Gorączka złota na świecie Blackfoot!!!

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20304

Gość
Gość
Ja czuję się oszukany... Bo po raz kolejny Admini pokazali nam "My tu rządzimy a wy grajcie i nie podskakujcie.." "A kasa płynie"

To po to Wydałem kase bryłki straciłem exp zeby dostać nagrodę niespodziankę w postaci 200 bryłek? Przegiecie dobrze wiemy ile bryłek wydajemy a admini mysla ze dadza nam ta marna sume i koniec...

Gdyby nagroda byłaby znana napewno 2/3 Zawodników dałoby spokój z tym eventem.. ale admini się cieszą bo napewno wydalismy 2-3 razy wiecej niż teraz dostajemy


DZIEKUJEMY!!!!

Liczę na wiecej tego typu eventów...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żeby przynajmniej ta 1 drużyna coś otrzymała > Oni wygrali należy im się.Warto też zauważyć że przystąpiły tylko 3 DRUŻYNY na 7 zapisanych. Reszta to sobie olała, i skorzystali na tym....
 

DeletedUser20304

Gość
Gość
Szymano nawet nie na 7 na 10...


Kompletna porażka.. mnie boli to mydlenie oczu nagroda niespodzianką..
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
możliwe, że admin nie przewidział, że wy na ten event wydacie równowartość 50 zł na osobę! ja sam nie wydałbym ani grosza, bo uważam, że prawdziwą kasę powinno wydawać się na PRAWDZIWE rzeczy! Co do eventu: To mogli dać uczestnikom chociaż jakiś medal na pamiątkę, że już o przedmiocie nie wspomną :(pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
200 bryłek mogę mieć za 20 zł lub na sponsor pay ... 2 minuty roboty , a tutaj mam za 120h prac straconych 40k i 300 brylek :D SUPER !!!
dziękuję adminom za chojność !!! ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie dziwię się że admini nie robią eventów. ciągle narzekacie może byście chcieli za 3 miejsce pryatny odrzutowiec i wille w Las Vegas?
 

DeletedUser20304

Gość
Gość
Zazwyczaj w eventach wpadały unikaty np strzelby na słonie a nie bryłki....
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie dziwię się że admini nie robią eventów. ciągle narzekacie może byście chcieli za 3 miejsce pryatny odrzutowiec i wille w Las Vegas?

w tym evencie każda z osob bioracych odzial w nim musiala wylożyc około 40 000$ oraz 300 bryłek , straciliśmy dużo expa , opóścilismy sie w rankingu i dostajemy 2/3 z brylek które wydalismy zeby wygrac ?!
lekka przesada :&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
eventy nie są obowiązkowe. nikt amnie kazł brać nich udziału. trzeba było expić nie robić reskillów i nie wydawać bryłek na event
 

DeletedUser

Gość
Gość
zgadzam się z przedmówcą następnym razem nie bierzcie udziału w evencie ktoś się stara a wy go od razu krytykujecie ja bym się ucieszył z tych bryłek
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie ucieszyłbyś się , ponieważ żeby wygrać ten event trzeba było wydać 350 bryłek , a za wygraną 200 . ten event był stratny dla tych którzy brali w nim udział , a eventy powinny chyba cieszyć ludzi którzy je wygrają , staraliśmy sie po to żeby się dowiedzieć że wyszliśmy stratnie , liczyliśmy na jaiś fajny unikat ...:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
przecież jak by nikt nie użyał bryłek to można by go bez bryłek przeprowadzić nie dziwcie się że nie ma u nas eventów ja współczuje adminom, postarją ię jedynie po to żeby być krytykowanym
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam
Poniewaz dopiero teraz przeanalizowalem wklad ktory zostal przez was wlozony w zabawe, zdecydowalem sie zmienic wartosc nagrod.

1. druzyna 500 brylek
2. druzyna 300 brylek
3. druzyna 150 brylek

Nagrody zostana przyznane w ciagu 24 godzin.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawi mnie, czy te wszystkie cwaniaczki co tak mówią że trzeba było nie brać udziało, same biorą udział.


Czy ktoś krytykuje event, czy nagrody?

Rozumiem że admini moga mieć przykazane, nie robić za dobrych nagród, ale wtedy to raczej na myślenie trzeba zrobić, a nie na ilość prac.


Człowieku, to tak jak robić wyścig F1, gdzie samo przygotowanie bolidu kosztuje ileśdziesiąt czy set tysięcy $, przed denną publicznością o nagrodę niespodziankę, która wyniesie 1000$



EDIT: Dobra, VR nieco polepszył, ale nadal utrzymuje stanowisko, że bryłki każdy kupić może, lepszy by był jakiś unikat, albo chociaż po jakiś głupich kościach czy coś w tym rodzaju :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20304

Gość
Gość
to przynajmniej rekompensuje nasz wklad
Czyli startujać w evencie Stracilismy 10k expa i zyskalismy 100 bryłek
Niestartując zyskalismy 10k expa hmmm CIEKAWE!!!
Dziekujemy :)

Ps.Jakiś unikacik Np Kości chyba po to są te eventy///
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Oj dziekujemy za ten szczodry dar :)
Nie ma to jak zacheta do kolejnych evnetow.
ZENADA pod kazdym wzgledem. nawet 1k dla kazdego miejsca nie jest godne nagrody w tak beznadziejnym evencie.
Jestem ciekaw czy zglosilby sie ktos do udzilu w tym evencie gdyby narody byly podane odrazu ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
wszystko fajnie :) oprócz jednej rzeczy :
nie straciliśmy tylko bryłek poszły również $$$ oraz punkty doświadczenia (exp)
EDIT : zgadzam się z barshy brylki mogę mieć w 2 min a unikat w ??? (wg. mnie wlasnie po to są eventy) żeby zdobywać ciekawe unikaty
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wszystkie eventy beda dotyczyc unikatow, w koncu nie ma ich nieskonczenie wiele. Nikt nikogo nie zmusza do udzialu w zabawie. Na przyszlosc polecam nie brac w nich udzialu przez malkontentow. Reszte graczy naturalnie zachecam do wspolnej zabawy, w koncu liczy sie zabawa. To wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie.
 

DeletedUser20304

Gość
Gość
Następnym razem prosimy o pisanie Nagród i wtedy nie będzie takich sytuacji.. na pewno Barshy Czy Cris nie zaprzepaszczali by walki o top 1 dla 500 bryłek


Pozdrawiam:mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam
Poniewaz dopiero teraz przeanalizowalem wklad ktory zostal przez was wlozony w zabawe, zdecydowalem sie zmienic wartosc nagrod.

1. druzyna 500 brylek
2. druzyna 300 brylek
3. druzyna 150 brylek

Nagrody zostana przyznane w ciagu 24 godzin.

Jeśliby to były nagrody rzędu:

1. druzyna 5000 brylek
2. druzyna 3000 brylek
3. druzyna 1500 brylek
to może w jakimś stopniu zrekompensowałoby to nasz czas poświęcony eventowi, koszty reskila, straty ekspa, zaniedbany temat bitew fortowych i kasę wydaną na bryłki.
Dla przykładu jeśli już mówimy o nagrodach rzeczowych w mieście -77- Twierdza w konkursach które organizujemy dla naszych mieszkańców w celu zorganizowania im jak najlepszej zabawy są nagrody typu:
- odtwarzacz DVD
- słuchawki
- mp4
-a jeśli już bryłki to w liczbie 1200 bryłek za zajęcie 4-6 miejsca w konkursie.

W mojej opinii nagroda typu - bryłki, jest jakąś wielką pomyłką bo każdy może sobie bryłki kupić co zresztą uczynił dla potrzeb tego eventu.
Organizatorzy tego eventu po prostu skutecznie zniechęcili graczy do tego typu zabaw i pokazali ze najlepiej po prostu realizować własny pomysł na grę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry