Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie, to nie jest wina aktualizacji w weście, tylko aktualizacji waszych przeglądarek, które weszły do takich wersji że przestają powoli (a raczej trochę szybciej niż powoli) obsługiwać flash playera na którym oparte są forty.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jeśli chodzi o chrome to on sam się aktualizuje i nawet o tym nie wiemy, chyba, że specjalny proces za to odpowiedzialny wyłączmy.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Tak jak pisałem przeglądarki odchodzą od technologii flash player na której oparte są forty. Weszły do przeglądarek aktualizacje i dlatego są problemy z portami, bo flash player powoli nie wyrabia, bo nie jest zoptymalizowany do nowych wersji danej przeglądarki.
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
Rowniez miałem ten problem, weszła aktualizacja do chroma ale po prostu ręcznie odpalam flasha teraz i normalnie śmigają forty
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
Jak wyskakuje mi błąd, że przeglądarka nie obsługuje wtyczki to wchodze w ustawienia przeglądarki i cos tam klikam na zezwalanie obych wtyczek i wczytuje flasha czy cos takiego to mi znajomy napisał jak mam to zrobić dokładnie.

Ale jak coś to darmowa przeglądarka Puffin obsługuje bitwy bez problemów i działa tez na telefonach ;)
 

DeletedUser17232

Gość
Gość
mam najnowsze wersje flasha i dalej nic nie działa sprawdzałem na chrome ,firefoxie,opera,chrome cannary suport mi sugeruje ściągniecie najnowszych wersji
INFORMACJE O KOMPUTERZE
Wersja wtyczki Flash
26.0.0.151
Nazwa przeglądarki
Google Chrome (PPAPI)
System operacyjny
Windows (Windows 7)
są nowsze wersje pod Tw?hahahaha!
 

DeletedUser32644

Gość
Gość
Chmurki latają wszystko zrobione tak jak miało być a problem dalej istnieje ...
 

DeletedUser33271

Gość
Gość
Ja będę dziś wieczorem testować wszystko na nowo jeszcze raz. Również mam już najnowsze wersje flasha i zastosowałam się do wszystkich instrukcji zawartych w linkach które były podane. No i dodatkowo w tej animacji te chmury mi działają. Zdążyłam wczoraj przy końcu bitwy wypróbować to na operze (którą specjalnie zainstalowałam w nadziei że zadziała) i nie zadziałało aczkolwiek zobaczyłam migawkę bitwy przez kilka sekund. Potem bitwa się skończyła i następnej już nie było, więc czekam na kolejną. Zobaczymy czy zadziała.
 

DeletedUser32644

Gość
Gość
Mi na operze wczytało od razu bitwę ale jak odświeżyłem mapke to błąd dalej występował, A na chromie to wcale nie chce się wczytać
 

DeletedUser33271

Gość
Gość
Jedynie gdzie mi wszystko działa to przeglądarka puffin, gdy odpalę bitwę z komórki. Ale puffin rzekomo się sam nie aktualizuje i jest to typ przeglądarki na androida, więc może to też ma znaczenie. Mając mały ekran na komórce nie uśmiecha mi się siedzieć na bitwie przez telefon.
To co najdziwniejsze dla mnie to nikleodon i pojedynki animowane działają i działały bez zakłóceń nawet przed aktualizacją flash player.
 

DeletedUser17232

Gość
Gość
Czy sprawdziłeś swoistego rodzaju test na tej stronie https://helpx.adobe.com/pl/flash-player.html ?? Tak w punkcie 5 jest opisane, że jeśli na animacji pokazują się poruszające chmury znaczy, że wszystko jest dobrze zrobione, jeśli nie to coś trzeba poprawić.

Fusek chmurki lataja w te i we fte jak szalone
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
z tym fleszem to troche naciągane :p

na sw1 bitwa mi sie odpaliła a na gonzalez już nie ,,,więc wychodzi na to że flasza mam złego tylko na gonzalesie ?
przed aktualizacją nie było problemu z gonzalesem
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
To też wina przeglądarki rozumiem? [ranking fortów, gonzales, porównanie wieczór 30.08 a południe 31.08]
CozMkQ1wTKiOLXV3PaWIIw.png
AEX3OVVGTpqHNpSIMQlRlg.png
 

DeletedUser28416

Gość
Gość
Przecież dobrze wychodzi... Widzę Paatryk, że opuszczało się zajęcia z matematyki. :p
E: Dopiero potem ustawił klase na ppka i dlatego może.
 

DeletedUser28193

Gość
Gość
Przecież dobrze wychodzi... Widzę Paatryk, że opuszczało się zajęcia z matematyki. :p
A tak serio to z tego co zauważyłem to wpisuje do tabeli przyjęte i uniki a potem odświeża dopiero tabele.

Ale kalkulator nie kłamie, ciągle wychodzi "wieczorna opcja" :p
 
Do góry