom nie mającym co robić z kasą.:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziwią mnie pojedynki z NPC na razie. Nie ma nic ciekawego. Ciągle podobne staty mają przeciwnicy. No i te bronie. Ja rozumiem, że chcą pokazać świecidełka ale to już przesada:
 

DeletedUser

Gość
Gość
moze sie myle ale mi sie wydaje ze pod tymi NPC cos sie kryje :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Te pojedynki z NPC to porażka. Exp beznadziejny jest, ale przywalić potrafią tymi szlacheckimi pukawkami.:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
długo czekałem na te walki z NPC ale niestety totalne rozczarowanie jak już wspomniane było wyżej exp beznadziejny złota wypada też nie za dużo aczkolwiek nie jest to teraz za wielki problem.
Może dochodząc do 100 poziomu trudności dostanie się jakąś ciekawą broń np szable Generała Granta :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry