Dyskusja: Odkryjcie nowe ziemie!

Status
Zamknięty.

DeletedUser31727

Gość
Gość
Jak już tw specjalizuje się w otwieraniu nowych światów to ja proponuję stworzyć światy indywidualne, które pomieszczą max 2 graczy. Jedyną zasadą będzie wydanie jak największej ilości bryłek. Dzięki stworzeniu takich światów ludzie będą mogli grać samotnie jak to 3/4 osób lubi. To będzie idealne. Zmaksymalizujecie zyski na osobę, ponieważ na każdej loterii będzie zacięta walka między tymi dwoma osobami. Jeżeli świat dla dwóch osób to trochę za mało to można też zrobić świat z 14 graczami(jeden gracz na 1 hrabstwo, w którym można wybudować miasto) przynajmniej ścisku nie będzie. Myślę że moja propozycja podpasuje zarówno graczom jak i członkom twt.
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Jak już tw specjalizuje się w otwieraniu nowych światów to ja proponuję stworzyć światy indywidualne, które pomieszczą max 2 graczy. Jedyną zasadą będzie wydanie jak największej ilości bryłek. Dzięki stworzeniu takich światów ludzie będą mogli grać samotnie jak to 3/4 osób lubi. To będzie idealne. Zmaksymalizujecie zyski na osobę, ponieważ na każdej loterii będzie zacięta walka między tymi dwoma osobami. Jeżeli świat dla dwóch osób to trochę za mało to można też zrobić świat z 14 graczami(jeden gracz na 1 hrabstwo, w którym można wybudować miasto) przynajmniej ścisku nie będzie. Myślę że moja propozycja podpasuje zarówno graczom jak i członkom twt.

NO I TO JEST PLAN. I TO JESZCZE 2 NAJWIĘKSZYCH BRYŁKOWCÓW TW Z NAGRODĄ NIESPODZIANKĄ DZIĘKI DOSTANIECIE CZĘŚĆ GONZALESA I 200 BRYŁEK MIMO, ŻE WYDACIE 2kk BRYŁEK. A POTEM BĘDZIE KONKURS BUDOWANIA KOŚCIOŁÓW I DOSTANĄ MIECZE TYSIĄCA PRAWD!

BTW. W styczniu zgłosiłem 2 błędy graficzne do dzisiaj nienaprawione ;/.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Więcej światów i brak migracji to więcej kont jagodziarskich na światach. Pewnie Etriel się cieszy z tego że jednak sporo kont na światach jest.

Jednak trzeba na to spojrzeć okiem osoby odpowiedzialnej za finanse w IG.

Więcej kont jagodziarskich to i więcej itemków z losowań loteryjnych na światach. Co za tym idzie gracze mogą nakupowac sobie z targu części setów do ulepszeń za gotówkę w grze nie wydając bryłek.

No bo po co wydawać kasę na bryłki, a później na losowania skoro to samo można kupić na targu bo jest tego pełno od jagodziarzy.

Można powiedzieć że Etriel jak i Ci co robią TW dla IG działają na szkodę finansową IG.

Aż chyba będzie trzeba puścić info do IG jakich speców zatrudniają.
 
Kanuto, daj już spokój mnie się nawet nabijać postów w tym temacie odechciało
Po niej to i tak spływa.... Pewnie siedzi liczy kasę i się z nas śmieje....

//edit

Zostało jej przedstawionych multum argumentów na temat sytuacji polskiego Westa
Ale jak sądzę wszystko na darmo...

Jeżeli się chce doić kasę z graczy to trzeba się z nimi liczyć bo to oni wydają kasę na grę
A przy obecnych pustkach na światach nie ma po co bryłkować
Nie ma motywacji bez rywalizacji :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31250

Gość
Gość
"Przede wszystkim drodzy Gracze pamiętajcie, że w każdej sprawie możecie do nas pisać. Zawsze wysłuchamy, doradzimy i pomożemy. Swoje pomysły i informacje zwrotne przekazujcie naszemu zespołowi gry, będziemy wdzięczni za każdą wiadomość"

Hmmm, nie raz nie dwa, ludzie pisali w różnorodnych sprawach do supportu, jednakże kończyło się brakiem odpowiedzi, albo jednymi i tymi samymi ticketami.
Wiele osób tu pisało, że chcą migracje, ponieważ na światach takich jak arizona czy też np: dakota sytuacja fortowa wygląda tragicznie. Jednakże ciągle osoby te dostawały odpowiedź typu "Sorki, ale to IG decyduje o migracji"(jakby członkowie TWT nie mogli poświęcić tej godzinki na rozmowę z wyższymi władzami)
Na tym forum było co najmniej kilkanaście pomysłów, które na 100% znalazłyby się w grze. Czemu się nie znalazły? Tak jak Fresh napisał, albo są one "do dyskusji", albo są akceptowane, tyle tylko, że później słuch po nich nagle ginie.

Jaki jest morał? Morał jest bardzo prosty-zamiast robić nowy świat, gdzie pewnie będzie tak jak na klonie, czyli miesiąc-2 i będzie 80% jagodziarzy, to można zrobić migracje z np: dwóch światów, gdzie naprawdę sytuacja jest zła, bo nie oszukujmy się, co najmniej 4 światy są tutaj do migracji.
Tutaj mam przesłanie do członków TWT, weźcie też pod uwagę opinie graczy, bo naprawdę sprzeciw jest spory i naprawdę nikt nie chce tego serwera.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Była już jakiś czas temu akcja z pisaniem listu do IG. Został on w ogóle wysłany?
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Z tego co pamiętam ten list poszedł do nich i nawet dostaliśmy odpowiedź. Chyba że to był inny ale wydaje mi się że to ten :) Niestety odpowiedzi nie pamiętam :p
 
Jeśli adminom się nie chce nic robić to my musimy zadziałać. Wg mnie list nawet może być po angielsku tyle chyba zrozumieją. A domyślam się, że mamy tu wiele osób z wysokim poziomem angielskiego.
Tą dyskusje można by im przesłać to by zobaczyli jaki jest odzew tutejszych adminów. Pytanie - komu by sie chciało to tłumaczyć. A może jest jeszcze jakiś inny pomysł? Chyba nie zostane za to oskalpowany :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem anglistą-moja ex jest germanistką ale nie chce ze mną gadać :p

Pewnie nie potrafiliście się dogadać :p

List został napisany, przetłumaczony (chyba nawet przez viksonZ na angielski), wysłany, dostaliśmy odpowiedź, w której było napisane, że przyjęli list do wiadomości, pracują nad niektórymi aspektami które poruszyliśmy w tym liście (no i pracują do teraz nad nimi... ) i ogólnie miałem wrażenie, że chcieli nam napisać, żebyśmy im nie zawracali gitary pierdołami typu zmiany w grze The West.
 
List został napisany, przetłumaczony (chyba nawet przez viksonZ na angielski),

Przetłumaczyłem tylko pierwszy akapit z tego co pamiętam, później wojcieszy napisał, że zgłosili się inni chętni to odpuściłem :)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Pewnie nie potrafiliście się dogadać :p

List został napisany, przetłumaczony (chyba nawet przez viksonZ na angielski), wysłany, dostaliśmy odpowiedź, w której było napisane, że przyjęli list do wiadomości, pracują nad niektórymi aspektami które poruszyliśmy w tym liście (no i pracują do teraz nad nimi... ) i ogólnie miałem wrażenie, że chcieli nam napisać, żebyśmy im nie zawracali gitary pierdołami typu zmiany w grze The West.

Tak było :) viksonZ przetłumaczył małe co nieco a resztę neon777(nie jestem w 100% pewny :/). Odpowiedź dostaliśmy i pupka :/
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser30946

Gość
Gość
światy gdzie biorą udział w bitwach o fort z 20 ludzi i o migracji nie mogą porozmawiać
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale oprócz tego jest 1000 jagodziarzy co nie chce się przenieść na inny sw bo tam też ma jagodziarskie konto i bardzo by mu to przeszkodziło w zbieraniu jagód.

swoja drogą ile może trwać migraccja s11?
 
Status
Zamknięty.
Do góry