Allen's Pepperbox istnieje!

  • Rozpoczynający wątek John Fish
  • Data rozpoczęcia

Istnieje?


  • W sumie głosujących
    587
Status
Zamknięty.

DeletedUser6923

Gość
Gość
Tak w ogóle podczas sprzedawania Różowego Tutu Onufry miał przy sobie na jednym z światów Miecz Tysiąca Prawd (Sword of a Thousand Truth) no ale teraz go schował niestety ; P Chyba zaczne grać na angielskiej becie albo na jakimś świecie jako full fortowiec ; P
 

DeletedUser

Gość
Gość
u mnie na s8 Shaterhend-JR znalazł w plądrowaniu Rewolwer Wiązkowy Allena
 

DeletedUser6923

Gość
Gość
PP + Premka + 20h modlitwy ? : D Heh muszę zobaczyć go bo to aż nie do uwierzenia ; P I przynajmniej to potwierdza moje przekonanie w dążeniu do plądrowania zwłok ale raczej powinno być że w Napadzie (chyba najwięcej szczęścia ma ?) powinno się znaleźć bo plądrowanie też duże szczęście ale więcej ma chyba Napad i tam powinno się to znaleźć ; P Właśnie czytając jeszcze profil Shaterhend-JR tak myśle że Adminowie The-West mogli zrobić że z prac na szczęście wypadają też te szlacheckie bronie a nie z BDB ; P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
czyżby fake? przy tak dużej motywaccji tak mało expa przy tylu pp?
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Muahaha wczoraj na bitwie na s1 droplo aż 9 unikatów:

- 6 Wyatt Earp's Colt Buntline
- 1 Rewolwer Wiązkowy Allena
- 1 Tomahowk Tashunka
- 1 Deringer Belle Star

W tym pochwalę się, że sam stałem się posiadaczem WEB-a. ::DD: Można zobaczyć na profilu na s1. ::):

Także bitwy z targiem są bardzo skuteczne! Polecam!:traper:
 

DeletedUser6923

Gość
Gość
Tak w ogóle ktoś jest już posiadaczem złotego karabina ? Pewnie tak ale chciałbym się upewnić ;;) Chociaż muszę przyznać Grudke ziemi znacznie trudniej trafić niż Wygięty Kawał Metalu (chyba że Grudka też że tak powiem wypada o wyznaczonej porze). No i strasznie mnie ciekawi jak pójdzie Shaterhendowi szukanie trzeciego klucza ::D: A tak w ogóle jak myślicie opłaca się przestawić pod forty z wolnego strzelca ? ; P
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Muahaha wczoraj na bitwie na s1 droplo aż 9 unikatów:

- 6 Wyatt Earp's Colt Buntline
- 1 Rewolwer Wiązkowy Allena
- 1 Tomahowk Tashunka
- 1 Deringer Belle Star

W tym pochwalę się, że sam stałem się posiadaczem WEB-a. ::DD: Można zobaczyć na profilu na s1. ::):

Także bitwy z targiem są bardzo skuteczne! Polecam!:traper:

Nie żebym się chwalił ale mi Web też wypadł o_O
 
3key.png

http://img831.imageshack.us/img831/4343/3key.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pieprzniczka nie istnieje!:kak:Ale najlepszą bronią pojedynkową jest Wyatt Earp's Colt Buntline.
 
Status
Zamknięty.
Do góry