Haloween

Status
Zamknięty.
Siemanko, czy zadanie Halooweenowe z poprzedniego roku jest "aktualne" w 2011? Czy moze doszlo jakies nowe? Jak tak to jakie?
Pewnie bylo gdzies to napisane, sorry, ale nie jestem na bierzaco z forum ;)
Prosze o odpowiedz :p
 

DeletedUser25829

Gość
Gość
już można robić zadania z cuchnącą ryba itd. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam pytanie czy pojawi mi się medale Halloween
czy też gdzieś daleko jest jakieś z tym osiągnięcie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
:kak:masz pracować w zbieraniu trzciny cukrowej z pomarańczą :):
 

DeletedUser

Gość
Gość
niestety mogę w 100% potwierdzić że w tym roku każdy kto wykona zadania Halloween Psikus/Słodkości nie dostanie żadnego medalu ::(:
Chyba każdy się zemną zgodzi że jest to niesprawiedliwe a zwłaszcza dla graczy Cheyenne oraz Dakota którzy mają już po części medale a nie będą mogli zdobyć tych specjalnych medali już nigdy więcej (chyba że w tym roku nie zrobimy zadania a za rok przywrócą medale ;>)
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
Medalu nie dostaną ale za to jest osiągnięcie. Czytanie osiągnięć się kłania::D:.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wy już możecie wykonywać to zadanie? Mi jeszcze się nie wyświetla :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bo to trzeba samemu zebrać trzcinę cukrową i sprzedawać gazety i dopiero wtedy jak dropnie i założysz to masz misje
 

DeletedUser7292

Gość
Gość
Wy narzekacie, ze nie macie medalu, a ja wykonałem to zadanie rok temu i nic nie mam do roboty. To jest dopiero ból.
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Dostępne macie zadania ze zgniłą rybą i pomarańczą?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, jeśli ich nie zrobiłeś rok temu wystarczy wrzucić rybę/pomarańczę do aktywnego eq i quest się wyświetli
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
Aha, dzieki, czyki dla mnie nici, zrobiłem je rok temu :D
 

DeletedUser25829

Gość
Gość
Mam takie male pytanie, czy cuchnącą rybę mogę dać tylko jednej osobie ? Czy mogę dropnac druga i dać np. tancerce?
 

DeletedUser28054

Gość
Gość
Dzięki nawet nie wiedziałem że są zadania na Hallowen. Jeszcze raz wielkie dzięki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A u mnie pojawiło się zadanie Strach mimo, iż wykonałem je w zeszłym roku. Co ciekawe wymagane do ukończenia było:

Po zakończeniu zadania Halloween (Strach) musisz odczekać 8760 godzin.

Wygląda na to, że zadanie to można zrobić co rok (8760h = 365 * 24h). Teraz idę do miasta widma, ale wątpię aby kontynuacja była możliwa.
 

DeletedUser12901

Gość
Gość
Kontynuacja jest możliwa aż do zakończenia Plotek
 
Status
Zamknięty.
Do góry