Dyskusja: Odkryjcie nowe ziemie!

Status
Zamknięty.
Będzie to samo co z Klonem. Wielkie bum, wymiany z przelicznikiem 1:15, super zapowiadający się świat fortowy, a po 3 miesiącach pupa! Już Jica powoli upada, a nie da się powiedzieć że to stary świat.

Noo chyba, że IG planuje jednak otworzyć zwykły świat, to jeszcze by była iskierka nadziei.
Naprawdę aż tak daleko mają opinie graczy? Takiej olewki to nawet nie widziałam w urzędach....
 
wujek---- Wot jest super, nie wydałem na niego ani grosza a i tak świetnie się bawie a ostatni patch z ulepszonymi dzwiękami po prostu rewelacja :) Az się chce właczć gre chociażby dla samego warkotu silnika :)

A tu wydajesz bryłki czy nie wydajesz i tak masz jedno wielkie GIE :)
 
Ostatnia edycja:
Ja z adminami mam dobre relacje. wszystkie moje osobiste problemy zgloszone do supportu zostały szybko rozwiązane.
A fuska to na razie tylko chwalic - zobaczymy jak długo :)

Największy żal mam do Magdy bo sprawia wrażenie jakby ją zdanie graczy wcale nie ochodziło.
Jesteś kobito CM Mistrzów świata a to do czegoś zobowiazuje :)

A lubrzana wprost nie znoszę i nie bedę się z tym krył :)

A takich osobników jak premier to już wgl pomijam
Jego nadmierna fascynacja erotyzmem mnie żenuje od lat
Facet wypocił średniej klasy poradnik pojedynkowy i odrazu skryba?
Panie kochany, przeczytalem te pańskie wypociny i niczego żem się nowego nie dowiedzioł :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
wujek---- Wot jest super, nie wydałem na niego ani grosza a i tak świetnie się bawie a ostatni patch z ulepszonymi dzwiękami po prostu rewelacja :) Az się chce właczć gre chociażby dla samego warkotu silnika :)

A tu wydajesz bryłki czy nie wydajesz i tak masz jedno wielkie GIE :)

sam nie gram, oglądałem tylko jakiś reportaż że jak wydajesz kaskę to masz jakieś garaże, szybiej chyba czołgi odblokowywujesz itp. Ale tak jak mówisz i jak ludzie się wypowiadali, za free też można grać jak równy z równym.

zresztą hyba rok temu zytałem jakiś obszerny wywiad właśnie z twórcami WOT że opłaca się im model free to play, bo na iluś graczy trafi się 2-3 grubych co nie szkoda $, a reszta nie czuje się jak gorszy sort. Niestety twt tego nie rozumie. Jak powiedziałem pewnie inno by coś zmieniło, ale co mają zmieniać jak informacje z Polski nie docierają bo są skutecznie tłumione p[rzez supp.

sorka ale C mi się zacinapif paf

i żeby ie było też wydałbym bryłki jeśli było by warto( trochę kasy z komunii jeszcze mam)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Drodzy Graze,

Ani nowy świat ani migracja nie jest obowiązkowa dla każdego gracza. Oznacza to, że jeśli ktoś ma ochotę zagrać na nowym świecie, to zagra, a jak nie ma ochoty, to nie musi się tam logować. Tak samo jest z migracją, do póki jest migracja włączona na danym świecie, gracz ma wybór pozostania na świecie, lub migracji na inny.

Połączenie światów nigdy nie będzie miało miejsca z przyczyn technicznych. Nie można połączyć dwóch światów, kasując przy tym część miast, zmieniając właściciela fortu...itd.

Migracje - wciąż mamy otwartą migrację na świecie 11. Ten świat doskonale ukazuje istotę problemu, że tylko część graczy chciała migracji. Wciąż pozostała tam aktywna część graczy, chcących grać na takim świecie.

O migracji, zamknięciu świata, czy też otwarciu nowego świata nie decyduje Polski The West Team, ani CM.

Przypominam, że gra The West jest grą "free 2 play", co oznacza, że każdy może bez opłat korzystać z gry. Dodatkowo są mikropłatności, dzięki którym można włączyć czasowe bonusy, czy zakupić przedmiot w sklepie (który w 90% można też kupić za darmowe obligacje).

I mała prośba do Kserdela:
Każdy członek The West Teamu jest uprawniony do odpowiadania na pytania, proszę więc nie obrażać członków teamu tylko dlatego, że mają niższą rangę.

Życzę miłego dnia,
Etriel
 
Ani nowy świat ani migracja nie jest obowiązkowa dla każdego gracza. Oznacza to, że jeśli ktoś ma ochotę zagrać na nowym świecie, to zagra, a jak nie ma ochoty, to nie musi się tam logować. Tak samo jest z migracją, do póki jest migracja włączona na danym świecie, gracz ma wybór pozostania na świecie, lub migracji na inny.

Zgadza się, tylko że otwarcie nowych światów psuje ratowanie upadających światów. Po prostu wg. większości graczy jest to bez sensu i stąd nasze oburzenie, do którego również mamy prawo :)
Ale niech Pani CM odpowie nam, czy chciałoby Ci się etriel grać na świecie, na którym kompletnie nic się nie dzieje, masz super postać, ekstra eq itp? Chciałoby Ci się zaczynać od zera na innym świecie? To chcemy żebyście brali pod uwagę, to wszystko.
 
Bierzemy pod uwagę wszystkie czynniki oraz opinie graczy. Proszę pamiętać, że na forum wypowiada się tylko nieznaczna część graczy. Część graczy, którzy lubią samotnie przemierzać prerie, nie lubią tłoku. Innym zaś wszystko jedno, gdzie grają, bo jest element zabawy, w którym się relaksują i angażują się tak mocno jak pozostali... Jest wiele typów graczy, a każdy gracz ma swoje własne zdanie.

Szanuję Wasze zdanie, każdego z osobna, ale musimy myśleć o wszystkich gracza, nie tylko o kilku, którzy są bardziej aktywni na naszym forum.

Co do grania na świecie, ja jestem typem samotnika w grze (no po za plemionami), uwielbiam robić questy, a od czasu do czasu pójść na bitwę czy rozegrać przygodę. Nigdy nie ukrywałam, że w The Wescie jestem typem gracza, który zaczytuje się w questach i to lubię najbardziej.

To co możemy robić dla Was, na co mamy wpływ, cały czas robimy.
 
Również lubię questy, jednak niestety jest ich za mało i na 141 lvl już zostają tylko pracki/budowanie/pvp/forty :mad:

Bierzemy pod uwagę wszystkie czynniki oraz opinie graczy. Proszę pamiętać, że na forum wypowiada się tylko nieznaczna część graczy. Część graczy, którzy lubią samotnie przemierzać prerie, nie lubią tłoku. Innym zaś wszystko jedno, gdzie grają, bo jest element zabawy, w którym się relaksują i angażują się tak mocno jak pozostali... Jest wiele typów graczy, a każdy gracz ma swoje własne zdanie.

Niestety nie mogę się z tym zgodzić. Rozmawiam z ludźmi z sojuszu, czytam czaty/fora i jednak większość ma takie samo zdanie. Najwidoczniej część graczy ma swoje powody żeby się tu nie udzielać lub po prostu nie lubi tego robić.
Co do angażowania.... część z graczy (w tym ja) przestała się angazować w grę własnie przez to co się na naszych światach dzieje, a to nie o to nam wszystkim chodzi prawda?
Nasze spostrzeżenia są wypowiadane tylko na podstawie tego co widzimy, a czego nam nie mówicie oraz tego co myślimy.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Bierzemy pod uwagę wszystkie czynniki oraz opinie graczy. Proszę pamiętać, że na forum wypowiada się tylko nieznaczna część graczy. Część graczy, którzy lubią samotnie przemierzać prerie, nie lubią tłoku. Innym zaś wszystko jedno, gdzie grają, bo jest element zabawy, w którym się relaksują i angażują się tak mocno jak pozostali... Jest wiele typów graczy, a każdy gracz ma swoje własne zdanie.

Szanuję Wasze zdanie, każdego z osobna, ale musimy myśleć o wszystkich gracza, nie tylko o kilku, którzy są bardziej aktywni na naszym forum.

Co do grania na świecie, ja jestem typem samotnika w grze (no po za plemionami), uwielbiam robić questy, a od czasu do czasu pójść na bitwę czy rozegrać przygodę. Nigdy nie ukrywałam, że w The Wescie jestem typem gracza, który zaczytuje się w questach i to lubię najbardziej.

To co możemy robić dla Was, na co mamy wpływ, cały czas robimy.

Z całym szacunkiem Etriel ale pierdzielisz takie głupoty ,że aż wstyd że coś takiego pisze CM.

Zaraz mi tu napiszesz że dostajecie mnóstwo ticketów z pytaniem o otwarcie nowego świata tylko nie możecie tego podeprzeć dowodem bo jest poufność korespondencji.

Jak ktoś nie lubi tłoków to niech na Arizone idzie ::D: I tam może sobie samotnie przemierzać prerię.

Co do twojego chodzenia na bitwę to kiedyś Cię zaprosiłem i efekt był taki , że tak, byłaś na tej bitwie ale był to off i tylko dzięki temu że dowodziłem i Cię osłaniałem innymi to dotrwałaś do końca. Jak tak wyglądają te twoje wszystkie bitwy to naprawdę fajna zabawa.

Questy ? Niby jakie ? Co tam czytać, chwila rzucenia okiem na zadanie , parę godzin prac i zrobione. Kiedyś questy to było wyzwanie teraz to jest zwykłe klikanie prac.

Nie dociera do Was że nowy świat tak jak Naaryaa napisała wpływa na odpływ aktywnych graczy z innych światów?

Nie dociera Wam tam pod te kopułki , że 2/3 kont na nowym świecie to zrobione konta pod handel i ten świat tak samo szybko zacznie się staczać jak Irek, Jica, Klon ?

Jedyny cel nowego świata to kasa , pazera na kasę IG i nic więcej.

Wiec nie pierdzielcie tu , że ludzie chcą nowego świata. Może i chcą ale są to nieudaczniki TW którzy nic nie osiągnęli wcześniej na innych światach i na tym nowym tez tego nie zrobią.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Połączenie światów nigdy nie będzie miało miejsca z przyczyn technicznych. Nie można połączyć dwóch światów, kasując przy tym część miast, zmieniając właściciela fortu...itd.
Wydaje mi się, że jest to możliwe... Stworzenie nowego świata i tam przeniesienie tylko postaci... Walka o forty i miasta od nowa :) Podczas mistrzostw ręcznie były przenoszone postaci... Ale wydaje mi się, że gdyby Inno się postarało to by wymyśliło szybszy sposób.
Migracje - wciąż mamy otwartą migrację na świecie 11. Ten świat doskonale ukazuje istotę problemu, że tylko część graczy chciała migracji. Wciąż pozostała tam aktywna część graczy, chcących grać na takim świecie.
Trochę statystyk z s11
575 postaci +25lvl
277 z +100lvl
33 z 150lvl.
W sojuszu Zjednoczeni weterani 80 graczy
W sojuszu -COA 56 (te dwa sojusze to były ostatnimi tymi większymi)
Czy to sporo? Nie wydaje mi się... Większość postaci jest nieaktywna lub robią tak jak ja osobiście czyli, wchodzą-ustawiają prace na $/exp-podczas loterii próbują coś zdobyć-czasami wymieniają $ na s11 bo jest tam dobry przelicznik... Te czynności tylko są przygotowaniem do migracji.
Ci aktywniejsi już dawno migrowali, lub czekają do końca s11 z racji tego, że mogą wymieniać tam $ i posiadają na świecie gdzie chcą migrować postać pod handel.
Myślę, że dobrze to wytłumaczyłem :/
Do tej pory nie wiem czemu akurat s11 został wybrany do migracji... Czyżby raffe przestał opłacać IG?

O migracji, zamknięciu świata, czy też otwarciu nowego świata nie decyduje Polski The West Team, ani CM.
 
Co do grania na świecie, ja jestem typem samotnika w grze (no po za plemionami), uwielbiam robić questy, a od czasu do czasu pójść na bitwę czy rozegrać przygodę. Nigdy nie ukrywałam, że w The Wescie jestem typem gracza, który zaczytuje się w questach i to lubię najbardziej.

Czyli nie rozmawiasz z graczami (nie liczę supportu ;) ), nie grasz aktywnie w sojuszu, nie poświęcasz 2 godz na bitwę... Z całym szacunkiem, ale moim zdaniem głowa polskiego serwera powinna być bardziej aktywna.
Co do questów, tam nie ma za bardzo co czytać... Patrzy się jaki produkt lub pracka jest do wykonania i się ją klika, a to się głównie robi w przerwie między bitwami. Wielu graczy (nie mówię o forumowiczach) uważa, że to forty są główną rozgrywką The West'a... tylko, że one niestety upadają.
 
Lublin - jestem jak najbardziej za! Będę czuła się jak w domu ::)): ::DD:

PS. Jakie dałeś uzasadnienie, bo nie zdążyłam przeczytać ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bierzemy pod uwagę wszystkie czynniki oraz opinie graczy. Proszę pamiętać, że na forum wypowiada się tylko nieznaczna część graczy. Część graczy, którzy lubią samotnie przemierzać prerie, nie lubią tłoku. Innym zaś wszystko jedno, gdzie grają, bo jest element zabawy, w którym się relaksują i angażują się tak mocno jak pozostali... Jest wiele typów graczy, a każdy gracz ma swoje własne zdanie.

Szanuję Wasze zdanie, każdego z osobna, ale musimy myśleć o wszystkich gracza, nie tylko o kilku, którzy są bardziej aktywni na naszym forum.

Co do grania na świecie, ja jestem typem samotnika w grze (no po za plemionami), uwielbiam robić questy, a od czasu do czasu pójść na bitwę czy rozegrać przygodę. Nigdy nie ukrywałam, że w The Wescie jestem typem gracza, który zaczytuje się w questach i to lubię najbardziej.

To co możemy robić dla Was, na co mamy wpływ, cały czas robimy.

Rozumiem Etriel że mogłabyć stanąć naprzeciwko grazy i powiedzieć im prosto w oczy, że wszystkie propozycje jakie śa na tym forum przechodzą przez twoje ręce a później trafiają do centrali? rozumiem że wysyłasz wszystkie nasze uwagi do centrali? szczerze w to wątpię. Mówisz że łączenie światów nie jest możliwe, czyli jasne niech gracze na bf, ari, dako męczą się dalej. Jestem nawet na 100% pewien że nie pytaliście się ich o zdanie bo po co? Zawsze znajdzie się 2-3 frajerów co jak nazwałaś skorzysta z mikropłatności.

Waszym problemem jest to że jesteście rozliczani nie za efektywność, ale za bycie.

Podam mój przykład propozycja: ulepszanie złotego setu, chyba robiłem tą ankietę ponad rok temu, zaakceptowana i co? Zadnego odzewu z twojej strony, żadnej reakcji. Powiem tak to nawet nie jest gra na przeczekanie, to jest gra na odp....

Czy zagram na nowym sw? tak ale to nie jest żadna frajda bo ludzie nie trzymają poziomu nie jest to stara gwardia. Spytacie czemu nie łażę na forty? bo nie warto bo ciągle odzywa się jakaś gimbaza co jej mleko pod nosem nie wyschło a już pyskuje.

z jednej strony żałuję że nie założyłem postaci aktywnej na starszym jakimś świecie, ale po powroie zadałem sobie pytanie na jakim? każdy świat to martwica, teraz nawet na jica jest padaka.

Otworzycie nowy świat, będzię szał znowu 1.5 roku a później kolejny i kolejny. ciekawe czy Niemcy też tak otwierają co 1 rok.

Rozumiem kiedyś otwierano nawet 2 światy jednocześnie, ale to były czasy co na BF było ponad 20k graczy, były 3-4 duże soje a walki toczyły się na dużym i średnim forcie. A teraz nawet nie ma ludzi żeby grać na małym.

Faktycznie dobry by był świat dla weteranów gdzie spotkali by się ludzie na poziomie co by chcieli pograć w dobrym towarzystwie.

I na koniec , rozwalił mnie tekst: chieliby samotnie przemierzać prerię.

to nieh przemierzają prerię starych światów
 
I na koniec , rozwalił mnie tekst: chieliby samotnie przemierzać prerię.

Są też tacy, którzy chcą grać w grupie....

W samotni nikt im nie zabrania grać, na każdym świecie mają taką możliwość. Nowy nie jest im do tego potrzebny.
 
A ja może tak z innej beczki. Ostatnio przegładałem sobie stronkę na której były opisane i podlinkowane popularne i te mniej popularne gry na przeglądarkę i TW w ogóle tam nie było

Macie wywalone nawet na promocję gry. Nawet już nie pamiętam jak ja tu trafiłem wgl
Tylko loterie, loterie i loterie i gówniane sety na jedno kopyto

Na co wy liczycie? że starzy wyjadacze pozakladają główne konta na nowym świecie? I będą bryłkować? Pfff :D
NIE CHCE NAM SIE ZZACZYNAC OD NOWA Kiedy do Was to wreszcie dotrze?
 

DeletedUser31024

Gość
Gość
Może jakieś migracje bo na nie których światach, nie którzy mają po ileś milionów czy setek tysięcy a nie mają osoby do wymiany czy forty są po 20 osób
 
Status
Zamknięty.
Do góry