Allen's Pepperbox istnieje!

  • Rozpoczynający wątek John Fish
  • Data rozpoczęcia

Istnieje?


  • W sumie głosujących
    587
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
WEB Nie jest najlepszą bronią mimo, że ma stałe dmg i nie zejdzie poniżej 200 to jest dobre lecz cienkie jest to że nim nie przebijesz 400. Sam mam peacemaker'a Billa i wiem, że dla mnie jest on lepszy bo przebijam 420.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
WEB Nie jest najlepszą bronią mimo, że ma stałe dmg i nie zejdzie poniżej 200 to jest dobre lecz cienkie jest to że nim nie przebijesz 400. Sam mam peacemaker'a Billa i wiem, że dla mnie jest on lepszy bo przebijam 420.

Pozdrawiam.

Zgadzam się , bill wali dużo większe hity !

A taka ciekawostka :

Niedawno dwóm osobom na świecie pierwszym z plądrowania wypadł allen hmpf
 

DeletedUser21027

Gość
Gość
No to powiem Wam,że wczoraj na świecie 7 odbyła się bitwa dla bogaczy,w której...

mjalen.jpg


a więc idzie ::D:
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Trochę już temat przestarzały :) Pierwszego RWA znaleziono chyba ponad rok temu Krzysztofie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nom lekko przestarzaly ten temat...Allena juz na pladrowaniu nie jeden znalazl co dopiero na BDB...Osobiscie wolalbym Jessiego Jamesa od Allena:gwizd:pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobre dobre ;) A czym różni się np czeski the west od polskiego? :)
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Eventy robi każda strona osobno i nie są one podobne do zagranicznych, bo są pomysłem administracji, tudzież moderatorów.

Trzeba by zamknąć ten temat. Niczemu nie służy. Moderacjo, proszę. Do dzieła.
 

DeletedUser10568

Gość
Gość
Na tą chwilę możesz kupić jedynie na targu, albo z bitwy fortowej(ale na razie nie wiadomo jak).
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Jak to nie wiadomo jak wiadomo ;)
Ze skrzynki, niemcy już klucz znalezli w skrzynce, czytałem na becie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
na Blackfoot jest licytka allena , belle star , francisa drake'a i tych innych :p
 

DeletedUser18323

Gość
Gość
Ostatnio 2 Alleny i maczeta Nata mi wypadły z wędrownego, jeden Allen już poszedł na licytacje ;P
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
Ostatnio 2 Alleny i maczeta Nata mi wypadły z wędrownego, jeden Allen już poszedł na licytacje ;P

Osz Ty farciarzu:D
Ja na s1 zrobiłem reskill pod handel (już 2 tygodnie się w tym bawie) i z wędrownego żadne np. spodnie annie oakley, czejeny tylko ciągle jakieś zwykłe, nie unikatowe przedmioty.. kwestia szczęscia niestety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry