Dyskusja: Odkryjcie nowe ziemie!

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Z tego co wiem to chlop wyleciał za to że właczył migracje bez porozumienia z IG -samowolka
Takie strzępki info do mnie dotarły swego czasu. Ile w tym prawdy? Nie wiem

Być może jest tak jak mówisz. Dla mnie Onufry kojarzy się z Thatcher, zrobił to co miał zrobić bez względu na konsekwencje. Nie wiem może domyślał się co mu może grozić ale postawił wszystko na jedną kartę. Wiem jedno że gdyby wtedy nie zrobił migracji do dziś mielibyśmy s12 i s8 i inne S. Wystarczy spojrzeć jak wygląda migracja na s11- nieskończoność, nie chcą jej przeprowadzić bo liczą na kase jeszcze. A na s12 wszytsko poszło szybko.

Sory jak się che to można
 
Wrzucę Wam dla przykładu jak przez ostatnie tygodnie wyglądają bitwy na Jicy

70de1b33054845339ab1e2044933d652.jpg


972a2410445645ab825a4ab52eaf4d28.jpg


d015ae9461f84d4e9ca1bda0c8ed2a3c.jpg


Teraz Wam przedstawię bitwy na Iro:

cb41c7b6750d48a781a96ea3123b4da0.jpg


efcca6e35a6e49e3b1680ddd6f17cb4f.jpg


cbc27e959a0d430d9a326accef84e428.jpg


I jeszcze Dakota :)

9517512f6936455f84325a60925f85ba.jpg


b31dd6c0d9c246889ef9ed48c17b22a6.jpg


7b371a2e1fc9421daffaed2934cf6a8b.jpg


Proszę też zwrócić uwagę jakie odstępy w datach są na Dakocie między bitwami.
I dalej nam etriel będzie wmawiać, że wszystko jest w porządku i jedyne czego ludzie chcą to otwarcia nowego świata? Ok otwierajcie sobie, ale do cholery zróbcie coś z tymi starymi, bo graczy Wam nie przybywa, a wręcz przeciwnie! Szczerze mówiąc to co nam wypisujesz tutaj, to próbujesz z nas zrobić po prostu idiotów. Sama nie wiesz do końca co jest potrzebne w tej grze i grasz jak Ci zagrają wyżej. TW powinien kierować ktoś, kto zna podstawy tej gry, ktoś kto potrafi wysłuchać graczy, komunikować się z nimi, dojść do kompromisu. Nie potrafisz tego? Wróć na plemiona, bo Twoje znajomości jedynie psują rozgrywkę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
już mówiłem to osoba z łapanki, bez pojecia o temacie, sama wypowiedź: ja po 19 mam czas dla siebie.

proponuję że możesz mieć i czas przed 19 dla siebie starzy zrezygnować.

zuję że probvlem jest w tym że łatwiej otwoprzyć nowy świat niż robi migrację, bo to wiąże się z pracą.

Najbardziej mnie bawią jednak elementy kiedy ktoś z twt wypowiada się na temat łącz, serwerów robiąc z siebie eksperta nie mając o tym pojęcia, bo mysli że z 2 strony siedzą debile.

no nic pogadaliśmy trochę pojechaliśmy po CM i to było na tyle bo tam spłynie to jak po kaczce.

To jest trochę jak z tą afera podsłuchową w po, nieważne co tam gadali, ale ważne kto ich podsłuchiwał i że było to nielegalne.
 
BRAWO - piękne zestawienie, Paulinko
Dodam tylko, że bitwy wypowiedziane przez moje miasto (daisy Town)
są bitwami wyzywanymi z mojej tylko inicjatywy
Gdybym to całkiem olał i zajął się 100% budowaniem bitwy były by jeszcze rzadziej :)
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
To ja od siebie dorzucam Klona, najmłodszy świat :)

1q4QPY5.png


2pZYOau.png


BSIzHBL.png


3IbTFEw.png


No ale co osobę która skupia się na zadankach obchodzą forty? :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
na samotnym przemierzaniu prerii w poszukiwaniu jagód
 
To tylko z 3 światów, ale podejrzewam, że na innych nie jest lepiej a nie chce mi się specjalnie kont zakładać żeby sprawdzić ;) Hurona pominęłam, bo tam jeszcze to całkiem nieźle wygląda.

PVP też straciło sens. Na Jicy gdzie mam główną postać brakuje mi już zadań, rzemiosło 688/700 więc można powiedzieć że prawie full, zostało PVP lub budowanie kościoła.
PVP - poziom pojedynków 270 i co? jedyne kogo mogę bić to 5 tych samych osób, żeby jakiś exp był.
Budowanie kościoła - spoko, exp leci ale do tego trzeba reskill robić albo opuścić miasto które się zbudowało i doprowadziło do top7 na TW i top3 na WestForts, żeby budować w innym. (sorry ale trochę mi tego jednak szkoda) ;)

Dzięki Patelka za wrzucenie Klona ;)
To idealnie obrazuje, co się będzie działo na nowym świecie....

Na Iro załozyłam sobie konto, bo pamiętam że swego czasu były fajne bitwy fortowe, ale z tego co widzę chyba będzie z tej postaci kolejny jagodziarz...
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobra ale pytanie jest, Jaki jest sens budowac kosciol dla expa jesli się ma juz 150 lvl? przeciez to bylby bezsens w stylu najpierw przenioslem kamienie na 1 kupę a później odnoszę je z powrotem .

Forty to jedyne co tą gre trzymało przy życiu, ale sytuacja wygląda jak wygląda czyli tragicznie, a wypowiedzi Fuska(bez obrazy dla ciebie) poczekajmy zmienią formułę i zobaczymy. To sorka ale ci nam da zmiana formuły? no że będzię załóżmy łatwiej bronić , a dalej? mapy te same, zasady te samy, bonusy te same. To jakbyś pomalował starą chałupę i powiedział: wybudowałem nową popatrz!

Ja nie wiem kiedy wy zaczniecie mysleć, albo weźcie i niech się ktoś wyłamie i napisze do tego inno, bo zniszczyliście już tą grę do 0.

Viksonz ja też kiedyś oglądałem ranking gier przeglądarkowych i west nie było.
 
Popieram Wujka! Zmiana formuły nic nie da. Nadal będzie to samo w taktykach "stajemy z prawej, cel na baszty po skosie", "stajemy z lewej, cel na baszty po skosie" Naprawdę rzadko kiedy jest zmieniana taktyka, a nawet jeśli to obrona i tak ustawi się pod atak :)
Nie ma już tego elementu zaskoczenia co kiedyś. Nie wiem nawet czy lepszym rozwiązaniem nie było jak wcześniej, że zapisać się na fort mozna było dopiero po dojściu na miejsce (ale to chyba tylko ludzie z poza sojuszu).
 

DeletedUser

Gość
Gość
największym problemem całego tego teamu, a napewno jego większoś to jest to że to są tak jak to nazwała CM: samotni jeźdźcy. Zbierają jagody czy tam inne deski, ukrywają się pod innymi nickami żeby przypadkiem ich nie zaczepić. Wołamy o zmainy na fortah na poj, ale u kogo? u ludzi co może poszli raz na fort i 3 razy się pojedynkowali? Tak samo z zadaniami było wałkowane że powyżej 130 lvl nie ma co robić, a jak już dają to jakieś dziwne zadania: wypasaj owce 72h a dostaniesz za to 100expa.

Sory ja tu nawet nie gram dla osiągnięć, rzemiosło też mam gdzieś robię do wody różanej dalej to zlewam. Nie oceniam ludzi co nabijają w tym pkt ale to mały ułamek % graczy aktywnych. Czyli co ci co chcą grać aktywnie mają się podparządkować pod zbieraczy? taka niestety jest logika CM-a. bo ja nie widzę żeby ona słuchała czyjegoś zdania. Sory CM-ie ale west to nie plemiona, gdzie budujesz odsadę i jej bronisz, to gra w 100% multi. Chcesz sobie samotnie przemierzać prerię to przemierzaj , ale nie psuj gry innym, bo wcześniej mówiłaś o pokrętnej logice z jakąś czekoladą, że łatwiej wyrzucić niż dać( czy jakoś tak) to niestety ale właśnie taką politykę ty uprawiasz, lepiej Nas olać niż zrozumieć i pomóc.
 
Czyli co ci co chcą grać aktywnie mają się podparządkować pod zbieraczy? taka niestety jest logika CM-a. bo ja nie widzę żeby ona słuchała czyjegoś zdania. Sory CM-ie ale west to nie plemiona, gdzie budujesz odsadę i jej bronisz, to gra w 100% multi. Chcesz sobie samotnie przemierzać prerię to przemierzaj , ale nie psuj gry innym,

A kto wygrał mistrzostwa fortowe ja się zapytuję?
Doświadczeni fortowcy czy niedzielni zbieracze?
Ludzie, którzy latami zbierają ulepszają EQ czy miłośnicy czytania zadań?
Weterani? Czy nisko poziomowcy?
Ludzie którzy potrafią i chcą grąć zespołowo.... czy SAMOTNICY

MAGDA WEZ SIE ZASTANÓW!!!!

Jeśli nie zapewnisz nam rywalizacji fortowej na dobrym poziomie na naszym polskim podwórku to w następnych mistrzostwach wystartujemy nieprzygotowani (o ile będzie jeszcze z kogo wybierac)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę, że mistrzostwo świata nie zrobiło na niej wielkiego wrażenia :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rób co chcesz, ale argument, że za rok nie będzie reprezentacji albo będzie ona nieprzygotowana spłynie po miłościwie nam panującej jak po kaczce.
 
My tu sie produkujemy, piszemy kilkanaście postów a oni tylko poczytają machną ręką i odpalą YT funny movies. Ważne żeby się hajs zgadzał.

Chcesz wiedzieć ETRIEL dlaczego ciągle klepiemy o tych FORTACH!?
Bitwy fortowe to jedyny wyznacznik aktywności! Bo dla nich trzeba poświęcić duużo czasu i dużo pieniędzy (tej wirtualnej i tej realnej także) by być kimś. Na pvp zadanka, pracki nie potrzeba czasu - logujesz klikasz 4x i wychodzisz. 3min roboty. Ale jeśli waćpanna nie uczestniczy w bitwach to kompletnie nie wie o czym my mówimy ; ) taka osoba nawet nie powinna być na stanowisku CM.

ZRÓB ANKIETE NA KAŻDYM ŚWIECIE TO ZOBACZYSZ ILE LUDZI CHCE MIGRACJE!

Ludzie +120lvl w 90% klikną "tak" bo już poznali forty, pvp, ogólnie pojętą zabawe.
Natomiast osobom -100lvl (oczywiście nie wszyscy) nie będzie zależało czy jest na świecie 500 czy 100 ludzi bo i tak "samotnie przemierzają prerie".

A jeśli tak bardzo zalezy na $$$ to wiedz, że prędzej kase wyda ten ze 140lvl niz ten z 70 lvl.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie bądźcie tacy dla etriel bo znowu Bryfft przyjdzie...

Zastanówmy się czemu jagodziarzy przybywa. Bo jest nudno-> forty i pojedynki mało atrakcyjne (obecnie), to powoduje że ludzie idą w dwie strony, albo kończą grę, albo idą budować kościół, zbierać jagody itp., to z kolei powoduje, że większa ilość graczy rezygnuje, bo koledzy (nierzadko przyjaciele) odeszli z gry, bądź są mało obecni w grze, a to powoduje że jest nudno i koło się zamyka. Dopóki nie będzie zmian to gra upada i każdy tu piszący dobrze o tym wie (może nawet i etriel). Nie ukrywam boli mnie to, pamiętam jak na huronie byłem aktywny fortowo, wszystko co wiem o fortach nauczyłem się tam w sojuszu, obecnie nie pamiętam kiedy ostatni raz byłem na bitwie... Patrząc po screenach które tutaj dziewczyny wrzuciły, dochodzę do wniosku, że nic nie tracę.... Szkoda, szkoda, bo z gry jeszcze by szło wiele wyciągnąć.

P.S.
Może etriel nie potrafi wybaczyć reprezentacji Polski, że ta wygrała mistrzostwa. "Nie taki miał być scenariusz" :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skoro tak często wychodzi temat Mistrzostw Świata, to na wstepię chciałbym pogratulować calej reprezentacji i każdemu graczowi z osobna, to o teraz napiszę nie przyjmujcie personalnie i nie tyczy się graczy.

Uważam że owe mistrzostwa to była zwykła kpina i plunięcie w twarz zwykłym graczom , oraz doskonały pokaz tego w jakim stanie jest ta gra - żałosnym.

po 1. Ilość chętnych. Do rep. zostało ledwo nabranych 150 os. Kiedy odchodziłem z gry w 2013 z bf i wtedy by były organizowane takowe mistrzostwa to z samego BF było by z 300-400 os ( Kanuto miałem Nick Bazylskiraf przypomniałem sobie).

po 2. mimo że na mistrzostwach byłem bardziej statystą to na początku pogadałem sobie z Muminem( ciekawe co z nim teraz jest) i powiedział mi jak ludzie zostali potraktowani. Po 1 miasta były nierozbudowane a miały być, po 2 mieliśmy dostać na czas mistrzostw premkę a nie dostaliśmy, niby małe rzeczy a jednak. Po 2 lekcewarzące podejscie TWT do rep. Powraca kwestia nagrody niespodzianki, więc gdzie ona jest? chyba że to ma być nagroda z typu: pojedziecie na następne mistrzostwa.

po 3. Ciągłe podkładanie polakom kłód pod nogi


teraz inna kwestia a mianowicie światów. Zaczynając gre na klonie poznałem gościa co mi zbierał produkty, rozliczałem się z nim na dako, bo tam miał postać główną, jakieś 4 msc temu powiedział że chce na jica kaśe( mnie tam bez różnicy) bo Dako to martwy świat. Żeby było jasne nie był to człowiek ze 150 lvl ale taki co ma 130.
Dziś gadałem ze znajomym co też mi zbierał produkty i powiedział że na nowym świecie zagra fortowcem, bo jego stary chyba Iro to martwa historia.

Etriel nie przyjmuj tego jako atak na twoją osobę, ale na twoje stanowisko. Za twoich rządów czuje się jak zażądów prezydentury żyrandola, niby prezydent jest ale go nie ma.
 

DeletedUser32597

Gość
Gość
Wracając do głównego nurtu dyskusji bo trochę na sprawy fortowe zeszło, które niewątpliwie są z tym związane.
Jeśli na prawdę nie chcecie nowych światów to się na nie nie logujcie. Przecież widać, i sami na to narzekacie, jak administracja liczy aktywnych graczy. Nie obchodzi to nikogo czy wy tam jesteście dla wymiany kasy czy bóg wie czego. Wchodząc nabijacie target.

Raz, drugi a może nawet i trzeci kilkaset osób nie będzie tak łasa na kasę do wymiany i zobaczycie, że te światy będą coraz mniej zaludniane. I może w końcu się z nich zrezygnuje.
 
Raz, drugi a może nawet i trzeci kilkaset osób nie będzie tak łasa na kasę do wymiany i zobaczycie, że te światy będą coraz mniej zaludniane. I może w końcu się z nich zrezygnuje.

Bredzisz..... posiadanie kont na wielu światach jest koniecznością bo z jednego konta nie utrzymasz dobrego fortowca ani nawet pojedynkowicza.
To nie ja jestem łasy na kasę tylko gracze co wystawiają itemy na targ po kosmicznych cenach.
My chcemy zdrowej rywalizacji (migracji jeśli jakiewś swiat pustoszeje....)

Swiatów nowych może być na peczki pod warunkiem, że umiejętnie się używa mózgu :)
Myslenie nie boli..
 

DeletedUser32597

Gość
Gość
Swiatów nowych może być na peczki pod warunkiem, że umiejętnie się używa mózgu :)
Myslenie nie boli..

Z pustego i salomon nie naleje. Liczba graczy w tej grze jest ograniczona i nic nie wskazuje na to by lada dzień zaczęła drastycznie wzrastać.
Wiec robienie takiej pętli na zasadzie nowy świat - ze starego na średni migracja - usuwanie najstarszego/najmniej zapełnionego i tak w kółko jest wbrew logice
 
Status
Zamknięty.
Do góry