Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser30813

Gość
Gość
szkoda że nie mozna sprzedawać skrzynek z setami w całości...
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Aktualizacja, kolejna wyprządź nowych setów i zadanie, które się pojawiło wybiorczo na kilku światach JEZDZIEC BEZ Goops!łowy, pewnie stracił nie tylko głowę, ale i jakieś przypisane mu kody ja wiem, że to jeszcze nie pora na zadanie z serii Zachodni koszmar, ale epidemia jakiś robaków zjadła mu głowę i mam zaczęte zadanie, a nie widzę jego kontynuacji chyba sam stracę głowę.pif_paf
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Aktualizacja, kolejna wyprządź nowych setów i zadanie, które się pojawiło wybiorczo na kilku światach JEZDZIEC BEZ Goops!łowy, pewnie stracił nie tylko głowę, ale i jakieś przypisane mu kody ja wiem, że to jeszcze nie pora na zadanie z serii Zachodni koszmar, ale epidemia jakiś robaków zjadła mu głowę i mam zaczęte zadanie, a nie widzę jego kontynuacji chyba sam stracę głowę.pif_paf
Bo zadanie weszło przez błąd o czym informowaliśmy tutaj na forum.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Czy to nie fusek pisał, że nie będzie można ulepszać pasterki, bo nie chcą popełniać błędu z przed roku?
Tak, bo nformację odnośnie tego, że nie będzie można ulepszać otrzymałem. Jak widać decyzja została zmieniona. Najprawdopodobniej CM innych marketów otrzymali od gracy feedback od graczy, że chcieliby by te sety mogły być jednak ulepszane i z tego powodu decyzja mogła zostać zmieniona.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33051

Gość
Gość
Nie wycofujecie zadania "Jeździec bez głowy", czy juz oficjalnie trafiło na salony?
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Nie wycofujecie zadania "Jeździec bez głowy", czy juz oficjalnie trafiło na salony?
Hmm... Na becie też tak było, że różnica między pierwszą częścią a drugą wynosiła coś ok. tygodnia. Gdy spytałem się admina o co chodzi z zadaniem to w odpowiedzi otrzymałem, że event wystartował tydzień wcześniej niż zadanie, dlatego były obsuwki (pierwsza część jest dostępna po zebraniu odpowiedniej ilości kwiatków, a druga ma wgraną datę). Pewnie u nas w aktualizacji ktoś zapomniał usunąć części odpowiedzialnej za zadanie i jakoś zrobiło się tak, że mimo braku eventu, zadanie odpaliło się (a może w systemie są jeszcze informacje z tamtego roku i zostaną zresetowane dopiero wraz ze startem kolejnego eventu?). #SpiskoweTeorieWojcieszego
 
Podczas pierwszego Dia De Los Muertos można było opłacić kolejne losowania za pomocą brył lub obligacji. Można by do tego wrócić :)
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
Podczas pierwszego Dia De Los Muertos można było opłacić kolejne losowania za pomocą brył lub obligacji. Można by do tego wrócić :)
dokadnie, opcja z obli była by wskazana... czasami mam wrażenie, że z której strony by nie kliknąć i tak byłby kosiarz OUD
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
co z tym gali że sie dostać nie można ? z powodu nadmiaru muliti kont
czy to jakaś zorganizowana akcja ?
na bitwy zwykłe brak ludzi na gali ooooo dziwo aż z górką nadmiar
jak to ? inno widzisz i nie grzmisz ?
 
co z tym gali że sie dostać nie można ? z powodu nadmiaru muliti kont
czy to jakaś zorganizowana akcja ?
na bitwy zwykłe brak ludzi na gali ooooo dziwo aż z górką nadmiar
jak to ? inno widzisz i nie grzmisz ?

po nagrody chce iść więcej osób niż tylko po obligacje na zwykły fort, no rzeczywiście to jest zagadka...
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
suchy ,,,swoje teorie to sobie przed lustrem opowiadaj nie tu na forum piszesz ,,,zadaje pytanie adminowi a nie tobie ,to po co sie udzielasz ?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
co z tym gali że sie dostać nie można ? z powodu nadmiaru muliti kont
czy to jakaś zorganizowana akcja ?
na bitwy zwykłe brak ludzi na gali ooooo dziwo aż z górką nadmiar
jak to ? inno widzisz i nie grzmisz ?

Jak macie podejrzenia co do multikont to piszcie. Nie sprawdzamy każdej bitwy ile osób jest zapisanych, jeśli widzicie coś to piszcie, a my sie przeonamy czy macie rację ;)
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Coraz bardziej zaskakujecie mnie z czasem podawania informacji o aktualizacji. Niedlugo bedzie tak, ze najpierw aktualka a potem informacja o niej, o ile w ogole takowa informacja bedzie.
 
takie aktualizacje co wchodzą, to w sumie mogą być nawet bez informacji wcześniejszej - tylko poprawiają błędy...
 
Do góry