Budynki zamiast kółek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19160
  • Data rozpoczęcia

Podoba sie??

  • Tak (Tak, poprawka - napisz co)

    Głosy: 144 48,2%
  • Nie (Dlaczego?)

    Głosy: 155 51,8%

  • W sumie głosujących
    299
Status
Zamknięty.

DeletedUser19160

Gość
Gość
Pitek999 napisał:
No trochę dziwnie ;P Tak więc czekajmy na decyzję :p
A co do Plądrowania zwłok, może tam leżeć kilku ludzi i odrobina krwi, a kolor czerwony, na pustyni będzie widoczny

to jest dobry pomysł, przy okazji dodałem podpis pod pracą, aby ją rozpoznać
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak to jest prosty sposób na poprawienie szczegółowości Westa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Znów Jiyam, ciekawe jak wybudujesz handlowanie z Indianami czy napad na pociąg na NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie NIE
Nic nie wnosząca zmiana;
Za duzo opcji graficznych a wg. mnie gra ma być bardzo lekka;
Obecne ikony są ok.
 

DeletedUser17718

Gość
Gość
Mi jakoś to nie przeszkadza i nawet nie pomyślałem o zmianie :) Powinniśmy zostawić tak jak jest po co mieszać ;)

PS. Chyba powinnieneś tartak dać a nie wycinka drzew :p
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Darandal napisał:
Mi jakoś to nie przeszkadza i nawet nie pomyślałem o zmianie Powinniśmy zostawić tak jak jest po co mieszać

PS. Chyba powinnieneś tartak dać a nie wycinka drzew :p

bez różnicy, chciałem tylko dać przykład


Na twoje posty Kamil nie odpowiadam, bo ty jakiś nie ten tego jesteś, czepiasz się wszystkiego bez powodu
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Jestem na tak ponieważ ładnie bo to wyglądało i chciałbym żeby to weszło ale raczej to nie wejdzie między innymi dlatego że to kupa pracy dla grafików ... :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dasz takie coś jak ten tartak do wszystkich prac, to będę na tak...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł bardzo dobry, który może poprawićwygląd całej gry. Ja jestem na tak. Tylko śmieję się, że wyciąłeś tartak z Heroes 3 :D Jak to fajnie wygląda na tle TW :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi pomysł sie podoba, Jestem na TAK

P.S. Obrazek z heroes 3 :D
 
Jeśli już naprawdę nie macie talentu do rysowania, to nie wycinajcie z innych gier obrazków które posiadają prawa autorskie! Lepiej kogoś poprosić o wykonanie projektu lub własnoręcznie nawet w paincie pomęczyć się z grafiką.
Jak komuś zależy to widać efekt i starania nawet jeśli żadnego talentu do tego nie ma. Mnie grafika nie przekonuje, a Tobie chyba o urozmaicenie terenu mapy bardziej chodzi. Prace w kółkach są w porządku i są bardziej widoczne na mapie. Na nie.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Nessu3 napisał:
Jeśli już naprawdę nie macie talentu do rysowania, to nie wycinajcie z innych gier obrazków które posiadają prawa autorskie! Lepiej kogoś poprosić o wykonanie projektu lub własnoręcznie nawet w paincie pomęczyć się z grafiką.
Jak komuś zależy to widać efekt i starania nawet jeśli żadnego talentu do tego nie ma. Mnie grafika nie przekonuje, a Tobie chyba o urozmaicenie terenu mapy bardziej chodzi. Prace w kółkach są w porządku i są bardziej widoczne na mapie. Na nie.

ach, prawa autorskie...
dobra patrz jak to samo wyglądało by w paincie:
http://img834.imageshack.us/i/beztytuumk.png/
fajne, co nie?? 6- latkowie to by umarli ze szczęścia widząc taką chatke
jesteś zadowolony z tego rysunku, bo ja nie
gracze zazwyczaj patrzą najpierw na tekst wstępny, z którego nic nie wynika, a potem patrzą na grafikę
zdarzy się, że ktoś po zobaczeniu rysunku rodem z kartonów z 4fun może dać na NIE bez zastanowienia się
dlatego ja cię nie prosze, ja cie błagam, nie mów mi tu nic o paincie
a tak w ogóle to jedni wolą kółka, a inni chcą jednak zmiany, o tym zadecydują odpowiednie osoby

ale jeżeli już tak bardzo ci zależy na tym, abym nie brał cudzych grafik to mogę tego screena usunąć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19160

Gość
Gość
prosze, nie ma
nie będe brał cudzych screenów (a już zwłaszcza twoich), powieś sobie go nad łóżkiem albo coś :p
nie chce mi się robić nowej grafy więc zostawie tak jak jest teraz


EDIT: Zrobiłem grafe z nudów, jak się nie podoba to nara
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12361

Gość
Gość
To jest urok the west.Każdy już przyzwyczaił się do tych "prac w kułeczkach"Na Nie
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Niepotrzebne.

Większośc userów (myślę 85%) przyzwyczaiła się do tych ikonek i je bez kłopotów rozpoznają, więc zmiana ich mogła by przysporzyć im problemów.

NIE.
 
Status
Zamknięty.
Do góry