Aktualizacja 1.27

  • Rozpoczynający wątek sebicjusz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawe te pojedynki, w kilka minut zdobyłem około 500expa, z 300$ ale w końcu omdlałem :p
 

DeletedUser17718

Gość
Gość
Pojedynki bardzo ciekawe jeszcze z jakimi przeciwnikami (chodzi mi o broń).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi tam się podoba ta aktualka.Żeby tylko wprowadzili spodnie, paski i handel między graczami, to już byłoby idealnie.
 

DeletedUser20506

Gość
Gość
Mi tam się podoba ta aktualka.Żeby tylko wprowadzili spodnie, paski i handel między graczami, to już byłoby idealnie.

co do spodni i pasków to popieram ale handel między graczmi... NIE. Super ta aktualka. Wygrałem 3 pojednyki i dostałem dużo kasy ale później 2 przegrałem i zabrali mi 110$ :eek:dużo ale mimo to fajnie. I 4 prace z rzędu to też duży +
 

DeletedUser

Gość
Gość
pff a kogo nowe obchodzą tam będzie grała banda dzieci która omotała sobie mamusie że niczego synusiowi nie odmówi

Zgodzę się z Tobą kolego. Myślałem, żeby zacząć grę na świecie 13 ale aktualka sprawi, że gra będzie cholernie nierówna. Ktoś kto ma kupę kasy będzie szybciutko wbijał lvl itd. Ja należę do osób, którym szkoda kasy na premium. Wystarczająco dużo wydatków jest w realnym świecie, żeby jeszcze topić pieniądze w wirtualnym. Tak więc dalej gram na "starych" światach. Co do nowej szaty graficznej West'a to nie przypadała mi do gustu:( Stara była czytelniejsza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
R. Nielegalne pojedynki.

Pierwsze wykroczenie: blokada konta na 7 dni.
Drugie wykroczenie: blokada konta na 14 dni.
Trzecie wykroczenie: kasacja konta na danym świcie

Że tak zapytam to chodzi o ustawki ?:D

Powtarzam to pytanie - Czy to chodzi o tz ustawki ?
 

DeletedUser20349

Gość
Gość
Co do aktualki na starych światach wszystko ok oprócz okna forum miejskiego - to zostało "zwalone"
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
Co do aktualki na starych światach wszystko ok oprócz okna forum miejskiego - to zostało "zwalone"

^^^niestety masz rację...wszystko...za dużo obrazków i ulepszeń!menu pojedynku nieczytelne nie mogłem rozszyfrować jak ustawić uniki:mad::mad::mad::mad::mad::eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie: Dlaczego nie zmienił się czas pracy? Nadal jest 10 min, 30 min, 1h i 2h. Miało być to zmienione.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czas zostanie zmieniony dopiero na nowych światach.

///E

Drugi :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak wszedłem na tw myślę co to nie ta strona a tu looka tw i z krzesła spadłem :p
Ja za uwarzyłem pojedynki z npc, nowy wygląd,4 prace bez premki
nowe premium i co jeszcze ??? ;P
 
Status
Zamknięty.
Do góry