Allen's Pepperbox istnieje!

  • Rozpoczynający wątek John Fish
  • Data rozpoczęcia

Istnieje?


  • W sumie głosujących
    587
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Błąd! - Error 403

Nie masz dostępu do tej strony!

Możliwe przyczyny problemu:
- grzebałeś nie tam gdzie trzeba,
- próbowałeś hotlinkowania, a tego nie lubimy,
- w innym wypadku skontaktuj się z administracją.

Jeśli chcesz obejrzeć obrazek to wejdź na adres, który dostałeś po wrzuceniu go na Zapodaj.net
np. http://zapodaj.net/nazwaobrazka.jpg.html


wiesz czego to jest wina? programistów tego forum ponieważ w PHP jak się robi forum można zrobić 2 opcję na wstawianie obrazków

pierwsza z nich to jednorazowe ściągnięcie z podanego linku obrazka do bazy danych

druga to umieszczenie go jako "link" z którego będzie się obrazek wczytywał u każdego z forumowiczów

tutaj jest niestety ta 2 opcja ;>( czytałem o tym na jednym z forów o PHP
 

DeletedUser

Gość
Gość
ej a ten rewolwer to sie nie nazywa tak normalnie popielniczka??
jak tak to może cygaro ustalona godzina i mamy quest?
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Jak już to pieprzniczka ale to tylko taki żart wynikający z angielskiej nazwy tj. "Pepperbox". Czyli cygaro nie odblokuje zadania-idąc Twoim tokiem rozumowania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Swoją droga się zastanawiam od dłuższego czasu, czy ktoś teraz głosuje w tej ankiecie na nie... :D
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
to jest to
pepk1.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pierwszy Billy Peacemaker na becie:

50sfg5.png


Pierwszy Ike revolver na becie:




Raporty z bety, wkleję nowe po poniedziałkowej bitwie. Jak ktoś chce dopisać się na bitwę to niech pisze do mnie w grze:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Allena Peperboxa czy jak tam, to widziałem, ale na bacie, ale to chyba nie wyczyn ^^
Ale na becie jest i to u gracza, nie u admina.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam na s2 rewolwer wiązkowy allena, można zobaczyć. Nick jak tutaj: plomba112

Oprócz tego z bitew wypadały:
-Billy
-wyat erarp buntline
-2x szabla generała Granta
-S&W Jessiego Jamesa

i wiele innych.

Na s 11 podobno komuś wypadła świecąca broń fortowa ale jakoś mi się wierzyć nie chce.
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
czyli do niczego nie doszliśmy...mamy na polskim serverze kilka tych rewolwerów ale cóż z tego skoro nikt nie chce nic powiedzieć....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawi mnie z czego wzieła się ta nazwa "Allen'a" mam książkę o broni i akurat jest tam model pieprzniczki produkci "Allen & Thurber" może to z tego :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli jest prawdopodobnie nie do zdobycia. Z dwóch powodów. Jeszcze nigdy nie widziałem bitwy dla bogatych, gdzie uzbierano by przynajmniej 2kk$ a tyle chyba potrzeba patrząc na liczbę osób które miałyby przeżyć i koszta tej rusznicy. Po drugie w tym spisie jest też działo gatlinga, które kiedyś zamierzano wprowadzić, jednak tego nie zrobiono ponieważ stwierdzili że jest za mocne, natomiast ta strzelba jest tylko o 2 obrażenia minimalne i o 12 maksymalnych słabsza. Więc to nie aż taka wielka różnica, aby ją wprowadzać. A że na pewno nie da rady jej znaleźć w pracy(rekord $ w sprzedaży to jakieś 3,3k$, natomiast tu cena sprzedaży jest 10-krotnie większa), a zadań na takie bajery też pewnie nie ma(z tego co pamiętam jedna z największych nagród jest na zakończenie zadań pp, 10k$, 3 razy mniejsza niż cena sprzedaży tej lufy). Innych dróg zdobyć złotej rusznicy nie widzę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tamtej stronce jest strzelba na słonie, więc te bronie i przedmioty będzie można prawdopodobnie dostać za eventy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czy wiecie, ale strzelbę na słonie znalazłem też na angielskim serwerze, na św. 4 (GM) u gracza Srecica (11 w rankingu).
Tam też był ten event??:confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
No jak był na Polskim to i u nich musiał być.
To nie jest zależne od naszych Adminów tylko od Inno :)
 
Dla mnie to są bajerki napędzające grę, ludzie gadają, legendy się tworzą, każdy chce mieć ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie to są bajerki napędzające grę, ludzie gadają, legendy się tworzą, każdy chce mieć ;)

Rozwiniesz trochę i sprecyzujesz? Bo chciałem coś odpowiedzieć ale nie rozumiem o co Ci chodzi;d

///edit
under:Jaki zet?
thx grzesiu:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry