Budynki zamiast kółek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19160
  • Data rozpoczęcia

Podoba sie??

  • Tak (Tak, poprawka - napisz co)

    Głosy: 144 48,2%
  • Nie (Dlaczego?)

    Głosy: 155 51,8%

  • W sumie głosujących
    299
Status
Zamknięty.

DeletedUser19794

Gość
Gość
Nic by to nie zmieniło, ale ładniej by to wyglądało jestem na TAK.
 

DeletedUser21364

Gość
Gość
Ja na nie,

te kółka przecież charakteryzują THE-WEST i są ich najbardziej rozpoznawalnym symbolem
 

DeletedUser22138

Gość
Gość
to jest bez sensu mapa stałaby się jeszcze bardziej pusta
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawy pomysł ,trochę urozmaicenia mapy ,jednak na nie - już dużo osób przyzwyczaiło się do kółeczek ,i jak dla mnie lepiej tego nie zmieniać.
 

DeletedUser13322

Gość
Gość
Mnie to nie odpowiada, czasami prace są dość gęsto, i to by już tak estetycznie nie wyglądało, po za tym, biorą skalę do drzew, taki domek jest ogromny. głos na nie.
PS.i tak tego by nie wprowadzili.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Brat Be napisał:
Mnie to nie odpowiada, czasami prace są dość gęsto, i to by już tak estetycznie nie wyglądało, po za tym, biorą skalę do drzew, taki domek jest ogromny. głos na nie.
PS.i tak tego by nie wprowadzili.

to, że domek z mojej grafiki jest taki duży to tylko dlatego, żeby zademonstrować
gdyby wprowadzili ten pomysł to zapewne zrobiliby je proporcjonalne do drzew
 

DeletedUser13322

Gość
Gość
To wtedy byłyby dość małe. według mnie, tak jak jest, jest najlepiej, i nie ma sensu tego zmieniać
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie... dlaczego? ponieważ ja przyzwyczaiłem się do tych ikonek i nie podobała by mi się ich zmiana... NA NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sam napisałeś, że pomysł wymaga dużo roboty..
A tymczasem jest to niepotrzebna zmiana..:ind:
Są ważniejsze rzeczy, które na dodatek wymagają mniej pracy..
A poza tym takiego zmienianie pół prac, a pół nie bo się nie da (oczywiście, że się da. Potrzebne jest jedynie trochę wyobraźni, a nie z innym gier..) to jest bez sensu wogóle.. -,-
NIE..:meks:
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak dla mnie to powinien być wybór w opcjach czy chcesz kółko czy budynek.
Ale ogólnie jestem na nie bo widzisz tartak a obok na maxa rozbudowane miasto.
I co? Tartak wielkości dużego miasta?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł trochę przydatny.A grafika nawet jest fajna:).Dałem głos na TAK.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
pkaytr napisał:
NIE. Absolutnie. Jeżeli to jest z Heroes III to jestem przeciw, to plagiat i naruszenie praw autorskich.

to najlepiej nakabluj na mnie, będziesz miał spokój...
a tak na poważnie to nie zostałaby użyta do tego moja grafika, tylko zajeli by się tym graficy z TW, więc nie łapie o co ci chodzi

bartez098765 napisał:
Jestem na NIE!!!!

Za bardzo zmieniło by to the westa niech to zostanie takie jakie jest

Może ktoś w końcu da jakiś dobry komentarz?? (dobry w sensie w pełni na temat)

A co do wypowiedzi:
Ta zmiana jest wizualna (graficzna, jakby ktoś nie wiedział ::P:), więc zmiana po jakimś tygodniu gry była by nieodczuwalna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
To by już nie było the west ;p
ja przywykłem do tego sposobu oznaczania prac.
myślę też że gdyby to było możliwe, to twórcy gry sami by na to wpadli ;p
jestem na NIE!
 
No ale po co? Te obrazki są dobre. Tartak proporcjonalny, byłby za mały a nieproporcjonalny głupi i nierealistyczny. Zresztą co tu gadać, duży pomysł = nie wejdzie. Za ambitny po prostu. Te "kółeczka" są kultowe, to symbol i oznaka tej gry. Co ci one przeszkadzają? Niemcy mają lepsze zadania, jeśli chodzi o polskie pomysły to lepiej żeby zajęli się istotnymi jak "projekt zmiany avataru" Parszywego Indora. Na nie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24599

Gość
Gość
jak dla mnie graficznie sie poprawi glos na tak, lepiej bedzie gra wygladala, a tych kolek od prac jest na siwecie najwiecej, wiec duza odpowiedzialnosc :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
grafika słaba ale czego się spodziewać po PAINTCIe XD
jak wprowadzą będzie ładnie wyglądać ;)
popieram w 100%
 

DeletedUser20659

Gość
Gość
Na Nie. Czy ty wiesz jaki wtedy byłby bałagan na mapie ? wszystko byłoby tak ciasno rozłożone : /
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Tak, wprowadźmy może jeszcze animowane koniki, ptaszki i inne śmieci. Mapa ma być prosta, przejrzysta i ma się szybko ładować. Czyli tak jak jest.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Całkiem niezły pomysł przyznam wyglądało by to estetyczniej np tam gdzie wycinka drewna postawić tartak xd
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na NIE i wcale nie muszę się tłumaczyć. Ktoś kto wypełnia ankietę nie ma przymusu się tłumaczyć. Czy jak idziesz na głosowanie to piszesz wypracowanie na temat dlaczego wybrałeś daną partie? Autorze! Ankieta do bani!

Wracając do tematu to obrazeczki, budyneczki, i inne pierdółki zamulały by internet. A co postawić przy łownieniu ryb? Mini wędkę bardziej mini od mini rzeki? Plądrowanie zwłok - rozkładające się bebechy ludzkie na pustyni? Polowanie na bobry - mini pułapki leżące w mini już lesie i my próbujący w nią trafić by móc zacząć pracę "BO TAK JEST REALISTYCZNIEJ" ?

Mam nadzieję, że ta odpowiedź cię utysfakcjonowała.
 
Status
Zamknięty.
Do góry