Haloween

Status
Zamknięty.

DeletedUser12954

Gość
Gość
Albo ja czegos nie rozumie albo ta gra nie jest do konca normalna.
Jest seria kolejnych zadan i jest zadanie pokonaj blizniaka.
I jest do tego potrzebny portret pamieciowy.
I co mnie obchodzi ze w zeszłym roku robiłem jakies zadanie.
Jest nowy quest i MUSZA byc nowe mozliwosci jego konczenia.
Było pytanie gdzie znalezc "portret pamieciowy" i własnie ponawiam to pytanie.
GDZIE znależć portret pamieciowy dajacy mozliwość pokonania blizniaka.

Jesli okaze sie ze nie ma takiej mozliwosci, to ja ponownie stwierdzam, ze albo gracze traktowani sa jak nie normalni, albo cos innego jest nie normalne, ale mam wielka nadzieję, że mylę się i otrzymamy wyczerpujaca odpowiedz na jasno postawione pytanie.
Powodzenia:confused:
__________________

Nie ma chyba możliwości ponownego znalezienia - jeśli raz znalazłeś kiedyś tam, to już teraz nie znajdziesz. Tak właśnie mi się wydaje. pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
.
I co mnie obchodzi ze w zeszłym roku robiłem jakies zadanie.
Jest nowy quest i MUSZA byc nowe mozliwosci jego konczenia.

ujjj...fail.
Ten quest nie jest nowy... To ta sama seria zadań co w zeszłym roku, więc wypij melisę i odstaw tw na jakiś czas, skoro nie potrafisz pojąć takich prostych rzeczy
@up- dokładnie, równie dobrze mogliby co roku kosę dawać... totalny bezsens
 
Nie obrażaj człowieka. On pojął, Ty nie. Zadanie jest, nie da się go ukończyć. To z grą jest coś nie tak, czy z chłopakiem?
Błąd, pewnie Inno ma długi weekend i tyle.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie to on nie pojął drogi KZI:)
Spójrz, Inno poszło na rękę ludziom zbierającym achievmenty(wszystkim innym zresztą też), bo można wykonać kilka zadań z serii, którą już się wykonało wcześniej. Więc jeśli już jest błąd to w wykonywaniu Strachu wielokrotnie albo w tym, że w ogóle jest ten quest dostępny. A co do dropienia portretu- nie jest możliwe jak się wykonało w zeszłym roku quest. Ok, jest błąd. Ale zobacz, on pomyślał, że jest nowy quest na halloween pomimo tego, że robił to samo co rok temu. Dziwne, nie?
 
Nie, nie pomyślał, ze jest nowy, tak po prostu napisał z rozpędu. Nowy, jako nowy wykrzyknik i możliwości wykonywania, a wykonać się nie da. Poza tym błędnie nalicza.
Wykonać drugi raz psikusy, czyli rybę i pomarańczę się da?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Są 2 serie zadań.

ID zadania widać jak się na nie najedzie:

ss20111031132244.jpg


600 - 608 (stare zadania na kosę, z 608 jest kosa nagrodą)
20600 - 20608 - zadania nowe, gdzie warunkiem przyjęcia pierwszego jest zakończenie 608 (czyli starego na kosę).
Te zadania nowe się popsuły. Na początku błąd polegał na tym, że można było w kółko je przyjmować i zamykać. Powinno się zgodnie z komunikatem odczekać rok. To oczywisty błąd był.

Zadania są już naprawione (prawie :p). Są problemy ze znalezieniem ponownie portretu pamięciowego. Proponuję zakończyć sobie śmierć a bliźniaka zostawić, jeżeli nie możecie znaleźć portretu ponownie.

Uwaga, kosy i tak 2 razy zdobyć się nie da. Nagrodą za 20608 jest 100 XP i jeden punkt umiejętności.

Mam nadzieję że wyjaśniłem nieco.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uwaga, kosy i tak 2 razy zdobyć się nie da. Nagrodą za 20608 jest 100 XP i jeden punkt umiejętności.

Mam nadzieję że wyjaśniłem nieco.

nieco... z tym sie zgodze, ale to za malo ;p, denerwuje troche zadanie nie dokonczone (nawet za 100 XP sie oplaca zamknac je)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nieco... z tym sie zgodze, ale to za malo ;p, denerwuje troche zadanie nie dokonczone (nawet za 100 XP sie oplaca zamknac je)

całkowicie sie z Toba zgadzam i dziwie sie niektórym którzy mnie krytykuja i ani przez moment nie zastanawiaja sie dlaczego jest tak ze nagle stajesz przed zadaniem i nie ma na nie zakonczenia.
Rozumię, ze pomyslano o spiochach z zeszłego roku którzy z róznych wzgledów nie zdobyli kosy.
Ale czy juz nie starczyło inwencji twórcom gry, zeby na nowy rok wprowadzic cos ekscytujacego? Coś nowego? Czy na drugi rok tez bedzie kosa? Totalne rozczarowanie.
Odgrzewana zupa która jest całkowicie nie jadalna dla tych którzy ją kosztowali w roku ubiegłym.
Niestety, trzeba przyznac ze kolejne poprawki i wersje oprócz zbednej kosmetyki i mieszaniu w ustawieniach nie przynoszą niczego co by w istotny sposób urozmaicało ta gre i zachecało do kontynuacji. Efekt jest taki ze np. na niemieckim swiecie drastycznie spada ilość graczy i stoi masa pustych KOMPLETNIE rozbudowanych miast. Nuda zabija-tylko kto sie tym przejmuje?:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Muszę się z tobą zgodzić. Teraz na święta nie ma nic nowego tylko same stare quest, albo jak coś dadzą to jest to mało ambitne. Gra robi się nudna bo nie ma w niej nic interesującego wszystko robi się to samo, więc na nic się nie czeka. Liczę, że programistą zachce robić się questy na święta (nowe questy) bo inaczej coraz więcej ludzi opuści grę...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nuda zabija-tylko kto sie tym przejmuje?:(
Nikt :(
Kasę Inno zdobywa już gdzieś poza TW.
tu pozostały niedobitki żyjące z tych ostatnich bryłek złota.
Niestety nuda coraz większa :(
Samym grzebaniem w grafice się tego nie poprawi.
A co do zadań.
Wiele ich dzisiaj się pojawiło - brzmiały tak samo jak poprzednie z przed roku ale wynik końcowy jest inny. Umiejka zamiast kosy.
Tylko mały problem w tym wszystkim - można je otwierać wszystkie naraz bez kolejności zachowania (widocznie są oparte na poprzednich id zakończenia zamiast na bieżących).
A co do krzykaczy - nikt niema obowiązku pamiętania treści zadań poprzednich z przed roku czy nawet dłużej.
Jest coś do otwarcia - to otwieram i robię. Nie doszukuję się od razu buga bo nie miało by to sensu.
KZI - masz rację. Stivenn gra podobnie jak ja. Najpierw robię zadanie. Jak nie wychodzi to dopytuję i szukam błędu. Widać że niektórzy - tak jak sholder pozjadali wszelkie mądrości i wiedzą od razu wszystko.
zamiast pomóc, proponują nam meliskę. a może tak sami by na chwilkę przerwali grę i odpoczęli w fotelu przy wspomnianej melisce.
 
Po prostu kiedyś gier było pięć, a teraz jest pięćdziesiąt/pięćset, więc ludzie się rozeszli.

Onufry - dzięki, rozjaśniłeś.
 

DeletedUser

Gość
Gość
@KZI, pomarańczę i rybę można normalnie zrobić.
@Stievenn, praktycznie co roku jeśli nie zrobiłeś questu świątecznego to możesz go zrobić ponownie. Aczkolwiek fakt, to, że Inno nie wymyśliło nic nowego trochę denerwuje
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Czy na drugi rok tez bedzie kosa? Totalne rozczarowanie.

Na drugi, piąty, dziesiąty i setny będzie kosa, bo kosa jest częścią zestawu. Ktoś kto zacznie grać 5 listopada też chce mieć możliwość zdobycia za rok kosy.
Gdyby w tym roku nie było zadania na kosę, to nikt na Cheyenne, Dakota i Huron nie byłby w stanie skompletować zestawu świątecznego.
 

DeletedUser7406

Gość
Gość
@Onufry Czy będzie jakieś info, że zadania z portrem i staruszką są już naprawione czy samemu trzeba co jakiś czas sprawdzać i biegać do staruszki?
 

DeletedUser19562

Gość
Gość
A ja miałem problem ze słodkościami wsadzałem pomarańcze i poszłem do pracy z cukrem i nie mogłem zdobyć słodkiej pomarańczy.
 

DeletedUser28054

Gość
Gość
Mam takie pytanko. Jakie jest zadanie po zadaniu Halloween(Strach) bo sam nie wiem ???
 

DeletedUser28163

Gość
Gość
Halloween

Co zrobić mam pomarańczę zbierałem 5 razy trzcinę cukrową za każdym razem dostaję cukier ale nigdy kandyzowanego pomarańcza. Czy robię coś źle?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam takie pytanko. Jakie jest zadanie po zadaniu Halloween(Strach) bo sam nie wiem ???
Następne zadanie "Upadek miasta" gdzie dostaje się "Raport szeryfa" masz w Mieście Widmo znajdującym się w lewym górnym rogu minimapy

---------------------------

Co zrobić mam pomarańczę zbierałem 5 razy trzcinę cukrową za każdym razem dostaję cukier ale nigdy kandyzowanego pomarańcza. Czy robię coś źle?
A masz w slocie na produkty włożonego pomarańcza podczas Zrywanie trzciny cukrowej ?

.
 

DeletedUser28163

Gość
Gość
Tak mam. To samo jest ze śmierdzącą rybą. Mam 15 gazet, sprzedaje kolejne przez godzinę i nic. Co jest grane? Czy czas już minął na zadania z Haloween?
 
Status
Zamknięty.
Do góry