Aktualizacja - dyskusja

A Ty nowoprzyjęty że nie wiesz tym że za chwilę DDLM więc musi być jakas przerwa od loterii
Lubię jak Rachelek spina pośladki świadczy to o tym że nadal gra aktywnie i zależy mu jeszcze na czymś
Przykro jest jak odwołają dobrą imprezę z powodu plandemi ,dobre jest to że w świecie wirtualnym nie grozi nam noszenie masek i wirus który każdy ma w swoim organizmie przypisany do DNA
Olać politykę ,wracając do tematu ,impreza na dzikim The West odbędzie się w wyznaczonym terminie
Ukłony dla ludzi pokroju Wojcieszy czy Zartas ,pozdrawiam Wszystkich dobrej woli ,kiedyś ktoś napisał że czepiam się Fuska ,był w błędzie ,podziwiam ludzi co znają swoją wartość i nie ulegają innym
ps. jestem burakiem ale nie cukrowym wole pastewne określenie a na marginesie sprawy nie jestem zwykłym niuansem nie wiszę na pasku IG JAKO OZDOBA
Kto się nie zgadza niech zostawi ślad że czytał to coś

//-edytowano Zartas

Kristofer1995

Członek obsługi gry
Ś

Jaki kalendarz masz na ścianie,wiesz wogóle kiedy zaczyna się impreza w niemczech z okazji OKTOBERFEST
Nie mam kalendarza na ścianie ;) Pytanie brzmiało kiedy rozpocznie się wydarzenie z preclami w The-West czy kiedy jest obchodzone w Niemczech ?

kiedy event wjeżdża na saloony?
ahh już myślałem że to ja źle zrozumiałem treść pytania :uuu) oops!

Jaki kalendarz masz na ścianie,wiesz wogóle kiedy zaczyna się impreza w niemczech z okazji OKTOBERFEST
Nie jestem żydem ani niemcem więc nie, nie wiem.

A Ty nowoprzyjęty że nie wiesz tym że za chwilę DDLM więc musi być jakas przerwa od loterii
W the west obchodzimy święto ku czci Santa Muerte, meksykańskiej świętej katolickiej.
Znowu te brzydkie NPC będą na saloonach :( Znów mi mięsko nie będzie smakować, fuuu :D
Najbrzydszy czas :D Ale Murrietki będą do wygrania z eventu.