Gorączka złota na świecie Blackfoot!!!

  • Rozpoczynający wątek Thompson67
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser24424

Gość
Gość
Moja drużyna nie miała aż tak dużego zaplecza poziomów i gotówki, jak inne, ale staramy się coś ugrać. Stojąc przy głównej pracy tego eventu i widząc, że stoi tam po 7 osób z trzech innych teamów, traci się nadzieje na zwycięstwo, ale robimy to dla zabawy i ciekawości, czasami jakieś pojedynki lub wypady, a w czasie poza bitwami wykonujemy pracę do ostatków energii.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wasz problem inni się poświęcili stracili masę kasy, bryłek i czasu także dla nich powinny być nagrody. Co do tych drużyn jedynym zasadnym wyjsciem wydaje mi się nagrodzenie wszystkich 3 drużyn tj. Ivy,Sandy,77 gdyż non sensem by było gdyby jedna z nich wygrała powiedzmy 3 punktami a reszta włożywszy w ten event bardzo dużo odeszła z kwitkiem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wyniki jutro pewnie po 18, albo w niedziele :)

sie obaczy :)

moze bedzie dogrywka :) heh ale juz nie na ps :) :traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co tu ciekawego napisać...
event tak nudny, że nawet nie zauważyłem, że się skończył i dalej lece na poszukiwaniu ;)
Nagrody będą prawdopodobnie tak wspaniałe, że wiecej eventów nie będę chciał robić ;)
Kupa brylek, kasa na reskill, zero zabawy... na dodatek all the time nerwówka, że to 77 i Stary walczą o 1 miejsce a my robimy tylko tlo ;P
Pozdrawiam wszystkich "czynnych" uczestnikow i zycze kazdemu wygranej!
 

DeletedUser19492

Gość
Gość
Czy ktoś kompetentny mógłby się w końcu wypowiedzieć, a najlepiej podać wyniki?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Marudero, ja tak samo. Całą sobotę leciałem w szukanie skarbów bo nie zauważyłem że event się już skończył:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raporty są nadal zliczane, prosimy o cierpliwość i niewysyłanie na ten temat zapytań.
Informacja pojawi się tutaj.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po wielkim liczeniu czas na wyniki:

III miejsce, zdobywając 1289 punktów, zajmuje drużyna Sandi Fajterzy.
Gracze tej drużyny otrzymują po 50 bryłek złota.

II miejsce, zdobywając 2136 punktów, zajmuje drużyna Parszywa 12.
Gracze tej drużyny otrzymują po 100 bryłek złota.

I miejsce, zdobywając 2180 punktów, zajmuje drużyna Ivory.
Gracze tej drużyny otrzymują po 200 bryłek złota.​


Dodam, że w raportach przewijały się różne znaleziska, szlacheckie i nie, masa broni, ubrań, nakryć głowy itd. Wszystko to warte naprawdę wielkich pieniędzy. To było prawdziwe poszukiwanie skarbów i, jak widać, niektórzy dokopali się do szczerego złota ::):

Gratulujemy! :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
i to jest jedyna nagroda ? wiecej brylek stracilismy niz jest w nagrodzie

//połączono - lubrzan

1.straciliśmy pełne 120h prac z ktorych moglismy miec duzo expa
2.na event poszlo wiele wiecej brylek nic jest w nagrodzie
3.dużo $ poszlo na reskile
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Te nagrody to jest jakiś śmieszny żart.Nasza drużyna była 3 a gracze w niej wydali 300 i więcej bryłek na energie ? Dropy - exp !! Po 1 dniu motywacja wynosiła 0.Wniosek jest 1 nie warto brać udziału w eventach, bo wyciągneli bryłki i 1 tydzień czasu gry.Przykro mi z tego powodu...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Thompson, wiem że mase czasu na to poświęciłeś i troche głupio mi krytykować, ale muszę to napisać.

To są chyba kpiny... U nas tylko 2 ludzi (w tym ja!) Ciupalo nonstop, czyli to jest wydatek 360bryłek! + strata expa...

Tak, znaleźliśmy wartościowe przedmioty, ale w normalnych pracach bysmy ich nie znaleźli, tylko tu z czstotliwością 1drop/10h?

Jesteśmy trzeci - tylko pare osób poświęciło tyle bryłek, ponad 360 na SAMO ODNAWIANIE, a 77 i ivory po 7 osób poświęciło...

Straciłem 25000 expa, w czołówce to się chyba liczy?

Dla... 50 bryłek. 200 to samo, denne...

No przepraszam, ale czuję się szczerze zawiedziony.

Ale, gratuluję 77 i ivory, mieliście lepszą mobilizację :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dodam, że w raportach przewijały się różne znaleziska, szlacheckie i nie, masa broni, ubrań, nakryć głowy itd. Wszystko to warte naprawdę wielkich pieniędzy. To było prawdziwe poszukiwanie skarbów i, jak widać, niektórzy dokopali się do szczerego złota ::):

:I:


Znaleziska ? Jak wszyscy robili reskille aby tylko mieć prace ? Czyli do jakiego zakresu 500-1500 ? Z premium 800-2300 ? Szkoda gadać
 

DeletedUser

Gość
Gość
pozatym jak szymanom powiedzial po 1 dniu motywacja spadala do 0 wiec juz nie bylo co dropic z 0 motywacji , co najwyzej skarb aztekow...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20304

Gość
Gość
Liczylismy na jakiś unikat :) bo i tak jestemy -150 z bryłkami nie mowiac a expie.. Nigdy wiecej NAGROD NIESPODZIANEK!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko tyle za cały tydzień robienia jednej pracy :( Trochę za mało, liczyłem na może coś jeszcze innego niż same bryłki, może jakieś nagrody specjalne?::):
 

DeletedUser20304

Gość
Gość
Eventy to chyba dobry sposób na zdobycie unikatu a nie bryłek dobrze wiemy ile wydalismy a teraz mydlicie oczy marnymi wartosciami


LIPA!;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie więcej bryłek wydałem na reskill, automatyzacje, energie i inne pierdoły. Nie licząc już powrotnego reskillu...
Nasz team nie nastawiał się na jakieś ąę, ale co tu dużo mówić ta nagroda jest marna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry