Haloween

Status
Zamknięty.

DeletedUser5603

Gość
Gość
Nie trzeba mieć żadnej pomarańczy czy gazety w slocie na produkty. Wystarczy popracować w trzcinie lub gazetach i wypada. Problem jest inny. Zauważyłem że jak znajdziesz np. kandyzowana pomarańczę i ją wykorzystasz to potem za cholerę ryba nie wypada. I na odwrót. Trzeba wydropić obie rzeczy i dopiero kończyć zadania.
 

DeletedUser28163

Gość
Gość
Dziękuję wszystkim za podpowiedź. Chyba sobie odpuszczę to zadanie. Próbuję na różne sposoby pracować w trzcinie i gazetach, nigdy wcześniej nie robiłem tego zadania i nic nie wpada, mam pomarańczę i 15 gazet. Dostaję sam cukier i same gazety. Nie mam pojęcia co jest źle.
 

DeletedUser27903

Gość
Gość
@Axxxn mam ten sam problem, próbowałem na masę sposobów. Mając 15 gazet w ekwipunku w slocie i nie wypadało. To jest trochę nie fair, że ktoś może zrobić bez problemu a drugi jest dwie cechy w plecy przez jakieś błędy.

@Onufry, dajesz jakieś mało sensowne wyjaśnienie/usprawiedliwienie. To jest zwyczajny błąd, który powinien być już po pierwszym dniu wystąpienia rozwiązany przez usunięcie jednego albo drugiego zadania. Nie wmawiaj ludziom, że tak ma być, bo każdy widzi, że to błędy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Onufry, dajesz jakieś mało sensowne wyjaśnienie/usprawiedliwienie. To jest zwyczajny błąd, który powinien być już po pierwszym dniu wystąpienia rozwiązany przez usunięcie jednego albo drugiego zadania. Nie wmawiaj ludziom, że tak ma być, bo każdy widzi, że to błędy.

Zadania, które my wykonujemy po raz drugi to kompletnie inne. Mają inne ID i inne nagrody (punkt umiejętności zamiast kosy). na dodatek wykonanie ich zwiększa liczbę wykonanych powtarzalnych zadań w przeciwieństwie do podstawowej serii zadań. To, że nie można zdobyć potrzebnych produktów to ewidentny błąd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy ktos zrobil psikusy po raz drugi ?

Ja zrobilem w 2010 i teraz nie moge wylotowac ani kandyzowanej pomaranczy ani ryby w gazecie. Czy po raz drugi jest mozliwe zdobycie 2 cech ?

Czy jakis admin moglby sie ustosunkowac do tych problemow.

Gram w the west juz 3 lata i takiego balaganu jeszcze nie widzialem.
:traper:
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Jak już zrobiłeś to zadanie w tamtym roku, to w tym nie możesz.

Jednakże jeżeli w tamtym roku nie zdobyłeś i robisz je dopiero po raz pierwszy, to bez problemu powinieneś móc znaleźć kandyzowaną pomarańczę lub śmierdzącą rybę. Mi wystarczyło 30 min w "Zrywaniu trzciny cukrowej" z założoną pomarańczą(w slocie na produkty) i znalazłem kandyzowaną pomarańczę. Nie wiem czy nadal można znaleźć, ale o 12:53 31.10 dało radę.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
@Onufry, dajesz jakieś mało sensowne wyjaśnienie/usprawiedliwienie. To jest zwyczajny błąd, który powinien być już po pierwszym dniu wystąpienia rozwiązany przez usunięcie jednego albo drugiego zadania. Nie wmawiaj ludziom, że tak ma być, bo każdy widzi, że to błędy.

Wybacz, ale pozwolę sobie wiedzieć lepiej co ma być a co nie. Od 1.33 zadnia na Halloween są powtarzalne. Można robić je co roku, ale kosy się za nie nie dostanie. Azon wyjaśnił wszystko wyżej.
Psikusy i słodkości nie są powtarzalne a ich termin minął już.
 

DeletedUser27903

Gość
Gość
Nie chodzi o kosę. Chodzi o nowe światy gdzie robi się dwa razy to samo.
Na Huronie mnóstwo ludzi nie mogło znaleźć Kandyzowanej pomarańczy i ryby. Poza tym jedno zadanie można było zrobić kilkadziesiąt razy, i to nie jest błąd?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Na Huronie mnóstwo ludzi nie mogło znaleźć Kandyzowanej pomarańczy i ryby.

Nie dziwię się, jak szukali 1 listopada. Wtedy już zadanie nie było dostępne.

Poza tym jedno zadanie można było zrobić kilkadziesiąt razy, i to nie jest błąd?

Przecież napisałem wyraźnie, że to był błąd, natomiast seria sama w sobie nie jest błędem i będzie ona występować co roku.

Na początku błąd polegał na tym, że można było w kółko je przyjmować i zamykać. Powinno się zgodnie z komunikatem odczekać rok. To oczywisty błąd był.
 

DeletedUser20121

Gość
Gość
Jak długo moge próbować walczyc z tą smiercią??
Ma ktoś jakąś taktyke na nią??
 
Co z wiszącymi zadaniami

Portret pamięciowy 0/1
Pokonaj Zły bliźniak

da się zrobić drugi raz, czy dalej jest to błąd?
 

DeletedUser25829

Gość
Gość
to nie jest żaden błąd, musisz po raz drugi wydropić kryształowa kule krew ropuchy i serce kojota a potem iść do staruszki, tam będziesz miał po raz drugi zadanie;) Jak już je wykonasz będziesz mógł zdobyć portret pamięciowy z eksploracji kontynentu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z tego co pamietam z roku 2010, trzeba bylo dostac zlecenie od staruszki.

Chyba,że się mylę i mam isc dropic najpierw te itemki a potem dopiero staruszka mi coś zleci. :ind:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy można jeszcze znaleźć kryształową kulę w kamieniołomie? Bo zeszło już 6h i nic nie znajduje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czas zadania już przecież upłyną...
Można je wykonać dopiero za rok.
 
Status
Zamknięty.
Do góry