Aktualizacja - dyskusja

Fajna aktualizacja, aż zmusiła mnie do odpalenia gry, w którą już nie gram od listopada 2021, nie licząc swojej tymczasowej obecności w maju 22, tymczasowym nickiem - który też już skasowany jest. lvl zwiększony, aż do przesady, widze więcej wad niż zalet. Radzę ruszyć z setami za bryłki bo ten temat został solidnie zaniedbany.

Przydałaby się opcja tworzenia postaci przez klientów zamożnych, np za kwotę 20 tys zł starter heroes z umkami 100/cechy 100 + wybrany set na 5.

Skoro już tu na chwilę zawitane poczynione kroczki zostały to zakupione bryłki zostały. Nie liczcie jednak że będę grać. mam to w dupie. Nie gram i grać nie bede aż nie naprawi sie to co naprawic trzeba. + wsadzenie harjara do więzienia bo mnie wkurza i tam niech sie bawi w zaliczanie Andżeliki.

PS radze alkoholikom westowym tj osobom nagminnie grających w te durną gre wziać sie za zarabianie hajsu realnego, bo skiśniecie jak te ogórki kiszone. Nigdy grać nie umieliście, jak ja miałam swoje 2 miliardy tu to wy na oczy nie widzieliście nawet 100 baniek. A co dopiero w realu, był kryzys, srajpandemia, dorobić się można było, teraz na ukraińcach i na wojnie ponownie kasa płynie o najmie już nie wspomnę, że są spore zarobki za maksimum oszczędności BEZ ogrzewania i BWEZ wody reżim stulecia, tak sie robi interesy. # domki letniskowe wybudowane po 35tys. Cud miód. A wy grajcie dalej xd
Odpale sie za pierdyliard lat czyli w maju 2023 na tombstone narobie krzyku i zawijam

Na deser wrzucam screnik z bryłami na to byście sie posikali i screnik z hajsem realnym byście sie zesrali.

Żegnam


View attachment 3578View attachment 3577
Co ty wiesz o zarabianiu. Nikt kto ma kase nie trzyma jej na koncie pocztowym. midela szkoleniowca trochę posłuchałaś i myślisz, że coś wiesz. pokazujesz jakieś grosze na skrinie i się nad tym spuszczasz. ha tfu na ciebie
 

lukas1004

Blada Twarz
Po co przerabiać screeny? Wystarczy zrobić zbadaj element. W taki sposób to ja też mogę zrobić screena że mam kilka miliardów bryłek i 750 poziom postaci.
 
Do góry