Aktualizacja 1.28

Podobają Ci się nowe aktualizacje w obecnej formie?


  • W sumie głosujących
    366
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
......

Zawadiaka: Posiada możliwość zadania strzału krytycznego który odejmuje 10% wszystkich PŻ, ale może go zadać tylko raz na 10 rund!....



gdzie tak napisane zostało ????? ze raz na 10 rund ????

wklejkę zrobię z forum u mnie na sw.

-- zawadiaka: otrzymuje szansę 10% (20%) na zadanie trafienia krytycznego. Trafienie krytyczne zabiera dodatkowo 10% maksymalnych punktów życia celu.

nie wiem co ktoś wyczytał ze to max 5 czy 10 trafień na bitwę itp. bzdury

z tego co pisze wynika jasno
podczas strzału masz dodatkowo 10% na zadanie krytyka czyli strzału który dodatkowo zabiera 10% hp trafionego (zadajesz obrażeń za siłę twej broni + 10% z hp ofiary


czyli 10 kolesi może w jednej turze zadać 10 krytyków i w kolejnej to samo a jak będzie im dopisywało szczęście to w następnej też zrobią to samo

wiadomo można nikogo nie trafić przez cała bitwę
ale nie zmieniajmy zasad gry


chyba ze ktoś ma wtyki u programistów i wie coś więcej
 

DeletedUser18395

Gość
Gość
Żołnierz też dostanie bonus w przyszłości.


w sumie to dobry pomysł ale mam nadzieję że bonus będzie pod forty
a zawadiace mogli dać pod pojedynki a nie forty tak samo jak poszukiwaczowi mogli coś dać pod zadania czy coś a nie postać pod zadania i postać pod pojedynki dostają bonus pod forty
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
gdzie tak napisane zostało ????? ze raz na 10 rund ????

wklejkę zrobię z forum u mnie na sw.

-- zawadiaka: otrzymuje szansę 10% (20%) na zadanie trafienia krytycznego. Trafienie krytyczne zabiera dodatkowo 10% maksymalnych punktów życia celu.

nie wiem co ktoś wyczytał ze to max 5 czy 10 trafień na bitwę itp. bzdury

z tego co pisze wynika jasno
podczas strzału masz dodatkowo 10% na zadanie krytyka czyli strzału który dodatkowo zabiera 10% hp trafionego (zadajesz obrażeń za siłę twej broni + 10% z hp ofiary


czyli 10 kolesi może w jednej turze zadać 10 krytyków i w kolejnej to samo a jak będzie im dopisywało szczęście to w następnej też zrobią to samo

wiadomo można nikogo nie trafić przez cała bitwę
ale nie zmieniajmy zasad gry


chyba ze ktoś ma wtyki u programistów i wie coś więcej

wiesz co to statystyka? Jeśli w 10 procentach leysów są nagrody to co która osoba je ostanie? Co trzynasta?? Myślenie nie boli, nawet w wakacje. A argumenty przedszkolaczka, czyli a "gdzie to pisze" zostaw dla siebie :)


Kabareciarz ;) Mówisz lepsze. Spytam się Ciebie: lepsze do czego ? :D Do fortów, pojedynków, pracy ? Często korzystam z tych tańszych przedmiotów, bo do konkretnej pracy/fortów/pojedynków są lepsze. Jest wiele słabych przedmiotów a drogich jak np. Złoty Bawół. Daje w wszystko więc do niczego konkretnego się nie przyda.

widziałem tę kuszą na weststates, a ty dalej łapiesz mnie za słowa! Lepsze czyli, dające więcej bonusów! proste? Nie będę tłumaczył wszystkiego jak małemu dziecku, żebyś się nie mógł do niczego przyczepić.



Nie pogrążaj się już tak. Udowodniłem Ci, że nie zawsze co droższe jest lepsze, a Ty się ciągle tego trzymasz. To, że precyzyjna kusza jest do kupienia na wcześniejszym poziomie, nie oznacza że jest lepsza

Droższe jest i będzie lepsze, a przynajmniej w TW jak już pisałem 4 razy: widziałem kuszę na TWS, ale myślałem, że macie więcej rozumu i zamiast czepiać się pojedynczych słów, wyrażeń zajmiecie się interpretacja całego tekstu. Chyba się przeliczyłem, bo zamiast odnieść się do całości mojej wypowiedzi Wy wybieracie pojedyncze zdania i zamieszczacie swoje bardzo potrzebne i niezbędne uwagi.

Nic bezpodstawnie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18395

Gość
Gość
wiesz co to statystyka? Jeśli w 10 procentach leysów są nagrody to co która osoba je ostanie? Co trzynasta?? Myślenie nie boli, nawet w wakacje. A argumenty przedszkolaczka, czyli a "gdzie to pisze" zostaw dla siebie :)

technicznie to tak wygląda że raz na 10 rund krytyk ale w praktyce może być inaczej bo może być tak że przez 55 rund zadasz zero obrażeń
 

DeletedUser

Gość
Gość
wiesz co to statystyka? Jeśli w 10 procentach leysów są nagrody to co która osoba je ostanie? Co trzynasta?? Myślenie nie boli, nawet w wakacje. A argumenty przedszkolaczka, czyli a "gdzie to pisze" zostaw dla siebie :)
wiesz co gadasz w ogóle? chyba jakiś pierwszoklasista jesteś. Nawet jeśli byłyby tam szanse 99% to i tak masz szanse nie trafić krytyka ...nawet przez 55 rund , jednym słowem : loteria ;) pozdro
 

DeletedUser18063

Gość
Gość
wiesz co to statystyka? Jeśli w 10 procentach leysów są nagrody to co która osoba je ostanie? Co trzynasta?? Myślenie nie boli, nawet w wakacje. A argumenty przedszkolaczka, czyli a "gdzie to pisze" zostaw dla siebie :)



ych... zanim wygłaszasz swoje nauki sam się troche naucz.. wiesz co to jest statystyka? jeśli mamy 10% szczęścia na zrobienie czegoś, to nieznaczy że po 10 próbach minimum raz sie nam uda.. tego sie nie sumuje... to nie jest tak jak np. w rosyjskiej ruletce że raz na 6 strzałów jest kula, tylko tak jakby co każdy strzał dawano nowy rewolwer!!
 

DeletedUser10999

Gość
Gość
Próbował ktoś wybrać na mordercę tancerkę? Kilka elementów mi pasuje...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Lepsze czyli, dające więcej bonusów! proste? Nie będę tłumaczył wszystkiego jak małemu dziecku, żebyś się nie mógł do niczego przyczepić.

Jesli nie wiesz nic o grze, to sie nie wypowiadaj. To co piszesz to sa totalne bzdury i kazdy w miare doswiadczony gracz sie ze mna zgodzi. Po tych slowach moge wywnioskowac jakim to jestes pro graczem ;) Nie kloc sie ze mna o takie rzeczy, bo nie gram w The-West od wczoraj jak Ty.

1 Przyklad: Gdybysmy zrobili pojedynek, myslisz ze kto mialby wiecej bonusu od stroju. Ja z moim strojem do pojedynkow, czy Ty z twoim najdrozszym strojem ?

2 przyklad: Jest jakas praca. W ktorym stroju bedziesz mial wiecej punktow pracy ? W tym najdrozszym, czy w tym do tej pracy ?

Czesto drogie ciuszki mimo tego ze sa drogie, sa kiepskie. A niektore tanie sa bardzo fajne i maja lepsze bonusy. Ale nie ma rzeczy po prostu "lepszej". Zalezy do czego ma byc lepsza.

Zrozumiales, czy mam dac jeszcze kilka przykladow ?

Droższe jest i będzie lepsze, a przynajmniej w TW jak już pisałem 4 razy: widziałem kuszę na TWS, ale myślałem, że macie więcej rozumu i zamiast czepiać się pojedynczych słów, wyrażeń zajmiecie się interpretacja całego tekstu. Chyba się przeliczyłem, bo zamiast odnieść się do całości mojej wypowiedzi Wy wybieracie pojedyncze zdania i zamieszczacie swoje bardzo potrzebne i niezbędne uwagi.

Do poczatku Twojego zdania odnioslem sie juz wczesniej, a co do tej kuszy... zrozumialem ze ja widziales na Weststats, ale co to ma do rzeczy ze to tak powtarzasz ? A co do tego kto ma wiecej rozumu, to radzilbym Tobie sie na ten temat nie wypowiadac :)

Tym razem odnioslem sie do prawie calej wypowiedzi, aczkolwiek do tej czesci ze statystyka odniosl sie juz uzytkownik wyzej (STmPL) i nie musze tego powtarzac.

Yeti32: Ja jeszcze tego questu nie skonczylem, ale slyszalem, ze jak sie wybierze kogos innego to po prostu dostajesz 0exp i tyle z tego questu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Próbował ktoś wybrać na mordercę tancerkę? Kilka elementów mi pasuje...

znak zabojstwa, diagnoza lekarska, niecne plany => to wskazuje ewidentnie na hodowce krow..

testament => o to kazdy moglby byc wkurzony
swiadectwo urodzenia => tutaj bardziej zawiklana sprawa
pierscionek => jedyny dowod wskazujacy na to ze zabojca mogla byc kobieta..

mimo wszystko przewaza pan Car..
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co z tą "Leśną Polaną"? Jest Ona do czegoś potrzebna czy nadal nikt nie wie do czego ona służy?
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak uśpię morderce? to dostanie się również coś za to?
 

DeletedUser10476

Gość
Gość
Żołnierz też dostanie bonus w przyszłości.

//oczywiście chodzi o bonus pod forty.


Niektórym graczom po osiągnięciu 99lvl, a mający postacie pod forty została tylko ostra rywalizacja w statystykach na west fort stats. Jeszcze wczoraj byłem 4-ty na s5, a miesiące robienia rankingu i piłowanie każdego zadanego hitu w piach poszło .... jakoś mnie nie urządza "w przyszłości"!
Na bitwie testowej rożne cyrki się działy, z baszty pojedynkowiczów na mur poszło po staremu za to z muru na pustą basztę bobów (zajętą 5 graczami czyli półpustą) najpierw zszedł na sektor za basztą (co już w trakcie bitwy traci się jedną rundę strzelania) a dopiero potem na basztę ... trzeba dodać że to bardzo ryzykowne gdyż sektor za basztą jest rozłożysty i można wylądować przed baszta i wyłapać serie z baszty żołnierzy ... no i takie tam o których się pisać nie chce jak np strzał od pojedynkowicza za 600 z winczestera :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ych... zanim wygłaszasz swoje nauki sam się troche naucz.. wiesz co to jest statystyka? jeśli mamy 10% szczęścia na zrobienie czegoś, to nieznaczy że po 10 próbach minimum raz sie nam uda.. tego sie nie sumuje... to nie jest tak jak np. w rosyjskiej ruletce że raz na 6 strzałów jest kula, tylko tak jakby co każdy strzał dawano nowy rewolwer!!

Zwykle staram się nie offtopować, ale to co piszesz to wierutne bzdury, które wymagają sprostowania. Nawet mając 1 procentową szansę na trafienie krytyczne to może się zdarzyć, że na 100 trafień wszystkie będą krytycznymi. Jest na to mała szansa, ale jest. Po każdym trafieniu wartość obrażeń jest losowana na nowo.

Przytoczony przez ciebie przykład rosyjskiej ruletki nie ma tu zastosowanie. Przy pierwszym strzale prawdopodobieństwo na pocisk wynosi 1:6, potem 1:5, 1:4, 1:3, za piątym razem masz 50 % szansy na przeżycie a za szóstym na pewno trafisz pocisk.
 

DeletedUser18063

Gość
Gość
przecież powiedziałem że to nie jest w stylu typowej ruletki tylko tak że każdy by miał swój pistolet i w każdym by był jeden pocisk i co każdy strzał wymieniany by był pistolet...



pS: sry za oftop
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przeginając jeszcze nardziej z oftopem - przy ruletce jest 1 nabój i za kazdym razem się kręci magazynkiem, zatem szansa zawsze jest 1:6 (przy sześciokomorowym magazynku).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przeginając jeszcze nardziej z oftopem - przy ruletce jest 1 nabój i za kazdym razem się kręci magazynkiem, zatem szansa zawsze jest 1:6 (przy sześciokomorowym magazynku).

Chyba, że gramy w taką odmianę ruletki, w której wrzuca się pocisk do komory, zakręca ("losuje") i ciągnie za cyngiel do skutku. Nie zakręca się na nowo po każdym strzale, dlatego z każdą kolejną rundą gra nabiera coraz większych rumieńców :eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy ktoś wie co się zrobi z polaną? bo do czegoś ona jest potrzebna na pewno:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
wiesz co to statystyka? Jeśli w 10 procentach leysów są nagrody to co która osoba je ostanie? Co trzynasta?? Myślenie nie boli, nawet w wakacje. A argumenty przedszkolaczka, czyli a "gdzie to pisze" zostaw dla siebie :)

hehe ale żeś wymyślił ;)
mistrzu podziwiam cie

i nadal twierdzisz to jak 1 krytyk na 10 rund wg. ciebie wypada ???

heheeh




ja cie mogę nakierować troszkę

nie ważne jaki to % tylko ważniejsze z czego ten % liczysz

wiec umówmy się ze wrócisz do szkoły akurat kończą się "twoje wakacje" wiec jest okazja na przemyślenie
mogę życzyć tylko powodzenia i lepszego nauczyciela od matematyki

jeszcze raz wkleję ci bonus zawadiaki bo może w pospiechu żeby mnie wyzwać nie zdążyłeś przeczytać
wtedy przepraszam w pospiechu człowiek czasem się myli

-- zawadiaka: otrzymuje szansę 10% (20%) na zadanie trafienia krytycznego. Trafienie krytyczne zabiera dodatkowo 10% maksymalnych punktów życia celu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co do bonusów boba..
właśnie zakończyła się bitwa na s11, była walka około 40 obrony na 40 ataku na małym forcie, jedyną rozbudowaną wieżą była wieża robotników
ustał na niej bob z 3300 hp i... nabił 121 uników.. ta, wiem, że tutaj działa też spora losowość trafień/uników no ale ludzie, bez przesady, żeby strzelało do gościa około 30 osób i tracił 300 hp w rundę

wiwat aktualizacja 1.28!
 
Status
Zamknięty.
Do góry