Aktualizacja 1.27

  • Rozpoczynający wątek sebicjusz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser6304

Gość
Gość
-Miasta mogą być zapraszane aby dołączyć do forum innych miast.
wiek ktoś gdzie,jak i do kogo wysyła się takie zaproszenie.
tnx za szybką odpowiedż


Wchodzisz w forum miasta i zarządzaj forum, na samym dole zapraszasz miasta do konkretnego tematu, albo przyjmujesz zaproszenia od innych miast :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
R. Nielegalne pojedynki.

Pierwsze wykroczenie: blokada konta na 7 dni.
Drugie wykroczenie: blokada konta na 14 dni.
Trzecie wykroczenie: kasacja konta na danym świcie

Że tak zapytam to chodzi o ustawki ?:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale pojedynki z npc są nieopłacalne. zkarałem wszystkich od góry do dołu tylko niepotrzebnie energie straciłęm bo expa jest mało

Ja podobnie chciałem spróbować i zaznaczyłem gotowe na dodatek miałem 2 przedmioty z zestawu śpioszka;),a mam bitwę o fort za 2 godz i tylko 300hp LOL:D
 

DeletedUser343

Gość
Gość
ta ja w polowanie na grizly które zawsze chodzę przed bitwą o fort bo eq na bitwę założone (więc nie zapomnę) a nadal 101pp. expa trochę zlamili ale za to teraz dojdzie może jakiś dobry item pomiędzy 700-2100$+50% z premium xD poprzednio cieszyłem się jak wypadło z grizly coś za 400$ xD


weidź w prace i na produkt kliknij :p


ta a próbowałeś czy podałeś mądrości które wyczytałeś bo jakbyś nie zauważył nie da się kliknąć :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Poszedłem do pracy (zbieranie kukurydzy) klikam na produkt i nic -..- powie ktoś jak kupić te produkty jbc mam te 250bryłek złota o_O
 

DeletedUser343

Gość
Gość
nie da się na starych światach to jest nowa opcja premium a nowe opcje nie zostały wprowadzone (i chwała)
 

DeletedUser

Gość
Gość
pytanie czy drop wartości przedmiotów oznacza ich cenę kupna, nie cenę sprzedaży jak myślę?
 

DeletedUser17718

Gość
Gość
WG tego przelicznika NNPP daje mniej wartościowe przedmioty od transportu amunicji. xD A Bud posiadłości ok 200 $. I pracuj jako żołdak daje mniej kasy od karczowania lasu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12361

Gość
Gość
już to widzę kupywanie produktów:mad:.Wszyscy ciągle będą kupywać sztabki srebra(10sztabek=1 000$:mad:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale nie powiem, to rozegranie z punktami pracy jest dobre :p
na s7 teraz najbardziej opłacalną pracą jest konował, w którym mam ponad 400 pkt pracy :D to więcej niż na żołdaku i łowcy nagród
 

DeletedUser

Gość
Gość
myślałem, że będzie o połowę skrócony czas pracy, to znaczy 1h to max, ale zwiększyli zarobki za pracę. ciekawe czy w plądrowanie będzie można coś znależć za 5000 mając 200 pp. dobry bob na ropie będzie mógł wyciągnąć ze 600$ za 2h. nieżle.....
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ty umiesz na beta i na nowych jest -.- ale to raczej bedzie się kupywało za bryłki na jakiś okres możliwość kupna produktów a będzie się kupywalo za cene kupna ($) ("cytat"trzeba będzie wydobywać złoto na free premium) :D
 

DeletedUser343

Gość
Gość
a ty umiesz na beta i na nowych jest -.- ale to raczej bedzie się kupywało za bryłki na jakiś okres możliwość kupna produktów a będzie się kupywalo za cene kupna ("cytat"trzeba będzie wydobywać złoto na free premium) :D

pff a kogo nowe obchodzą tam będzie grała banda dzieci która omotała sobie mamusie że niczego synusiowi nie odmówi
 
Status
Zamknięty.
Do góry