Aktualizacja - dyskusja

Dyskusja w 'Inne' rozpoczęta przez użytkownika Etriel, 17. Kwi 2015.

Poleć tę stronę

1. Paatryk02

Paatryk02

Docenione treści:
    4
    Ale kalkulator nie kłamie, ciągle wychodzi "wieczorna opcja" :p

2. jakisktos1997

jakisktos1997

Docenione treści:
    44
    Tomaszek nabił punkty jako żołnierz a następnie została zmieniona mu klasa na ppeka i stąd taki wyskok w rankingu :)

3. wariata17

wariata17

Docenione treści:
    4
    Poprawcie mnie, jeśli się mylę.
    Skoro problem z bitwami fortowymi jest związany z aktualizacją przeglądarek, to powinien on występować na wszystkich wersjach the westa (niemieckiej, francuskiej, angielskiej, czeskiej itd.) oraz na becie. W końcu przeglądarki takie jak Mozilla czy Chrome są używane w wielu krajach. Wytłumaczcie mi zatem, dlaczego tylko na naszym forum jest dyskusja na ten temat i podane są instrukcje rozwiązania problemu... Ani na forum bety, ani na forach innych nacji nie znalazłam o tym nawet słowa. Stąd nasuwa się wniosek, że u nich nie ma problemu z bitwami, jest on tylko u nas, co delikatnie mówiąc jest dziwne, skoro przyczyną tego problemu jest aktualizacja przeglądarki... Inną ciekawą rzeczą jest, że problemy te zaczęły się wraz z ostatnią aktualizacją gry. Cóż za zbieg okoliczności...

bubaboom97 lubi to.
  4. Suchypl

Suchypl

Docenione treści:
    7
    u mnie też nie działa, animacja na stronie testowej jest... nie pierwszy raz gry i programy korzystające z przeglądarek się wysypują po aktualizacji przeglądarki, ale z mojego doświadczenia to zawsze firma musiała dogonić przeglądarkę a nie odwrotnie... więc to raczej na 99,9% wina gry

5. TurboDylan

TurboDylan

Docenione treści:
    14
    Winą mojej przeglądarki jest również to że nie mam okienka ani czatu bitwy?
    nie pozdrawiam

viksonZ lubi to.
  6. Wojcieszy

Wojcieszy

Docenione treści:
    60
    A tutaj się kolego mylisz :) Błędy występują wszędzie (dowody: forum rosyjskie, portugalskie, węgierskie, duńskie, słowackie, francuskie oraz czat bety (gracz z Brazylii)). Tamtejsi administratorzy piszą, że niby taki problem jest już zgłoszony i trwają prace nad naprawą tego (lecz nie zwalają winy w 100% na przeglądarki, bo sami zauważyli, że te błędy zwiększyły się wraz z wprowadzeniem aktualizacji).
    A jeśli nawet to wina adobe, no to co? Koniec bitew? Czas chyba odkurzyć komputery programistów z pajęczyn i zacząć na nich pracować! Niech przeniosą bitwy na coś innego (nie wiem czy jest jakaś alternatywa dla adobe), dopasują do aktualnego adobe lub według mnie najlepszym sposobem byłoby zrobienie The-Westa do pobrania, gdzie bitwy będą już na jakimś autorskim silniku.

Nadal czekam na naprawę konta na forum, bo przez te lagi to chyba z multikonta będę musiał korzystać...

wariata17 i bubaboom97 lubią to.
  7. Patelkowa

Patelkowa Zespół The West

Docenione treści:
    22
    Przez nas błąd również był zgłaszany do programistów. Rozwiązania podane na forum są inwencją Dariusa, aby chociaż tymczasowo problem rozwiązać i ułatwić grę. Mamy nadzieję, że problem zostanie potraktowany priorytetowo (bo innego wyjścia w sumie nie ma ;)) i zniknie tak szybko jak się pojawił. :)

8. bialka

bialka Stażysta Zespół The West

Docenione treści:
    3
    Witam!

Dla tych którzy nadal mają problemy z fortami zamieszczam poradnik. Linki użyte w tym poradniku były już podawane przez Zespół THE WEST, lecz nawet ja osobiście zignorowałam jedną drobną rzecz. Symbol [*.] w linku. I to jedna z głównych przyczyn że poradnik wcześniej podany wam nie pomógł.
    Wszystko wczoraj pokazał mi kolega Darius, także na to rozwiązanie wpadł on i chwała mu za to.

Napisze krok po kroku. Większość z was, polecenia w poradniku ma już za sobą i podejrzewam że utknęliście w KROK-u 3. Ale warto się zapoznać z całością.

KROK 1
    Otwieramy stronkę https://helpx.adobe.com/pl/flash-player.html
    "1. Sprawdzenie, czy wtyczka Flash Player jest zainstalowana na komputerze"
    Pod tym napisem mamy ikonkę
    Sprawdź. Klikamy na nią i powinno nam się pojawić takie okienko:
    http://prntscr.com/gfq0kx
    Jeśli mamy już zainstalowaną wersje wtyczki flash 26.0.0.151 pomijamy KROK 2 i przechodzimy do KROK-u 3, jeśli nie to instalujemy.

KROK 2 - instalacja flash
    2. Pobranie najnowszej wersji wtyczki Flash Player. Jeśli nie masz najnowszej wersji, pobierz ją ze strony pobierania wtyczki Adobe Flash Player.

3. Zainstalowanie wtyczki Flash Player
    Po pobraniu wtyczki Flash Player wykonaj instrukcje instalacji wyświetlane na stronie pobierania.

KROK 3 - włączenie flash

W spoilerze znajdują się odpowiednie instrukcje do każdej z przeglądarek. Ja osobiście mam google chrome i nie próbowałam na innych przeglądarkach tego zmieniać ale myślę że zasada będzie podobna.
    Jak już znajdziecie ustawienia Flash to sprawdźcie czy macie kliknięte "zezwól"
    Tutaj screeny jak wygląda to na Windows 10 u mnie:
    http://prntscr.com/gfq9fn Ustawienia ---> Prywatność i bezpieczeństwo ----> ustawienia treści
    http://prntscr.com/gfqbcr ustawienia treści ----> flash
    http://prntscr.com/gfqcab strzałka u góry pokazuje że zezwalamy na flasha, zaś strzałka na dole pokazuje jaką strone powinniśmy mieć wpisaną aby nam bitwy działały czyli
    [*.]the-west.pl POPRAWNIE
    pl1.the-west.pl BŁĘDNIE
    4. Włączenie wtyczki Flash Player w przeglądarce
    W przypadku przeglądarki Internet Explorer zapoznaj się z artykułem Włączanie wtyczki Flash Player w przeglądarce Internet Explorer.

[​IMG]W przypadku przeglądarki Internet Explorer w systemie Windows 10 zapoznaj się z artykułem Włączanie wtyczki Flash Player w przeglądarce Internet Explorer w systemie Windows 10.

[​IMG] W przypadku przeglądarki Edge w systemie Windows 10 zapoznaj się z artykułem Włączanie wtyczki Flash Player w przeglądarce Edge w systemie Windows 10.

[​IMG]W przypadku przeglądarki Firefox w dowolnym systemie operacyjnym zapoznaj się z artykułem Włączanie wtyczki Flash Player w przeglądarce Firefox.

[​IMG]W przypadku przeglądarki Safari w systemie Mac OS zapoznaj się z artykułem Włączanie wtyczki Flash Player w przeglądarce Safari.

[​IMG]W przypadku przeglądarki Google Chrome zapoznaj się z artykułem Włączanie wtyczki Flash Player w przeglądarce Chrome.

[​IMG]W przypadku przeglądarki Opera zapoznaj się z artykułem Włączanie wtyczki Flash Player w przeglądarce Opera.

KROK 4 sprawdzenie czy flash działa (animacja z chmurką).
    5. Sprawdzenie, czy wtyczka Flash Player jest zainstalowana
    Jeśli w poniższej animacji widać poruszające się chmury, oznacza to, że pomyślnie zainstalowano wtyczkę Flash Player. Gratulacje!

UWAGA! Podczas próbowania czy bitwa działa i całej instalacji prosimy o wyłączenie wszelkich skryptów które używacie w grze THE WEST.

Mi forty działają. Mam nadzieje że wam też będą działać.

Ostatnio edytowane: 1. Wrz 2017
  9. bubaboom97

bubaboom97

Docenione treści:
    0
    Nie działa u mnie i u kilku osób nawet po zrobieniu tego co wyżej wymyśliliście.

10. Suchypl

Suchypl

Docenione treści:
    7
    dokładnie, nie działa...

11. Herman44

Herman44 Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    O co tu chodzi? To nie będzie możliwości wyłapania "pasożytów"?

12. KsF09

KsF09

Docenione treści:
    53
    ale czytać ze zrozumieniem to Ty nie potrafisz.

FresHHH lubi to.
  13. Herman44

Herman44 Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Więc wyjaśnij, a nie komentuj

14. fusek77

fusek77 Zespół The West

Docenione treści:
    37
    Tu nie chodzi o znajomych których zapraszasz w grze, tylko tych których zapraszasz z reflinka.

15. TurboDylan

TurboDylan

Docenione treści:
    14
    "Już niebawem więcej informacji otrzymacie w specjalnym ogłoszeniu dotyczącym eventu."
    Chodzi o czwartek po wystartowaniu eventu, jakby ktoś nie wiedział :x

16. Frozenn

Frozenn

Docenione treści:
    0
    W opisie do aktualizacji 2.63 jest mała literówka. Zdarzyć się pisze się przez "rz".