Dyskusja na temat Gonzalesa

Status
Zamknięty.
Fusek lubi być adwokatem teamu, dużo pisać (tak jak na czatach), nie ma co mieć do niego pretensji.

Fakty są jednak inne, eventy są, warunki gry nie są zgodne z założeniami i regulaminem i zamiast przerwać event i zwrócić bryłki to takie za przeproszeniem g..... jest ciągnięte do końca mimo wielu protestów... kolejny raz... i kolejny raz nie uczycie się na swoich błędach... ale najłatwiej napisać, to nie mój problem, macie to grajcie, nie chcecie to nie grajcie...
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
W takim razie może należałoby wprowadzić taką czynność jak zdejmowanie wszystkich ochron przed PVP w momencie kiedy admini mają wolny czas? To jest np co godzinę jeśli już GM jest zalogowany do gry, mógłby wejść i zdjąć ochronę każdemu graczowi. Będzie wtedy to ingerowanie w gracza X jak i konto gracza Y, tak samo jak to się odbywało przy kasacji przedmiotów po już i tak dostaniu blokady za pushing.

Nie, nie jest to możliwe.
GM (w definicji na czacie z niebieskim nickiem) nie musi oznaczać dostępu do narzędzi administracyjnych.

A ja sie zastanawiam nad jednym. Dlaczego Fusku wystepujesz w roli kozla ofiarnego i kryjesz innych, skoro to lenka jest odpowiedzialna za Gonzales i to ona powinna sie wypowiadac? A jakos jej nie widac...


Aaa... i niech nie usprawiedliwia sie czasem swiateczno-noworocznym, bo wybacz ale sami ustaliliscie ten termin i szczerze mnie to nie obchodzi, ze przygotowania do swiat, ze sylwester, ze wyjazdy i inne pierdoly.

Rozumiem, nie jestem kozłem ofiarnym po prostu uważam, że warto z Wami dykutować nawet jeśli tematy są takie delikatne jeśli mogę się tak wypowiedzieć.

Fusek lubi być adwokatem teamu, dużo pisać (tak jak na czatach), nie ma co mieć do niego pretensji.

Fakty są jednak inne, eventy są, warunki gry nie są zgodne z założeniami i regulaminem i zamiast przerwać event i zwrócić bryłki to takie za przeproszeniem g..... jest ciągnięte do końca mimo wielu protestów... kolejny raz... i kolejny raz nie uczycie się na swoich błędach... ale najłatwiej napisać, to nie mój problem, macie to grajcie, nie chcecie to nie grajcie...

Ok, kumam podejście. Z ochroną nie wypaliło, to racja, ale z pushingiem to tutaj nie ma winy teamu.
 
Ale co nam po tym że powiesz "Ok nie wypaliło, wasza racja" skoro robicie raz po raz to samo. Czy jak kogoś będę okradał i będę się ciągle do tego przyznawał postawi mnie to w dobrym świetle? Chyba jeszcze odwrotnie jeśli się z tym nic nie będzie działo.
Esencja tych dyskusji. Powiedzieć bydłu coś co ich zaspokoi licząc, że wszystkie problemy się rozwiążą same.
 
(...)
Ok, kumam podejście. Z ochroną nie wypaliło, to racja, ale z pushingiem to tutaj nie ma winy teamu.

jakoś podczas poprzednich eventów na Gonzalesie było wspomaganie i odpłatność na zwykłych serwerach i jakoś to banów za push nie powodowało, a teraz ktoś sobie interpretację wymyślił i pobanował...

Ta dyskusja nie ma i tak sensu, bo regulamin o tym jasno nie mówi (ogólnie jest tak słaby, ze nie znam innej gry z gorszym i nieprecyzyjnym), a interpretacji może być (a nawet chyba jest) tyle co członków Teamu i graczy...
 
Było napisane, iż zakładanie kont jedynie w celu przekazaniu itemów będzie uznane za pushing.

ale jak możesz pisać to o zwykłych graczach, którzy coś oddali a coś dostali lub mieli dostać, którzy chcieli tam grać? ja nie uważam się za konto założone jedynie, podkreślam Wasz argument "jedynie" w celu oddania itemów... dziękuję za bana

p.s swoją drogą jak weryfikujesz zamiar gracza określając go "jedynym" - szklana kula?
 
W sumie klasyk.
1. Robimy idiotyczny event.
2. Robimy niedoprecyzowany regulamin.
3. Odpowiadamy na pytania graczy jak najpóźniej się da.
4. Dajemy dziwne bany.
5. Mamy wywalone na event, bo święta i sylwester, mimo że go zrobiliśmy w takim terminie.
6. Gramy na forum dobrą minę do złej gry.

Co pół roku powtarzamy całą instrukcję.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie było. W pseudoregulaminie, który wrzuciła lenka nie ma nic na ten temat.
https://forum.the-west.pl/index.php?threads/dyskusja-na-temat-gonzalesa.62492/page-2#post-556281

ale jak możesz pisać to o zwykłych graczach, którzy coś oddali a coś dostali lub mieli dostać, którzy chcieli tam grać? ja nie uważam się za konto założone jedynie, podkreślam Wasz argument "jedynie" w celu oddania itemów... dziękuję za bana

p.s swoją drogą jak weryfikujesz zamiar gracza określając go "jedynym" - szklana kula?
Jak? Mamy na to sposoby, nie mogę zdradzać jakie.
 

DeletedUser

Gość
Gość

https://forum.the-west.pl/index.php?threads/konkurs-indywidualny.62491/

Zasady konkursu:
  • Na serwerze obowiązują zasady gry takie same jak na normalnych światach gry,
  • W konkursie może brać udział każdy gracz, który posiada konto w grze przeglądarkowej The-West.
  • Do konkursu można zgłosić się tylko raz. Nie można brać udziału kilkoma kontami.
  • The West Team nie może brać udział w zabawie.
  • Wszystkie aktywności w grze są dozwolone
  • Można zdobyć nagrody w więcej niż jednej kategorii
  • Nagrody otrzymają gracze zajmujący pierwsze trzy miejsca w każdym rankingu:
    1 miejsce → 1000 bryłek + 3 przedmioty speedy gonzalesa
    2 miejsce → 500 bryłek + 2 przedmioty speedy gonzalesa
    3 miejsce → 250 bryłek + 1 przedmiot speedy gonzalesa
  • Nagrody nie mogą być przekazane na inne konto, niż to które uczestniczy w konkursie
  • Ochrona pojedynkowa, po omdleniu będzie wyłączona.
  • Każdy gracz na początku rozgrywki otrzyma skrzynię z zestawem małej Britches.
  • Do udziału w konkursie nie trzeba się zapisywać, wystarczy założyć postać na świecie Gonzales.
  • Zebrane obligacje, pieniądze, przedmioty oraz cała pozostała zawartość ekwipunku nie przechodzi na inny świat.
  • Po zakończeniu rozgrywek świat zostanie zamknięty, a wszystkie dane (postacie, miasta, rankingi, przedmioty...) zostaną usunięte.
  • Konkurs organizowany jest przez The West Team.
  • Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego warunki.
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu w każdy momencie trwania konkursu.
  • Pierwsze złamanie regulaminu konkursu skutkuje 5 dniową blokadą konta, drugie wykroczenie powoduje permanentne wykluczenie z zabawy danego gracza.
Jeśli obowiazują takie same zasady jak na normalych światach, gdzie wymiany, sprzedaż(również po minimalu), itd. jest dozwolona, to bany za te czynności na gonzalesie są nieporozumieniem.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
https://forum.the-west.pl/index.php?threads/konkurs-indywidualny.62491/

Zasady konkursu:
  • Na serwerze obowiązują zasady gry takie same jak na normalnych światach gry,
  • W konkursie może brać udział każdy gracz, który posiada konto w grze przeglądarkowej The-West.
  • Do konkursu można zgłosić się tylko raz. Nie można brać udziału kilkoma kontami.
  • The West Team nie może brać udział w zabawie.
  • Wszystkie aktywności w grze są dozwolone
  • Można zdobyć nagrody w więcej niż jednej kategorii
  • Nagrody otrzymają gracze zajmujący pierwsze trzy miejsca w każdym rankingu:
    1 miejsce → 1000 bryłek + 3 przedmioty speedy gonzalesa
    2 miejsce → 500 bryłek + 2 przedmioty speedy gonzalesa
    3 miejsce → 250 bryłek + 1 przedmiot speedy gonzalesa
  • Nagrody nie mogą być przekazane na inne konto, niż to które uczestniczy w konkursie
  • Ochrona pojedynkowa, po omdleniu będzie wyłączona.
  • Każdy gracz na początku rozgrywki otrzyma skrzynię z zestawem małej Britches.
  • Do udziału w konkursie nie trzeba się zapisywać, wystarczy założyć postać na świecie Gonzales.
  • Zebrane obligacje, pieniądze, przedmioty oraz cała pozostała zawartość ekwipunku nie przechodzi na inny świat.
  • Po zakończeniu rozgrywek świat zostanie zamknięty, a wszystkie dane (postacie, miasta, rankingi, przedmioty...) zostaną usunięte.
  • Konkurs organizowany jest przez The West Team.
  • Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego warunki.
  • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu w każdy momencie trwania konkursu.
  • Pierwsze złamanie regulaminu konkursu skutkuje 5 dniową blokadą konta, drugie wykroczenie powoduje permanentne wykluczenie z zabawy danego gracza.
Jeśli obowiazują takie same zasady jak na normalych światach, gdzie wymiany, sprzedaż(również po minimalu), itd. jest dozwolona, to bany za te czynności na gonzalesie są nieporozumieniem.

Tak obowiązuje regulamin gry, ale doszedł ten zapis.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
W jednej z wiadomości powyżej dodałem post Lenki która przekazuje Wam tę informację. Nie tyle do zasad gry co do zasad panujących na Gonzalesie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W jednej z wiadomości powyżej dodałem post Lenki która przekazuje Wam tę informację. Nie tyle do zasad gry co do zasad panujących na Gonzalesie.

Czyli co, banowaliście graczy na podstawie tego co ktoś powiedział, a nie na czarno-białym zapisie w regulaminie gonzalesa(zasady gry)?
Dajcie mi gracza, a paragraf sie znajdzie/stworzy wiecznie żywe.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie, banowaliśmy na podstawie zasady która został dodana. I to z tego co wiem dodana przed banowaniem, a nie w trakcie czy po.
 
Status
Zamknięty.
Do góry