Gorączka złota na świecie Blackfoot!!!

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ale 70 graczy to nie będzie, ja tam widzę lekko ponad 20:p Bardzo dużo osób nie ma tej pracy w ogóle widocznej na mapie:p
 

DeletedUser22632

Gość
Gość
ciężki ten ewent ale ciekawe co to za nagroda będzie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zgaduje że to bryłki będą lub jakiś przedmiot. Ale dowiemy się po evencie:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam nadzieje że będą jakieś nagrody pocieszenia ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
hehe podejrzewam już co będzie ale nie będę nic pisał
 

DeletedUser

Gość
Gość
Popatrzcie na nazwy team'ów:
1. TKC.
2. Legendarni.
3. Konoha Team.
4. Debeściaki Team.
5. Sandi Fajterzy!
6. Parszywa 12.
7. Gramofonomani.
8. Team Kolorado.
9. Ivory.
10. Ancientstar.

Jeśli trochę pomyśleć to łatwo można zgadnąć które to miasta. Jednak trzeba zgadywać kto jest w danym team'ie. ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Popatrzcie na nazwy team'ów:
1. TKC.
2. Legendarni.
3. Konoha Team.
4. Debeściaki Team.
5. Sandi Fajterzy!
6. Parszywa 12.
7. Gramofonomani.
8. Team Kolorado.
9. Ivory.
10. Ancientstar.

Jeśli trochę pomyśleć to łatwo można zgadnąć które to miasta. Jednak trzeba zgadywać kto jest w danym team'ie. ;;)

wystarczy popatrzeć na produkty :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
raport

czy da się jakoś odzyskać usunięty raport nawet za bryłki?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może ja się wypowiem?

1. My już mieliśmy na początku rozpiske kto jest w jakim teamie, tyle że nie zabardzo nam się to przydało, szczególnie mnie - mam za wysoki PP, i mogę atakować tylko 2 ludzi - jeden nonstop na omdleniu, drugiego wczoraj udało się uśpić po paru atakach, 7k robi swoje...

2. Co do nagród - Bryłki (jeśli nie będzie to jakas bajeczna suma, rzędu ponad 3k) to beznadziejna sprawa, pieniądze, jeśli to nie będzie 500k na osobe to też nie jest to dużo - niektórzy porobili reskile, zarzucili ranking, duzo osób zdecydowało się jechać nonstop na bryłkach - ponad 350 licząc samo odnawianie energii.
Tak więc mam nadzieję że to będzie np paczka z 30k expa, albo jakas super fajna broń, bo dziadostwa, rzędu różowego tutu już mam.
 

DeletedUser20304

Gość
Gość
Barszczu wiem o tym jak trudno jest zbić 7k hp:D bo mnie omdiłes ale meczyliscie się długo:>D


a co do nagrody.. napewno przydałaby się bajeczna suma expa i kasy... bryłki nie sadze żeby dali :) 50 bryłek różnicy nie zrobi ...

Przydałyby się nagrody dla pierwszej 3.. bo widać te tylko
77
ivory
sandy
starają się coś ugrać :) Czekamy na wyniki:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przydałyby się nagrody dla pierwszej 3.. bo widać te tylko
77
ivory
sandy
starają się coś ugrać :) Czekamy na wyniki:)

Właśnie i ja to zauważyłem i teraz pytanie ? Czy reszta po prostu olała sobie event i myśli że i tak coś dostanie, osiągnie > Podejrzewam że odpowiedź innych drużyn pod tytułem reskill jest bez sensu bo prawie wszyscy musieli go robić.A szkoda bo rywalizacja byłaby ciekawsza gdyby udział brało 7 drużyn a nie 3 :) A wyniki będą bardzo ciekawe myślę że idziemy łeb w łeb...A pojedynki w tym evencie to kompletna klapa - 1 pkt a uśpienie kogoś to niemały problem a do tego za 2 pojedynki masz 1 h pracy czyli 3 pkt...Skoro i tak wszyscy odnawiają energię to sensu w tym nie ma :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
maksiu, jak jutro przyjdziemy to się postaram z lepszym teamem, 4os powinny wystarczyć :D

event wymagający, ale nudny - jakbym policzył ile expa straciłem, na rzecz nudnego spamowania poszukiwania skarbów, to masakra. A jest to czasem przerywane pojedynkiem z maksiem, bo jedyny gracz drugi którego mam w zasięgu - CABANKA, nonstop siedzi na omdleniu.

Ale za to nudne spamowanie poszukiwania, strate w rankingu (ach, cięgle o tym wspominam bo nie mogę tego przeboleć :/ ) powinni dać coś koksowego, nawet powstalo w mojej głowie przypuszczenie, że możemy dropnąć skrzynię ze skarbem (tą do złotej fortówki), to może by wynagrodziło, sam 3ci klucz też jest spoko, tylko potem dołożone nastepne 10h poszukiwania :D
 

DeletedUser20304

Gość
Gość
Podejrzewam że odpowiedź innych drużyn pod tytułem reskill jest bez sensu bo prawie wszyscy musieli go robić.A szkoda bo rywalizacja byłaby ciekawsza gdyby udział brało 7 drużyn a nie 3 A wyniki będą bardzo ciekawe myślę że idziemy łeb w łeb...A pojedynki w tym evencie to kompletna klapa - 1 pkt a uśpienie kogoś to niemały problem a do tego za 2 pojedynki masz 1 h pracy czyli 3 pkt...Skoro i tak wszyscy odnawiają energię to sensu w tym nie ma


z tym reskillem to tylko głupia wymówka:D u nas w teamie 6 osob musiało przenieść ok. 110 pkt... i jakoś daliśmy rade :D ja tylko licze na nagrody dla pierwszej 3 :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
:kak: sporo stracilismy na tym evencie wliczajac w to pkt doswiadczenia, $, brylki; sadze ze nagroda powinna wyrownac poniesione straty. Mam rowniez nadzieje ze administracja doceni strania 3 druzyn i przyzna 3 nagrody, a nie tylko dla pierwszego miejsca. Chociazby ze wzgledu na to ze przystapily do eventu i zaciekle walcza, a nie olaly tak jak inne Teamy. Jakby wszyscy startowali rywalizacja byla by ciekawsza.
Teraz rywalizacja ogranicza sie do odnawiania energi i ciaglej pracy 24/24 za 0xp i 0$, czasem tylko cos dropnie, ale i tego jest tyle co kot naplakal :(

Licze ze admini docenia starania :) i nagrodza pierwsze 3 miejsca :) :gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jakbym chciał jeszcze wrócić do TOPki, to admini musieliby bardzo fajny prezent dać, albo musiałbym maaaasę pracy włożyć.

Jak na mój gust Równe nagrody dla pierwsych 3 teamów, które poświęciły podobną stawkę, u mnie np CKRIS i ja położyliśmy ranking, STARy to bardziej forty (choć ja i też czasem sobie wymiatałem, magia 2700hp) a 77 to nie wiem w zasadzie co poświęcali, ale zaanagażowali jakiegoś pojedynkowicza, tylko poluje on na wszystkich oprócz mnie, ale chyba go za to walne (taaa, za 1 min sie pojedynek konczy). A tak ogólnie, co sie dzieje z teamem z Ancient i resztą teamów?
 

DeletedUser

Gość
Gość
co robia pozostale teamy tego nie wie nikt :p moze nie wiedzieli gdzie jest event... :gwizd:

ja jestem z Star, i tez poswiecilem ranking i siedze od ygodnia na na 72 lvl a moglbym miec spokojnie 74 :) no ale coz cos za cos :)

moze nas docenia za to, chociaz nikt nie kazal nam siedziec na PS :) i brac udzialu w evencie :| :oops:
 
Status
Zamknięty.
Do góry