Haloween

Status
Zamknięty.

DeletedUser28054

Gość
Gość
a ja mam takie pytanie. Czy jest drugie zadanie i co trzeba do niego miec pomarańcze czy coś innego ???
 

DeletedUser5490

Gość
Gość
mogli by zrobić możliwość odzyskania tej kosy w jakiś sposób...
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Ta... okradanie swoich klientów.. nawet by pasowało do dzikiego zachodu ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Halloween (Sam sobie wrogiem)

Portret pamięciowy 0/1
Pokonaj Zły bliźniak

Wie ktoś o co tutaj chodzi ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Musisz Dać eksploracje kontynentu i ci się dropnie ten portret.
 
Rozumiem ze to seria zadań na kose? Przypomnijcie mi, bo nie pamiętam, a nie mogę wejść na tw ;-)
Wiem ze mialem zadanie "srach", a ciekawe mogę robić je ile razy chce - po prostu odbieram nagrodę i kończę jeszcze raz ;-)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiecie dlaczego nie pojawia się zadanie u staruszki? tzn. Zadanie robie drugi raz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wyskoczyło zadanie (uwaga zadanie zrobiłem poprzedniego roku)

Halloween (Sam sobie wrogiem)
potrzeba
Portret pamięciowy 0/1
Pokonaj Zły bliźniak

i tu problem Eksploracja kontynentu
i ... nic niema
zadanie otwarte , portretu brak, zakończyć się nie da

szukać do skutku ? ktoś to robił ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
A mnie zastanawia co innego (nie chce zakładać nowego wątku)
Czy jak ktoś korzystał z bugu w zadaniach to zostaną mu cofnięte punkty doświadczenia i osiągnięcia, czy support jednak przymknie oko na ten wybryk?

Chciałbym wiedzieć na przyszłość czy korzystać z błędów czy jednak lepiej nabijać ile się da.

Z góry dziękuję za odpowiedź (najlepiej osoby kompetentnej)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A mnie zastanawia co innego (nie chce zakładać nowego wątku)
Czy jak ktoś korzystał z bugu w zadaniach to zostaną mu cofnięte punkty doświadczenia i osiągnięcia, czy support jednak przymknie oko na ten wybryk?

Chciałbym wiedzieć na przyszłość czy korzystać z błędów czy jednak lepiej nabijać ile się da.

Z góry dziękuję za odpowiedź (najlepiej osoby kompetentnej)

Regulamin zabrania wykorzystywania błędów gry, a jeśli takie występują - zgłoś je najlepiej.
Troszkę mnie śmieszy jak na koalicyjnym ludzi się tym podniecają, bo wiem, że za maksymalnie kilka dni im to zabiorą i jeszcze może bana wyłapią.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pokonałem w tym roku śmierć po raz drugi. Nie dostałem oczywiście drugiej kosy ale za to dodatkowy punkt umiejętności. Fajnie, że można wykonywać świąteczne zadania co roku. Co ciekawe wykonanie tego zadania podniosło mi spirytystykę wykonanych zadań dziennych (powtarzalnych).

Ps. U mnie zadania strach można było wykonać tylko raz. Zresztą nagrodą jest tylko marne 10 doświadczenia. Ja bym nie ryzykował.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę że nie tylko ja ma problem z jednym z zadań , co na to admin?

Jeśli chodzi o wykonanie zadania z eksploracją kontynentu po raz drugi to wiedz, że jest one niemożliwe ze względów technicznych. Nie da się ponownie znaleźć portretu pamięciowego. Nasza administracja raczej nie będzie mogła tego raczej zmienić bez wytycznych ze strony InnoGames.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli chodzi o wykonanie zadania z eksploracją kontynentu po raz drugi to wiedz, że jest one niemożliwe ze względów technicznych. Nie da się ponownie znaleźć portretu pamięciowego. Nasza administracja raczej nie będzie mogła tego raczej zmienić bez wytycznych ze strony InnoGames.

Albo ja czegos nie rozumie albo ta gra nie jest do konca normalna.
Jest seria kolejnych zadan i jest zadanie pokonaj blizniaka.
I jest do tego potrzebny portret pamieciowy.
I co mnie obchodzi ze w zeszłym roku robiłem jakies zadanie.
Jest nowy quest i MUSZA byc nowe mozliwosci jego konczenia.
Było pytanie gdzie znalezc "portret pamieciowy" i własnie ponawiam to pytanie.
GDZIE znależć portret pamieciowy dajacy mozliwość pokonania blizniaka.

Jesli okaze sie ze nie ma takiej mozliwosci, to ja ponownie stwierdzam, ze albo gracze traktowani sa jak nie normalni, albo cos innego jest nie normalne, ale mam wielka nadzieję, że mylę się i otrzymamy wyczerpujaca odpowiedz na jasno postawione pytanie.
Powodzenia:confused:
__________________
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja mam prośbę do temu The West nie można było więcej nagród i więcej miejsc za evenent?
 
Status
Zamknięty.
Do góry