Budynki zamiast kółek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19160
  • Data rozpoczęcia

Podoba sie??

  • Tak (Tak, poprawka - napisz co)

    Głosy: 144 48,2%
  • Nie (Dlaczego?)

    Głosy: 155 51,8%

  • W sumie głosujących
    299
Status
Zamknięty.

DeletedUser19160

Gość
Gość
Maryna Gotuj Pierogi napisał:
Tak, wprowadźmy może jeszcze animowane koniki, ptaszki i inne śmieci. Mapa ma być prosta, przejrzysta i ma się szybko ładować. Czyli tak jak jest.

A ty idź gotuj te swoje pierogi...
Poza tym ktoś mówił tutaj o animacji? Chodziło mi o zwykłe obrazki, a to się trochę różni od animacji. Nie chcę pisać dalej na ten temat, bo to właściwie nudne...

McMiniek napisał:
Autorze! Ankieta do bani!

Gdy głosujesz na jakiegoś kandydata to możesz wypowiedzieć się przez różne demonstracje... A przecież chyba nie wyjdziesz na ulice i nie zaprotestujesz przeciwko pomysłowi na forum TW??? Już to widzę... "Ten pomysł jest do d**y!", "Wywalić Jiyama z forum!". Rób co chcesz, to nie moja sprawa, jednak najlepszą formą jest napisanie swojego zdania w odpowiedzi.


Przy okazji administracja może zamknąć ten temat. Sam zaczynam mieć wątpliwości, czy ten pomysł tak na prawdę jest słuszny...
 

DeletedUser

Gość
Gość
z tego co słyszałem to te kółka mają niedługo zniknąć i będzie sam obrazek pracy.
np. bizon na mapie- polowanie na bizony
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
mjackie napisał:
z tego co słyszałem to te kółka mają niedługo zniknąć i będzie sam obrazek pracy.
np. bizon na mapie- polowanie na bizony

Więc nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać ;;)
 

DeletedUser19472

Gość
Gość
Jiyam nieźle sobie posty nabijasz ale nie o to tu chodzi, Na nie bo dobrze jest tak jak jest. Można by przeoczyć niektóre rzeczy i co wtedy?
NIE NIE I NIE
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Kaczor146 napisał:
Jiyam nieźle sobie posty nabijasz

Świetnie mi idzie nabijanie postów, nie?...

A tak na serio gdybym miał siedzieć na tym forum tylko dla nabijania postów, to miałbym lepsze rzeczy do roboty...

Kaczor146 napisał:
Na nie bo dobrze jest tak jak jest. Można by przeoczyć niektóre rzeczy i co wtedy?

"Jestem na nie bo jest dobrze jak jest" najczęstszy komentarz używany na tym forum, po tych słowach można się sprzeczać, czy to ty nie próbujesz usilnie nabijać postów, ale nie w tym rzecz.

Prace mogłyby być np. lekko podświetlane lub miałyby inną paletę kolorów, pomysłów na rozwiązanie tego jest wiele więc nie widzę sensu w tej wypowiedzi...
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Piotrek Radom napisał:
wolę żeby pozostało tak jak jest

Niebywale rozbudowana wypowiedź, moim zdaniem powinieneś ją trochę skrócić, bo w połowie zmęczyłem się od czytana... A tak na serio to mógłbyś napisać coś bardziej sensownego...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tak, dodam kilka propozycji
Obserwacja fortecy - to jakis fort i zwiadowca z lunetą jak obserwuje
Sprzątanie stajni - to stajnia i widły
Mielenie zboża - to młyn i za nim worki mąki
Kopanie studni - to studnia
naprawa wozów osadników - to zepsuty wóź
 

DeletedUser8523

Gość
Gość
Moim zdaniem ikonka przedstawia pracę dobrze, jak byś chciał odróżnić zbieranie borówek od zbierania jagód i jak to przedstawić w postaci budynku? Co? Baba ze słoikami przy drodze?
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jak zobrazujesz graficznie takie prace jak:
-Polowanie na grizli
-wędkowanie
-eksploracja kontynentu
-plądrowanie zwłok
??

nie chce żebyś robił grafikę, ale napisał jak sobie to wyobrażasz? pamietajmy, że te prace muszą być WIDOCZNE i ustawienie 2 wędek nad brzegiem rzeki nie POKAŻE w sposób wyraźny pracy :/

-polowanie na grizli-obóz, kilka namiotów, napis pod spodem "polowanie na grizli"
-wędkowanie-wystarczyło by molo, i może kilka namiotów przy tym i napis pod spodem
-eksploracja kontynentu-no cóż tak samo trzeba by dać obóz, ale napis pod spodem by wyjawiał co to za praca, więc to chyba nie problem?
-plądrowanie zwłok-zrobić całe pole obsadzone trupami(plądrowanie ZWŁOK, nie musi oznaczać tylko jednych :p) i myślę że by było widać. A do tego napis pod spodem :p

Owszem, kilka prac niestety by musiało mieć taką samą grafikę, ale jakby się dało napisy pod spodem, myślę, że nikt by na to nie patrzył :p
A takie grafiki sprawią, że gra będzie ładniejsza :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Budynki - tak, zamiast prac - nie.
Jak dla mnie to losowe budynki z produktami mogłyby być...
Albo saloon zamiast budynku noszonego w kieszeni możnaby dać ten saloon na mapę i do miast.
A nie że zadanie kończę gdziekolwiek...
 
Status
Zamknięty.
Do góry