Budynki zamiast kółek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19160
  • Data rozpoczęcia

Podoba sie??

  • Tak (Tak, poprawka - napisz co)

    Głosy: 144 48,2%
  • Nie (Dlaczego?)

    Głosy: 155 51,8%

  • W sumie głosujących
    299
Status
Zamknięty.

DeletedUser19160

Gość
Gość
Podobny pomysł link

Czasami szukając po mapie pracy w TW jestem troche zawiedziony, bo jest tylko pare miast, kółek oznaczających pracę, a dalej wielkie pustki
A gdyby tak zamiast kółek postawić prawdziwe budynki??
To by wyglądało mniej więcej tak:

sory za nieciekawą grafę, ale jakoś nie chciało mi się wyzwalać mojego talentu artystycznego :D
jeśli ktoś sądzi, że prace będą niewidoczne na pewno przekona go podpis pod pracą
http://img806.imageshack.us/i/tartak.png/
zadowolony Nessu?!
to ma być przykład, nie będe wam robił wszystkich prac, bo za dużo roboty
oczywiście niektóre prace, w których nie dałoby się nic przerobić pozostalyby jako kółka

mała zmiana, a lepiej by to wyglądało

głosujcie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18063

Gość
Gość
dobry pomysł... może niezbyt "przydatny" ale lepiej by to wyglądało. GŁOS NA TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
hahahaha...tartak z Heroes'a III - masz u mnie +
Pomysł stylistyczny i sam chciałem go "zaproponować" ale nie miałem grafiki (nie wpadłem na to by wyciąć to z heroes'a :p)

Trzeba by zrobić takich masę rzeczy i to będzie największy problem dla tych leni z IG :D

Na TAK
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
aj, pewnie poznałeś po tej czerwonej chorągiewce :D

najpierw chciałem wziąść z plemion, potem z Strongholda, a na końcu wpadłem na heroesa :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
A może lepiej żeby ikonka była by nadal a takie rzeczy jak tartak, kamieniołom czy jakieś wóz strażacki :p byłyby tylko ozdobą??
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
mam pytanko: Załóżmy, że mam 1 lvl, w takim wypadku nie powiniemem widzeć prac z takim stopniem trudności jak np. wycinka lasów, więc czy w tym wypadku nie będę widział tartaku, a pojawi się on dopiero wtedy jak będę miał więcej punktów pracy?? To by było dziwne...
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Leser z powołania napisał:
mam pytanko: Załóżmy, że mam 1 lvl, w takim wypadku nie powiniemem widzeć prac z takim stopniem trudności jak np. wycinka lasów, więc czy w tym wypadku nie będę widział tartaku, a pojawi się on dopiero wtedy jak będę miał więcej punktów pracy?? To by było dziwne...

może i dziwne, ale załóżmy że taki tartak jako kółko też jest budynkiem, a i tak go nie widzimy. Na jedno wychodzi

Volveryin71 napisał:
A może lepiej żeby ikonka była by nadal a takie rzeczy jak tartak, kamieniołom czy jakieś wóz strażacki :p byłyby tylko ozdobą??

te ikonki nie byłyby potrzebne bo wystarczyłoby najechać na budynek i byłoby wiadomo jaka to praca
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20997

Gość
Gość
A jak zobrazujesz graficznie takie prace jak:
-Polowanie na grizli
-wędkowanie
-eksploracja kontynentu
-plądrowanie zwłok
??

nie chce żebyś robił grafikę, ale napisał jak sobie to wyobrażasz? pamietajmy, że te prace muszą być WIDOCZNE i ustawienie 2 wędek nad brzegiem rzeki nie POKAŻE w sposób wyraźny pracy :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
ok...mamy wędkowanie i połów ryb, jaka będzie ikonka do tego a jaka do tego jeżeli teoretycznie na jedno wychodzi a prace mamy 2??
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Leser z powołania napisał:
A jak zobrazujesz graficznie takie prace jak:
-Polowanie na grizli
-wędkowanie
-eksploracja kontynentu
-plądrowanie zwłok
??

nie chce żebyś robił grafikę, ale napisał jak sobie to wyobrażasz? pamietajmy, że te prace muszą być WIDOCZNE i ustawienie 2 wędek nad brzegiem rzeki nie POKAŻE w sposób wyraźny pracy :/

napisałem, że niektóre prace pozostaną jako kółka, ale wędkowanie to można jako pare namiotów nad rzeką, a plądrowanie zwłok to jakiś leżący człowiek na środku pustyni

Volveryin71 napisał:
ok...mamy wędkowanie i połów ryb, jaka będzie ikonka do tego a jaka do tego jeżeli teoretycznie na jedno wychodzi a prace mamy 2??

hmm, połów ryb... może pomost jakiś, kilku ludzi i sieci, nie wiem, musiałbym nad tym pomyśleć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21330

Gość
Gość
Fajniej by było :)
Trzeba tylko ostro pomyśleć nad budynkiem do każdej pracy
Na tak.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Pitek999 napisał:
Fajniej by było
Trzeba tylko ostro pomyśleć nad budynkiem do każdej pracy
Na tak.

do wszystkich na pewno się nie uda

np. rozkładanie torów to by musiałby zostać wprowadzony pomysł ze stacjami kolejowymi, bo jak sobie wyobrażasz pare metrów torów a reszta pustka, dziwnie by to wyglądało
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powinieneś dać też możliwość zaznaczenia w ankiecie obojętny
Ja jestem obojętny ale ponieważ nie ma takiej ewentualności w ankiecie zaznaczyłem na NIE
dlaczego?
1.jestem przyzwyczajony do starych obrazków prac(co ci przeszkadzają teraźniejsze?przecież też są obrazki na nich;d)
2.niektóre race bardzo ciężko by było zobrazować
3.myślę, że pomysł ma małe szanse do wprowadzenia do gry
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
ech, za bardzo się pośpieszyłem, zapomniałem o obojętnym :/
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
napisałem, że niektóre prace pozostaną jako kółka, ale wędkowanie to można jako pare namiotów nad rzeką, a plądrowanie zwłok to jakiś leżący człowiek na środku pustyni



hmm, połów ryb... może pomost jakiś, kilku ludzi i sieci, nie wiem, musiałbym nad tym pomyśleć

Tylko, że ten człowiek, będzie wielkości mrówki przy skali TW!! Te kółka są duże i łatwo znaleźć dzięki nim prace.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wyjątkowo popieram LESERA. Jest dobrze jak jest a poza tym jak to ma być połowa prac będzie obrazki a połowa kółka? Na NIE bo przez to nowi się pogubią
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19160

Gość
Gość
Leser z powołania napisał:
Tylko, że ten człowiek, będzie wielkości mrówki przy skali TW!! Te kółka są duże i łatwo znaleźć dzięki nim prace.

leżący człowiek na środku pustyni zwracałby raczej uwagę

krasnolud kolo napisał:
Wyjątkowo popieram LASERA. Jest dobrze jak jest a poza tym jak to ma być połowa prac będzie obrazki a połowa kółka? Na NIE bo przez to nowi się pogubią

znacie jakiegoś LASERA?? bo ja nie
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
leżący człowiek na środku pustyni zwracałby raczej uwagę

Możliwe, ale nie każdy wiem, że za malutką, niepozorną postacią leżącej na pustyni kryje się praca z ogromnym szczęściem i bardzo łatwa do przeoczenia dzięki temu pomysłowi.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Leser z powołania napisał:
Możliwe, ale nie każdy wiem, że za malutką, niepozorną postacią leżącej na pustyni kryje się praca z ogromnym szczęściem i bardzo łatwa do przeoczenia dzięki temu pomysłowi.

możnałoby dodać jakiś wózek drewniany, kilka hien
trochę zmienię pomysł, zaraz dam poprawkę
 

DeletedUser21330

Gość
Gość
do wszystkich na pewno się nie uda

np. rozkładanie torów to by musiałby zostać wprowadzony pomysł ze stacjami kolejowymi, bo jak sobie wyobrażasz pare metrów torów a reszta pustka, dziwnie by to wyglądało

No trochę dziwnie ;P Tak więc czekajmy na decyzję :p
A co do Plądrowania zwłok, może tam leżeć kilku ludzi i odrobina krwi, a kolor czerwony, na pustyni będzie widoczny :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry