Aktualizacja 1.28

Podobają Ci się nowe aktualizacje w obecnej formie?


  • W sumie głosujących
    366
Status
Zamknięty.

DeletedUser995

Gość
Gość
i bardzo dobrze, nareście postać boba będzie bardziej doceniana niż tylko fizola od budowy, ale i od dobrego obroncy tego co wybudoawal np fortu
 

DeletedUser20273

Gość
Gość
Nowy bonus dla poszukiwacza jest kompletnie do kitu. Czyni z poszukiwacza expiarską klasę, nie można poszukiwaczem nikogo osłonić.

Słowem, beznadziejnie. Wolałbym, żeby była możliwość wyłączenia tego bonusu.

//wycięto wulgaryzm - lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
mi sie wydaje ze i tak mozesz oslonic. koles do ciebie strzela lecz masz te 25% szans ze nie dostaniesz ciosu, słowem, zrobisz unik
 

DeletedUser20273

Gość
Gość
Jeżeli wylosuje Ci z tych 25%, że unikasz, to przez resztę rundy jesteś niewidzialny a przeciwnik strzela do ustawionych za Tobą.

Bonus tylko pogarsza rolę poszukiwacza na fortach, może się przydać tylko podczas wędrówek na flagę. Powinno być tak, że po prostu unikasz całej reszty strzałów (przeciwnik strzela, ale nie trafia)
 

DeletedUser

Gość
Gość
aha to rzeczywiscie glupi bonus, mam nadzieje ze go zmienia na "strzela ale nie trafia"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli macie rację to to jest faktycznie jakaś paranoja z tym bonusem.
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
a ktory trzeba miec lvl zeby zrobic to zadanie z wiadrem
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Twórcy nie pomyśleli za bardzo nad tymi bonusami.

Tak jestem żołnierzem.

Dali każdej klasie oprócz żołnierza bonus dlaczego ?? Pewnie dlatego że uznali że żołnierz ma hp więc ma przewagę nad innymi. Bzdura.

Więcej jest żołnierzy strzelców którzy nie ładują w hp i co z takimi ?? Teraz są gorsi od poszukiwaczy bobów i zawadiaków bo żadnego bonusa nie mają ani hp.

Żołnierze z hp mają przewagę nad innymi ale każdy zapomina żeby mieć te duże hp trzeba dać pkt w PŻ przez co traci taki gracz na bonusach i innych rzeczach.

Innym błędem twórców było że zapomnieli że gracz biorąc np żołnierza nie idzie w pojedynki lub w forty mógł rozwijać pod prace, tak samo jak ktoś bierze boba nie oznacza że daje w budowanie mógł iść w forty itd.

Więc nie gadajcie bzdur że boby zawsze były pokrzywdzone itd bo każdy wie że bob jest na wagę złota i wszyscy się o nich biją.

Teraz wystarczy brać klasę poszukiwacza lub przerobić sie na forty dając w hp i macie na baszcie poszukiwacza z 4k hp i 50% na uniknięcie ostrzału czyli mur nie do przebicia. Podobnie z bobami od początku gry dają w siłe czym mogą być na forty mając hp i wytrzymałosc lub później przerabiają się na R/O lub całkowicie na forty. Teraz dostali bardzo mocne bonusy a zapewniam że boby mają tylko troche mniej hp niż żołnierze bo dają w siłe a żołneirze albo w siłe lub zrecznosc/charyzmę.

Bonusy są za duże powinne być małe. np poszukiwacze 10% ( z kp 20%) ,zawadiacy 5% ( z kp 10%), boby 15%( z kp 30%) , i coś dać żołnierzom bo najbardziej pokrzywdzeni zostali żołnierze z bronią palną bo ani hp nie mają przeważnie mniej niż boby i żadnego bonusu czyli teraz każdy żołnierz z bronią palną jest słabszy od poszukiwaczy,zawadiaków i bobów.

O to twórcom chodziło ?? Niech lepiej zastanowią się żeby zrobić różnicę między fortowcami a pojedynkowiczami itd. Bo teraz fortowiec który poszedł w bonusy i hp strzela podobnie jak poszukiwacz z pływaniem wszystko od szcześcia zależy.

Moim zdaniem twórcy powinni zamienić bonus zawadiaków i dać go żółnierzom a zawadiakom dać bonus do celności. Ale tak jak pisałem wcześniej mały bonus z nie taki jak teraz jest.

Jak patrzyłem jak bob z 2,5k hp zrobił więcej uników niż żołnierz z 5000hp to strach pomyśleć co zrobi bob z 4k hp na baszcie.

Tak wiem większośc z was się cieszy bo nie jestescie żołnierzami, ale bez przesady te bonusy są za duże i żołnierze z bronią palna od teraz są mniej potrzebni od innych. Ale tak chyba było na dzikim zachodzie że farmerzy z pływaniem itd lepiej się bili w fortach niż wyszkoleni fortowcy :D Bo teraz tak jest
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
to trzeba było nie wybierać żołnierza :p popełniłeś błąd i tez za niego płacisz :) skazuj konto i zacznij grać od nowa, ale bobem i będziesz superfortowiec :)
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
to trzeba było nie wybierać żołnierza :p popełniłeś błąd i tez za niego płacisz :) skazuj konto i zacznij grać od nowa, ale bobem i będziesz superfortowiec :)

skazuj ?? nie znam tego słowa więc nie mogę nic zrobić. Widać że mało wiesz o fortach a jak nic nie masz ciekawego i mądrego do powiedzenia to nie nabijaj sobie postów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nadal uważam że żołnierz jest najlepszą postacią w tej grze mimo że gram PP. Bonusy jakie miał żołnierz było o wiele lepsze od pozostałych klas i nadal są! Wystarczy kupić sobie konto premium dla żołnierza i te wspaniałe bonusy się podwajają -6 poziomów dla broni i zwiększenie HP i taktyki. A taki poszukiwać co miał>?
 

DeletedUser

Gość
Gość
to trzeba było nie wybierać żołnierza :p popełniłeś błąd i tez za niego płacisz :) skazuj konto i zacznij grać od nowa, ale bobem i będziesz superfortowiec :)

Wytłumaczę ci to w miarę spokojnie, chociaż ten post na to niezasługuje:
- Chcesz grać fortowcem, sprawdzasz jaka klasa się do tego najlepiej nadaje i wychodzi, że tylko żołnierz ma bonus tu przydatne więc go bierzesz.
- Grasz żołnierzem i nagle wprowadzają aktualizację, która wszystko zmienia.
- Nie jesteś jasnowidzem więc w chwili wyboru profesji nie popełniłeś błędu bo wtedy żołnierz był najlepszy do twojego stylu gry a po aktualizacji, której nie byłeś wstanie przewidzieć już tak nie jest.
- Poświęciłeś sporo czasu i być może pieniędzy aby zrobić tą postać więc jej nie ma sensu kasować i robić nowej.
- Płacisz nie za swój błąd tylko za nonszalancje twórców gry bo zmienili zasady gry w trakcie jej trwania.
- Tak żołnierz miał do tej pory dość mocne bonusy ale sposób w jaki próbują to zmienić twórcy gry nie jest sprawiedliwy, ponieważ zgodnie z logiką powinni zawadiace dopalić pojedynki, poszukiwaczowi exp i kasę, a bobowi jeszcze bardziej rozbudowę...
 

DeletedUser

Gość
Gość
tez uwazam ze te bonusy nie powinny byc pod forty...
 

DeletedUser

Gość
Gość
I ja dołożę że nowe bonusy fortowe to delikatnie mówiąc jakaś "wielka pomyłka" krzywdząca jednych, zwłaszcza żołnierzy a windująca niebotycznie zawadiaków bo przykładowo w jakiejś teoretycznej bitwie zawadiaka z "kamieniem fortowym" zadającym od 50 do 110 obrażeń mający do tego premium swojej klasy czyli 20% strzału krytycznego "strzela" przez 54 rundy do tanków mających powiedzmy około 5000 HP i przyjmując jego skuteczność na 50% to może on trafić 27 razy w tym teoretycznie średnio 5 razy krytycznie co da 22 strzały po około 80 obrażeń i 5 krytycznych po około 580 a sumując to wychodzi że w bitwie zada 4660 obrażeń kamieniem !!! a za taką ilość zadanych obrażeń są już dodatkowe punkty doświadczenia dodane za darmo w stosunku do innych profesji więc po co zawadiaka ma kupować broń fortową jak i tak kamieniem nabije sobie expa ale pewnie będzie niemile widziany w bitwach na kamienie.

Podobnie jak nie z tej gry ( hity lub czity na 999 obrażeń bo tyle da się wpisać w trzy pola znaków) wygląda sprawa jeśli zawadiaka będzie używał Precyzyjny Winchester lub Precyzyjny shotgun to jego maksymalne obrażenia mogą wynosić w podanym wyżej przykładzie dla celów mających 5000HP aż 812 lub 944 a strzelanie do normalnych graczy mających ok 1500HP da maksymalnie 462 lub 594 obrażeń z tym że ta ostatnia wartość czyli 594 zostanie pewnie zredukowane do ok 500 według zasady "Broń zada obrażenia nie większe niż 1/3 maksymalnych punktów życia atakowanej osoby.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zrobiłem postać po nabiciu 99lvl pod forty..ale się tak zastanawiam czy opłacało się dawać do tych ponad 3k hp..jak w jednym ciosie już po raz kolejny dostaje strzał ponad 600..i tak się zastanawiam czy czasem nie zmarnowałem postaci...bo po co mi tyle życia jak strzelają do mnie z takimi obrażeniami...i to jeszcze jakby mógł strzelać raz na 10 rund..ale problem w tym że może strzelać co rundę..i to mnie tym bardziej martwi..Czy jest sens dalej grać..nie długo będzie tak że będziemy mieli 1% szans na zabranie całego hp jednym ciosem..no forty fortami dobra sprawa..ale nie psujmy tego co bardzo dobrze wyszło..bo próbując udoskonalić coś dobrego możemy stracić na tym wiele...w sumie i tak nie zniwelują tych bonusów bo nie chcą się ośmieszać..ale ja bardzo żałuje tej zmiany..i to kolejny krok bym skończył grę.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
- Płacisz nie za swój błąd tylko za nonszalancje twórców gry bo zmienili zasady .

Uwielbiam takie teksty. Powinno się zostać przy pierwotnej wersji gry, ponieważ wprowadzenie de facto każdej aktualizacji to zmiana zasad gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Onu: i tu się z Tobą zgodzę. po wprowadzeniu fortów żołnierze do pvp teoretycznie też zostali pokrzywdzeni... ale bez przesady.
I ja dołożę że nowe bonusy fortowe to delikatnie mówiąc jakaś "wielka pomyłka" krzywdząca jednych, zwłaszcza żołnierzy a windująca niebotycznie zawadiaków bo przykładowo w jakiejś teoretycznej bitwie zawadiaka z "kamieniem fortowym" zadającym od 50 do 110 obrażeń mający do tego premium swojej klasy czyli 20% strzału krytycznego "strzela" przez 54 rundy do tanków mających powiedzmy około 5000 HP i przyjmując jego skuteczność na 50% to może on trafić 27 razy w tym teoretycznie średnio 5 razy krytycznie co da 22 strzały po około 80 obrażeń i 5 krytycznych po około 580 a sumując to wychodzi że w bitwie zada 4660 obrażeń kamieniem !!!
teraz wychodzi, że nie żołdak, a zawadiaka jest najlepszy pod forty. bo walnie kilka krytyków, schowa się za tankiem i będzie bogiem.
Więcej jest żołnierzy strzelców którzy nie ładują w hp i co z takimi ?? Teraz są gorsi od poszukiwaczy bobów i zawadiaków bo żadnego bonusa nie mają ani hp.
bonus do hp dla żołnierza dodaje też dodatkowe hp po wybiciu następnego lvla(chyba). a co powiesz o pp, którzy ładują w zaskok/zp/strzelanie? teoretycznie nie są pod forty, ale wystarczy dobre eq i już w fortach się sprawują całkiem nieźle(jakieś 500 expa zgarną). a zawadiaka był w oczac wielu ludzi "pokrzywdzony", bo wielu myślało, że bonusy do prędkości, motywki i kasy były bezużyteczne. zawadiaka jest obecnie jedną z najlepszych klas do pvp(jeśli nie najlepszą), a wprowadzenie bonusu do fortu sprawiło, że wielu zawadiaków jest kiepskich. bo do tej aktualki mało który zawadiaka był ustawiony pod forty. a żołnierzy było od groma... i nadal będzie. tylko trzeba mieć dobry build.
tez uwazam ze te bonusy nie powinny byc pod forty...
I ja dołożę że nowe bonusy fortowe to delikatnie mówiąc jakaś "wielka pomyłka"
i z tym się całkowicie zgadzam. bonusy, jeśli fortowe, to powinny być dla wszystkich klas mniej więcej podobne, aby żadna z klas nie była pokrzywdzona.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zapominacie o ważnej kwestii: żołnierz również dostanie bonus fortowy, dlatego proponuję wstrzymać się z osądzaniem i porównywaniem, zanim nie poznamy wszystkich szczegółów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ja te bonusy odczytalem jako rekompensate dla innych klas za "przekoks" zaolnierza. ale jak juz ktos inny mowil, i ja rowniez, uwazam ze zawadiaka powinien miec bonus do pojow, bob do budowy lub prac, a pp do szczescia czy cos takiego (np. ze przedmioty jakie moze wylosowac w pracy sa troche drozsze ale nie duzo, powiedzmy 5%)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Zapominacie o ważnej kwestii: żołnierz również dostanie bonus fortowy, dlatego proponuję wstrzymać się z osądzaniem i porównywaniem, zanim nie poznamy wszystkich szczegółów.

Po co? Zrobi się nową dyskusję: "Dlaczego żołnierz dostał bonus fortowy".
 
Status
Zamknięty.
Do góry