Dyskusja: Odkryjcie nowe ziemie!

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Klon się sypie od początków Kickapoo, jeśli już się nie sypnął. Każdy czeka na nowy świat.
Jedynym serwerem fortowym jest Huron na którym są średniaki ;].

to trochę taka pokrętna logika, bo znazy że ludzie są gotowi robić postacie od nowa , a co jeśli znowu pojawi się taki kick? znowu czekamy na nowy serwer?

z pewnego źródła wiem od kick że takie samo działanie było na jica, tylko tam chyba dotknęło to soju: Legiony

więc szykujcie sie na powtórkę
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Hm, granie jako samotnik i robienie tylko zadanek nie napędza IG kasy. A co napędza? Forty. To tutaj ludzie chcą być jak najlepsi co za tym idzie kupują coraz to nowsze sety. Tak samo z pojedynkami. A zadanka? Etriel, nie powiesz mi, że to clou tej gry. Zadanka odbębnia się i tyle w tym temacie.

Rozmawiając z ludźmi, w odpowiedzi na pytanie "idziesz na nowy świat" czytam tylko "zarobkowo", "jagodziarz". Pewnie, część ludzi pójdzie na nowy świat, co za tym idzie przestanie grać aktywnie na obecnym (trudno być online na dwóch bitwach na raz, a bitwy zazwyczaj są w podobnych czasach). Do tego czas, tutaj gra zazwyczaj zaczyna się koło godziny 19, to o tej godzinie na czatach jest największa aktywność, co za tym idzie największy przekrój opinii. Rano? Rano na czatach siedzi mały odsetek ludzi, zazwyczaj ludzie Ci siedzą w pracy, czy w szkole, co za tym idzie aktywność jest mała (wchodzi się, ustawia pracki i tyle).

Bądźmy szczerzy. Nowy świat, nowa kasa dla INNO. I to jest chyba najważniejszy powód nowych światów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bądźmy szczerzy. Nowy świat, nowa kasa dla INNO. I to jest chyba najważniejszy powód nowych światów.

Drodzy Gracze,

Specjalna oferta zakupu bryłek! Tym razem, przez najbliższe 24h, przy każdym zakupie bryłek dodatkowo otrzymacie wielkanocne jajka.
Gdy już otrzymacie zakupione bryłki, w waszych plecakach będzie znajdował się przedmiot zawierający odpowiednią ilość jajek.


huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ::DD:::DD:::DD:::DD:::DD:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Kanuto, jaki nasza pani CM ma lvl na Ari? i ile pkt osiągnieć?

Nie wiem bo o dziwo CMa nie można wyszukać w rankingu po wpisaniu nicku. Na BF nie jest to jakiś wybitny level Pani CM do tego te EQ, jak na Kolonie zaczynając później i wchodząc tam od święta mam zbliżony level.

Zresztą jak sama Etriel napisała, na TW gram jako samotnik nie to co w Plemionach . Chyba każdy się reszty domyśli.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Kanuto, jaki nasza pani CM ma lvl na Ari? i ile pkt osiągnieć?

edctdhwoaeynyvphsddghdciifyqkkcyofpkuszvuqzuodtcnyvgauebbtlyigeqbzztgfmzdimqdhtfmwcmowxuaoiahbmoljto
 

DeletedUser

Gość
Gość
nic pozostaje mi tylko pozbyc sie wszystkich smieci na klonie i idę na Lubrzanowo ;).

Projekt klon uważam za skończony.
 
Nie ma znaczenia co napiszę, zawsze przekręcicie moje słowa. W plemionach grałam zespołowo, bo na tym ta gra tam polegała (uwaga - czas przeszły). Nie można było tam być "samotnikiem".
Postacią o nicku "Etriel" nie angażuje się, ponieważ wielu z Was, graczy, uwielbia straszyć innych "znajomością" z CM.
Skoro jesteście wspaniałymi detektywami, zapraszam na s10, abo na Jica, gdzie gram anonimowo. ;;)

Ponadto, dla mnie ważny jest KAŻDY gracz i każda opinia. Nie rozróżniam graczy na lvl niski i wysoki, nie dyskryminuje nikogo, dlatego rozmawiamy ze wszystkimi graczami. :I:

Nowy świat zostanie otwarty i jak już mówiłam - nie macie ochoty tam grać, to nie grajcie, ale nie odbierajcie tej przyjemności innym graczom, którzy chętnie rozpoczną swoją przygodę od nowa.
Trochę to wygląda tak, jakby człowiek mający czekoladę, ale który nie może jej zjeść, wolał ją wyrzucić, niż dać komuś innemu, kto ma na nią ochotę.

:I: Narayya szuka argumentów do konstruktywnej rozmowy, za co bardzo dziękuje. Ale Panowie, rozmowy o lvl postaci członka teamu, to nie są argumenty na zamknięcie czy otwarcie świata. :nie:
Wojcieszy, być może i najlepsze bitwy są popołudniu, ale ja mam życie prywatne, nie pracuję 24/7. :eek:kul:

Co do braku bitew na światach, nie widzę w tym winy teamu, że gracze nie podpalają fortów, ale jeśli macie pomysły, co GMi mogą dla Was zrobić, zapraszam do działu "pomysły".
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł jest: zróbcie migrację, wielu graczy aktywnych kisi się na martwych światach. Nawet weźmy teakie bf, jeśli przeniesie się z niego tylko60-80 aktywnych fortowców to będzię na plus dla wszytskich. Na daną chwilę tylko hur daje radę , reszta to padaka, zresztą sami to widzicie, organizujecie gali z których nic nie wynika, przychodzi na nie 40-50 os, więc daje to chyba jakiś obraz sytuacji. Nikt nie ma do was pretensji że gracze nie podpalają czy nie chodzą na walki, ale pretensje są że trzymacie przy życiu martwe światy i tak jak mówisz że liczysz się się ze zdanie każdego graze to wygląda mi że bardziej cie interesuje zdanie jagodziarzy albo ludzi z lvl. przekroju do 80, co wejdą raz na ruski rok. Bo nie wierzę że czołówka graczy na martwych światach mówi że jest im dobrze.

to jest taka polityka jakby spyta się gimnazjalistę o egzamin maturalny, o on może mieć o tym do powiedzenia jak podchodzi do matury z min 4 lata?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Co do braku bitew na światach, nie widzę w tym winy teamu, że gracze nie podpalają fortów, ale jeśli macie pomysły, co GMi mogą dla Was zrobić, zapraszam do działu "pomysły".

Nadal nie kumasz , nie chodzi o podpalanie fortów tylko o to że nie ma kto tam na tym fortach grać. Tak trudno to do was dociera ?

Co GMi moga zrobić ? A co sami nie potrafią myśleć ? Wszystko na gotowe ?

Nie ma takiego działu pomysły jest propozycje ale tam nierób odpowiada za ten dział.

Ale skoro już jesteście takie śmierdzące lenie to zaraz Wam napiszę propozycję.
Zobaczymy jak się do niej odniesiecie.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Co do braku bitew na światach, nie widzę w tym winy teamu, że gracze nie podpalają fortów, ale jeśli macie pomysły, co GMi mogą dla Was zrobić, zapraszam do działu "pomysły".

Ale gracze podpalają bitwy. Tylko frekwencja jest koszmarna. Ale przecież to też nie wina teamu :gwizd:

Dobra dopisze łopatologicznie, jest koszmarna, bo ludzie zamiast siedzieć na kilku światach, rozłażą się po pierdyliardzie innych i z tego wszystkiego żaden świat nie jest w pełni aktywnym, za to mamy masę średnio (tudzież mało) zaludnionych (zazwyczaj przez konta samotników-jagodziarzy).

Etriel wiem, że musisz trzymać się przyjętego stanowiska (w sensie opinii, nie stołka), ale chociaż spójrz na to ze strony aktywnego gracza :)
 
Narayya szuka argumentów do konstruktywnej rozmowy, za co bardzo dziękuje.
Bo jej data rejestracji na forum jest dosyć świeża i dziewczyna ma jeszcze dużo cierpliwości
do Was ale z czasem retoryka i jej wypowiedzi poleci na łeb na szyję.
Bo z Wami i z Waszym podejściem do omawianego tu projektu
The West i święty by nie wytrzymał a nikt z nas święty nie jest :D
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Etriel,
Co do świata 11 została tam niewielka część graczy, a może słuszniej było by napisać, że zostało tam kilkunastu graczy którzy wciąż tam AKTYWNIE grają. (nie mówię teraz o zbieraczach) :huh: Niestety, nie każdemu się dogodzi i niektórzy zostaną... hmpf
Pisałaś gdzie wcześniej, że Tobie na arizonie dobrze się gra. Mi również - jeśli chodzi o wykonywanie prac i zadań, no i przede wszystkim najlepsza atmosfera. Lecz jeśli chodzi o forty, pojedynki czy targ to jest to najgorszy serwer z pośród wszystkich istniejących na polskim TW o_O I raczej jedynym ratunkiem dla fortowców była by migracja na inny świat :I: To tak ode mnie na temat starszych swiatów.

Natomiast co do nowego to jak najbardziej na tak. Tylko, czy będzie to normalny zwykły świat, czy na jakiś innych zasadach? :meks:
(Zdawało mi się, że gdzieś na forum czytałem o niestandardowym nowym świecie) ::)):
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Nie oszukujmy się, ale moim zdaniem nowy świat ma być stworzony w celu zwykłego wyścigu o lvl. Każdy z pewnością pamięta, jak to na klonie KsF w bardzo krótkim czasie(9 miesięcy) wbił 150 lvl. Moim zdaniem chodzi o to, żeby gracze jak najwięcej bryłek wydawali, tylko po to, żeby szybko wbić jak najwyższy poziom, a nowy świat może im to zagwarantować.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Natomiast co do nowego to jak najbardziej na tak. Tylko, czy będzie to normalny zwykły świat, czy na jakiś innych zasadach? :meks:
(Zdawało mi się, że gdzieś na forum czytałem o niestandardowym nowym świecie) ::)):

Ten niestandardowy to był żart primaaprilisowy ;) Na jakiś ciekawy niestandardowy świat też bym poszła.

Można by wprowadzić serwer bez setów, bez pełnego premium, żeby grać trzeba wykupić jakiś tam abonament (żeby IG jednak zarabiało), coś na zasadzie WoW'a. Tylko wtedy już nie mamy opcji free to play. Ciekawe czy na takie coś znajdą się chętni.

Nie oszukujmy się, ale moim zdaniem nowy świat ma być stworzony w celu zwykłego wyścigu o lvl. Każdy z pewnością pamięta, jak to na klonie KsF w bardzo krótkim czasie(9 miesięcy) wbił 150 lvl. Moim zdaniem chodzi o to, żeby gracze jak najwięcej bryłek wydawali, tylko po to, żeby szybko wbić jak najwyższy poziom, a nowy świat może im to zagwarantować.

pamiętaj o tym, że nowy świat - nowa loteria, nowy dziki szał po elytarne bronie ;)
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
No tak, to było w poście prima aprilisowym :eek:j::&:::DD:

Można by wprowadzić serwer bez setów, bez pełnego premium, żeby grać trzeba wykupić jakiś tam abonament (żeby IG jednak zarabiało), coś na zasadzie WoW'a. Tylko wtedy już nie mamy opcji free to play. Ciekawe czy na takie coś znajdą się chętni.

Chętni są. :gwizd:
 
Moim zdaniem chodzi o to, żeby gracze jak najwięcej bryłek wydawali, tylko po to, żeby szybko wbić jak najwyższy poziom, a nowy świat może im to zagwarantować.

Dokładnie tak..... jakie to jest proste. Tylko, że problem tkwi w tym, że weterani też chcą bryłkować tylko nie mają gdzie rozwinąć skrzydeł bo większość światów świeci pustkami
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
to trochę taka pokrętna logika, bo znazy że ludzie są gotowi robić postacie od nowa , a co jeśli znowu pojawi się taki kick? znowu czekamy na nowy serwer?

z pewnego źródła wiem od kick że takie samo działanie było na jica, tylko tam chyba dotknęło to soju: Legiony

więc szykujcie sie na powtórkę

Z tego co wiem na pl22 też mają iść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry