Dyskusja: Odkryjcie nowe ziemie!

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Rozmawiałeś z angielskim CM'em, że znasz jego postawę?



Nie, nie ma nadzoru i nie rozumiem o co Ci chodzi. Napisałem że mam pod sobą 5 serwerów, a nie że mam pod kimś jeszcze kogoś.

Nie ja rozmawiałem, ale rozmawiał z nim w czasie mistrzostw jeden z reprezentantów.

sorki.. źle przeczytałem zamiast serwerów odczytałem adminów::D: ale awans przed Tobą :I:

Fusek bez urazy, ale liczę na odpowiedź kogoś wyżej postawionego a najlepiej Etriel.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie ja rozmawiałem, ale rozmawiał z nim w czasie mistrzostw jeden z reprezentantów.

Ja nie rozmawiałem więc nie będę się w tym temacie wypowiadał. Nie mam wglądu w decyzje IG, nie wiem co było jej motywem i im mniej wiem tym lepiej śpię, więc pozostanę w błogiej niewiedzy ;)

sorki.. źle przeczytałem zamiast serwerów odczytałem adminów::D: ale awans przed Tobą :I:

Przede mną? Raczej jeszcze baaaardzo daleko do niego, za mało wiem. Naprawdę. Wolę więcej sił, energii i czasu spożytkować na moje studia, bo pamiętajcie studia>TW i to się nie zmieni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
W filmach ukazujących się co miesiąc nie ma wzmianki o TW ale to im nie przeszkadza otwierać nowe światy.

Pytanko czy ten nowy świat tylko u Nas ma się pojawić ?
 
Mam takie pytanie: jak to jest, że to IG podejmuje ostateczną decyzję migracji / połączenia światów? Oni wiedzą lepiej co się tu dzieje? Jak tak jest to jest jakaś kpina.

Teraz powstanie nowy świat - wg mnie - ok
Ale starsze światy by trzeba było połączyć. Ilość AKTYWNYCH osób już nie jest taka jak 2 lata temu.

Dlaczego uważam, że dobrze że powstanie nowy świat - są osoby które popełniły błąd przy wyborze klasy, a nie chcą zaczynać na starym świecie bo tam już są wszyscy super przykoksowani. A jak będzie nowy świat to każdy ma równe szanse i nawet ten "niedzielny" gracz sobie pogra, porobi pvp i pójdzie na bitwy fortowe. Pytanie jak długo taki ktoś pogra, ale musimy to zrozumieć że i tacy gracze są.
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Nowy świat? Ok, ale zróbcie też coś ze starszymi światami. pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
kwestia nie jest ze twt robi jak inno im zagra, ale tego że w twt nie ma osoby z jajami i decyzyjnej. Bo jeśli by poszedł raport że takie i takie światy są martwe i gracze się tylko wpieniają to by zaraz zarządzono zamkniecie kilku serw. Ale nie ma tu osoby co umie to pociągnąć
 

DeletedUser30180

Gość
Gość
Kolejny nowy świat na którym się na pewno nie spotkamy :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moje propozycje: Apache, Pueblo, Saint Louis, Creek.

Osobiście również jestem średnio zainteresowany nowym światem. Liczę że jego otwarcie zostanie poprzedzone usunięciem jednego z obecnych światów i migrację jego graczy na któryś ze starszych.

Osobiście szczerze w to wątpię :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
jezusie chytrusie czyli znowu nowy świat? kolejny wyscig
 
dla mnie, żaden wyścig - będą kolejni desperaci, ktorzy za kasę na nowym świecie dadzą mi 2x więcej na jakimś innym... bajka :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie no ja generalnie nie wymianiałem, ale wiem jakie były przeliczniki na starcie.

a nie wiem dlaczego ale mam nieodparte wrażenie że nowy świat związany jest ze zmianą na fortach
 
a nie wiem dlaczego ale mam nieodparte wrażenie że nowy świat związany jest ze zmianą na fortach

Ja mam na szczęście jeszcze parę tylko bitew na głownej postaci do elity zwycięstw i kończę z fortami.... czeka mnie budowanie usranej śmierci

Ale nawet się ciesze bo większość czasu będę mógł poświecić na buzganie TUTAJ na tą pseudoadministrację. Na tych biedych wolontariuszy na usługach obcego mocarstwa, ktorzy grają nie wiem kogo
FUSEK to się CIEBIE NIE TYCZY JESTEŚ super ZIOM ALE PREDZEJ CZY PÓZNIEJ SYSTEM CIE ZJE OD ŚRODKA...
Bartosz nie wytrzymał zbyt długo
 

DeletedUser26093

Gość
Gość
Ehhh... I po co ta cała dyskusja, nieraz nerwy i smutki...

Wszyscy dobrze wiemy,
że to co jest nigdy się nie zmieni.
Nasze zdanie nie jest brane w poważanie,
czystą prawdę przestawiamy,
chęć pomocy otwartą niesiemy.
Niestety... Sprawa dla wielu innej wagi,
nie zabawa lecz dolar się liczy,
nie ten dolar który rewolwer wyrwał,
a ten, który Germańskie mocarstwo niesie.
System wartości różny dla różnych,
nowy świat przyniesie wielu próżnych,
kolejne otwarcia efekt ten sam przejawiają.
Jaki? Pytanie zadać można...
Kasa się liczy, nic się nie zmieni,
Do czasu? Gdyby tak gracze zmądrzeli:
-Nowego miejsca areny nie wybrali,
groszem dla IG nie sypali.

Nie damy im prostego zysku,
sami strzelą się po pysku.
Zrobią co muszą, co my powiedzieli,
grosz ujrzą, a my szczęście które przesdstawielim.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hahaha, widzę, że "blade twarze" zaczeły się odzywać - To też o czymś świadczy :)
Bardzo ładny wierszyk :)
Z cyklu "Nocna Poezja Rozpaczy" :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser26911

Gość
Gość
IG

Jeżeli mogę coś doradzić IG, to dlaczego idą tak wąską ścieżką.
Przecież 2 nowe serwery są lepsze od jednego, a otwarcie trzech nowych serwerów jest jeszcze lepsze od 2 nowo powstałych serwerów.
Moja rada, dlaczego IG nie miałby iść szeroko, niech się pokaże bogato, a co stać was, co tam jeden nowy serwer! 5 nowych serwerów to za skromnie, 10 nowych serwerów to już brzmi lepiej, a 15 nowych serwerów brzmi słodko i jak słupki wydajności wam się poprawią i sprzedaż jak wzrośnie.

Prawo Kopernika:
Gorszy pieniądz wypiera lepszy.

Na rynku będziemy mieli dużo pieniędzy, tylko ich wartość będzie mizerna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jeżeli mogą coś doradzić IG, to dlaczego idą tak wąską ścieżką.
Przecież 2 nowe serwery są lepsze od jednego, a otwarcie trzech nowych serwerów jest jeszcze lepsze od 2 nowo powstałych serwerów.
Moja rada, dlaczego IG nie miałby iść szeroko, niech się pokaże bogato, a co stać was, co tam jeden nowy serwer! 5 nowych serwerów to za skromnie, 10 nowych serwerów to już brzmi lepiej, a 15 nowych serwerów brzmi słodko i jak słupki wydajności wam się poprawią i sprzedaż jak wzrośnie.

Prawo Kopernika:
Gorszy pieniądz wypiera lepszy.

Na rynku będziemy mieli dużo pieniędzy, tylko ich wartość będzie mizerna.

Doradzić IG możesz ale nie tutaj tylko bezpośrednio do nich pisząc. Nasze TWT ma gdzieś co sądzą o TW gracze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
myślę że najlepszym wyjśiem było by gdyby tą grę komuś sprzedali. Jak pokazuje np world of tanks na grach free to play moża zarabia i to krocie, ale grę trzeba rozwijać. Wiadomo że takie free to play wiąże się z z ograniczeniami że np exp wolniej rośnie itp, ale gra jest rozwijana dla każdego. Ja ostatnio grałem sobie w swtora( dla nie tych co w temacie - gra w uniwersum SW) jak gra wychodziła abonament na msc kosztował chyba 60 zł. Gra pochodziła jakiś czas na tym modelu ale nie zdawało to rady, zrobili free to play i abonament dla tyh co chcą więcej 28 zł. Pomyślałem spróbuję, wykupiłem abo na 2 msc pograłem, fajnie było, ale gra się znużyła, ale nie żałuję wydanyh pieniędzy.

dodam że gra jest ciągle rozwijana, nowe epizody, dodatki patche. Zawsze się znajdą gracze chętni zapłacić 30 zł msc żeby było im łatwiej grać.

ale inno idzie inna drogą, : nic nie robimy, co 2 msc walimy loterię i doimy ile wlazie bop zasze znajdzie się frajer co zechce wydać 1000-2000zł, a za nim kilku co wyda jeszcze po 500.

Gra zrobiła się straszliwie wtórna, nie mówię już tu tylko o fortach, ale i pojedynkach, gdzie tyle razy zmieniano zasady że w końcu już sam nikt nie wie jak to działa. Questy są debilne, jak wyjdą są tak zabugowane, albo na zasadzię : wypasaj owce 3 dni i dostaniesz 300 exp.

Myślę że polska spoleznoś westa jest najmocniejsza, ale mamy zwalony supp co jest nawet nie tyle nieudolny, ale leniwy. Wychodzą z założenia lepiej nic nie przekażemy bo jeszcze coś będzięmy musieli robić. A tak możemy sobie spokojnie siedzieć spotykać się w lesie i karmić szczury w klatkach. Myślę że może samo inno coś by zrobiło, ale to działa na zasadzie korpo, info musi dotrzeć do kogoś na górze tylko nikt tego nie chce tam zanieść.

Dobrym przykładem były mistrzostwa, gdzie najpierw było mówione jedno na starcie , a w praniu wyszło coś innego. Przykładów można mnożyć.

Powraca jak bumerang sprawa z przygodami, gdzie gracze poświęcający im czas proszą aby wprowadzić lepsza optymalizację i żeby osoby ustawicznie offujące były banowane, ale twt wychodzi z założenia: po co będzię więcej roboty, będzię to trzeba kontrolować.

dodam że do dziś nie została rozwiązana moja sprawa na jica sprzed 1.5 roku, gdzie polowałem na bobry i prace były po 1 h. miały mi wypaść 202% pułapki na bobry. Nie wypadła żadna. Więc dałem że mam problem, odpowiedź supportu: to problem na Pana łączu. Gdzie każdy wie że wszysko dzieje się na serwerach, co do tego ma łącze? Ale twt nabiera wody w usta
 
Status
Zamknięty.
Do góry