I Konkurs literacki

  • Rozpoczynający wątek aniol22
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witajcie młodzi pisarze

Mam zaszczyt Ogłosić I konkurs literacki TW.

Organizator
aniol22


Przebieg konkursu
1.Kandydaci przesyłają swoje prace na podany adres e-mail (konkurs010@vp.pl)
2.Praca musi być podpisana na dole nickiem, takim jak na forum
3.jury wybierze 6 prac które będą oceniane przez użytkowników forum.
4.Prace będą zamieszczane po 2 w jednym temacie (wyjątek drugi etap)
5.Praca, która wygra Przejdzie do następnego etapu
6.Są trzy etapy
7.Uczestnik konkursu może zamieścić prace która jest już na forum, ale musie się wtedy liczyć z oceną jego osoby, a nie pracy
8.Praca musi być na temat które będą podane niżej

Wykluczenie Pracy
1.Praca może zostać wykluczona jeśli będzie miała dużą ilość błędów ortograficznych, bądź interpunkcyjnych
2.Praca będzie wykluczana jeśli nie będzie podpisana nickiem używanym na forum
3.Prace zostanie wykluczona gdy nie będzie napisana na temat


Jury jest zobowiązane oceniać prace, a nie autora


Etap I​
Liczba uczestników: 6
Temat:Moja Przygoda na Prerii (należny opisać zmyśloną historyjkę którą to ktoś przeżył na Prerii)

Etap II
Liczba uczestników: 3
Temat:Śmieszna historia (należy napisać coś w stylu komedii. Czas akcji i miejsce akcji dowolne)

Etap III
Liczba uczestników: 2
Temat: Jak zdobyłem/łam Dziki Zachód (czyli nalezy opisać dzień w którym bohater opowiadania przybył na Dziki Zachód)


Prace do II etapu składamy do 30 Czerwca tego roku


Nagroda główna: 5 Bryłek złota
drugie miejsce: Zamieszczenie pracy w "Echo The West"

Powodzenia​



konkurs zaakceptowany przez administrację
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4081

Gość
Gość
Tylko niech będą to osoby piszące poprawnie po Polsku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witajcie młodzi pisarze

Mam zaszczyt Ogłosić I konkurs literacki TW.

Organizator
aniol22


Przebieg konkursu
1.Kandydaci przesyłają swoje prace na podany adres e-mail (konkurs010@vp.pl) .
2.Praca musi być podpisana na dole nickiem, takim jak na forum.
3.jury wybiorą 6 prac, które będą oceniane przez użytkowników forum.
4.Prace będą zamieszczane po 2(powinno być dwie) w jednym temacie (wyjątek drugi etap).
5.Praca, która wygra Przejdzie do następnego etapu .
6.Są trzy etapy .
7.Uczestnik konkursu może zamieścić prace która jest już na forum, ale musie się wtedy liczyć z oceną jego osoby, a nie pracy .
8.Praca musi być na temat które będą podane niżej .

Wykluczenie Pracy
1.Praca możne zostać wykluczona, jeśli będzie miała dużą ilość błędów ortograficznych, bądź interpunkcyjnych .
2.Praca będzie wykluczana, jeśli nie będzie podpisana nickiem używanym na forum .
3.Prace zostanie wykluczona, gdy nie będzie napisana na temat.


Jury są zobowiązane oceniać prace, a nie autora.


Etap I​
Liczba uczestników: 6
Temat:Moja Przygoda na Prerii (należny opisać zmyśloną historyjkę, którą to ktoś przeżył na Prerii)

Etap II
Liczba uczestników: 3
Temat:Śmieszna historia (należy(na końcu zdania jest kropka) napisać coś w stylu komedii. Czas akcji i miejsce akcji dowolne)

Etap III
Liczba uczestników: 2
Temat: Jak zdobyłem/łam Dziki Zachód (uznam to jako nazwę własną) (czyli nalezy opisać dzień, w którym bohater opowiadania przybył na Dziki Zachód)


Prace do I etapu składamy do 30 kwietnia tego roku


Nagroda
5 Bryłek złota

Powodzenia​



konkurs zaakceptowany przez administrację

Chciałbym się dowiedzieć kto będzie sprawdzał prace. Mam nadzieję, że autor tego postu nie jest osobą, która odpowiada za ocenianie pracy pod względem interpunkcji, ortografii i stylistyki.

Dodam jeszcze, że po przeczytaniu tego postu zastanawiam się nad powagą konkursu. Jeśli on ma wyłonić poetów (tych co kultywują piękno języka) to czemu został ogłoszony przez osobę niekompetentną?

Co więcej, tematy nie są jakieś nad wyraz ciekawe ani wyszukane.

Na koniec jeszcze uwaga do autora.

Tak jest napisane:


a powinno być tak:


Wytykam ten błąd szczególnie, gdyż autor popełnia go kilkakrotnie co może oznaczać, że jest przeświadczony o poprawności sformułowania. Źle przeświadczony...

P.S. Ktoś powie, że się czepiam, ale pomyśli niech chwilę na jaki temat jest ten post. Jeśli ktoś ogłasza konkurs o charakterze literackim to wypadałoby nie robić przy tym błędów.

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak długa ma być praca? Jest jakieś max, min.?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak długa ma być praca? Jest jakieś max, min.?

nie ma limitu

Kiedy będą rozstrzygnięte eliminacje?

01.05.09


czekam na odpowiedź, bo postanowiliśmy ze jeszcze jeden będzie potrzebny


Przemo716 rozumiem ze swoje niepowodzenia związane z plemionami zalecza (jesli moge tak to ując) tutaj nizej napisałem pewną wypowiedz ambafitimabyloinima oto ona:


Cytat:
Napisał Przemo716 :
Napisze krótko i zwięźle. Nie mam ochoty na pisanie jakiejś przemowy bądź jakiejś dłuższej wypowiedzi.

Ja i krzyzakp mamy dość pytań, kiedy wystartuje Kurier Plemion.

Jak Kurier będzie gotowy, to wystartuje. Czy to będzie za miesiąc czy za dwa, dowiecie się z komunikatu wydanego, jak będzie na to pora.

Wiem, że wiele osób uzna mój post jako cynizm i [COlOR="Red"bym[/COLOR] się nie zdziwił po tym[COLOR="Red"],[/COLOR] co już dziś usłyszałem (dowiedziałem się, że jestem hipokrytą z wygórowanym własnym ego). Jeśli komuś nie odpowiada to, jak idą prace nad Kurierem, niech napisze, to z chęcią przekaże mu dowodzenie nad projektem i on się tym zajmie.

Mam dość wysłuchiwania tak jak i krzyzakp ma dość.

A i jeszcze jedno: ten temat potraktujcie jako temat do narzekania i tylko tutaj to róbcie (to tak a pro po zarzutu, że nie dopuszczam krytyki pod swoją osobę). Zapraszam do postowania. Osoba, która będzie najbardziej narzekać, zostanie w nagrodę posadę Naczelnego i będzie mogła sama napisać od podstaw Kuriera Plemion.

To tyle od, mam nadzieje, przyszłej administracji Kuriera Plemion.

Mam nadzieję, że jasno się wyraziłem.

napisał ambafatimabyloinima:
Błędy na czerwono. Powtórzenia, takie tam; co do słownictwa to nie śmiem się czepiać, ale też bym się czepił chętnie.

----------------------------------
to Pan napisał na forum plemion, wiec prosze popatrzec na siebie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26

Gość
Gość
Aniol... rozumiem, błędy błędami, ale... czego Ty tak naprawde się czepiasz?? Dwóch przecinków, paru literówek... Weź się zastanów, jak czasami coś napiszesz... W postach każdego z użytkowników są jakieś błędy, chociażby napisanie przez przypadek złej literki, nie napisanie gdzieś przecinka... Czepiasz się nieistotnych błędów, które każdy popełnia...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aniol... rozumiem, błędy błędami, ale... czego Ty tak naprawde się czepiasz?? Dwóch przecinków, paru literówek... Weź się zastanów, jak czasami coś napiszesz... W postach każdego z użytkowników są jakieś błędy, chociażby napisanie przez przypadek złej literki, nie napisanie gdzieś przecinka... Czepiasz się nieistotnych błędów, które każdy popełnia...

czepiam sie, ale chciałem pokazac ze nalezy czasem spojrzec na siebie a potem ocenic innych
 

DeletedUser

Gość
Gość
czepiam sie, ale chciałem pokazac ze nalezy czasem spojrzec na siebie a potem ocenic innych

Racja, anioł masz w zupełności racje. Ale zauważ, że ogłaszasz konkurs na prace literacką. Gdyby nie to, nigdy w życiu bym nie wytknął Ci błędów(nawet to w swoim pierwszym poście napisałem).


Przemo716 rozumiem ze swoje niepowodzenia związane z plemionami zalecza (jesli moge tak to ując)

Hmm... jakie niepowodzenia? Na razie czuję się człowiekiem spełnionym. Jeszcze mi się nie zdarzyło, by mnie ktoś podbił w plemionach:). Jeśli mówisz o Kurierze, to tym bardziej nic nie rozumiem. Skompletowałem świetny team, mamy już na składzie materiałów na dwa tygodnie publikacji i czekamy tylko na stronę, która jest w przygotowaniach.

Poza tym, nawet jakby najczarniejszy scenariusz się sprawdził, Kurier by upadł jako projekt, mnie by w każdej grze nie szło, a na forum dostałbym bana nie uznał bym tego za niepowodzenie (no może troszeczkę). Dlaczego? Bo na plemiona przeznaczam tylko i wyłącznie czas, który mam wolny. Nigdy nie przekładam spraw w internecie nad real.

No to się rozpisałem:). Chcę podkreślić anioł jedna rzecz. Nie mam nic do Ciebie i Twojej pisowni. Tym bardziej nie było w mojej gestii Cie urazić, jeśli tak się poczułeś. Jedyne co mam to do ogłoszenia, w którym informujesz o konkursie. To tyle.

Pozdrawiam i nie chciałbym, by ta sprawa była gwoździem niezgody.

P.S. Chociaż nie gram w westa i nagroda mi nie potrzebna, to chyba skusze się i napiszę prace do konkursu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Racja, anioł masz w zupełności racje. Ale zauważ, że ogłaszasz konkurs na prace literacką. Gdyby nie to, nigdy w życiu bym nie wytknął Ci błędów(nawet to w swoim pierwszym poście napisałem).




Hmm... jakie niepowodzenia? Na razie czuję się człowiekiem spełnionym. Jeszcze mi się nie zdarzyło, by mnie ktoś podbił w plemionach:). Jeśli mówisz o Kurierze, to tym bardziej nic nie rozumiem. Skompletowałem świetny team, mamy już na składzie materiałów na dwa tygodnie publikacji i czekamy tylko na stronę, która jest w przygotowaniach.

Poza tym, nawet jakby najczarniejszy scenariusz się sprawdził, Kurier by upadł jako projekt, mnie by w każdej grze nie szło, a na forum dostałbym bana nie uznał bym tego za niepowodzenie (no może troszeczkę). Dlaczego? Bo na plemiona przeznaczam tylko i wyłącznie czas, który mam wolny. Nigdy nie przekładam spraw w internecie nad real.

No to się rozpisałem:). Chcę podkreślić anioł jedna rzecz. Nie mam nic do Ciebie i Twojej pisowni. Tym bardziej nie było w mojej gestii Cie urazić, jeśli tak się poczułeś. Jedyne co mam to do ogłoszenia, w którym informujesz o konkursie. To tyle.

Pozdrawiam i nie chciałbym, by ta sprawa była gwoździem niezgody.

P.S. Chociaż nie gram w westa i nagroda mi nie potrzebna, to chyba skusze się i napiszę prace do konkursu.

dobrze cieszę się ze już wszystko wyjaśnione zakopmy topór wojenny i ogłośmy rozejm, co do mojej pisowni to jeszcze jedna taka rzecz, nie pisze polskich znaków i jak juz wszystko było napisane sprawdziłem i to co było podkreślone poprawiłem dlatego mogły troszke wystąpic bledy (oczywiscie nie mówie ze wszystkie byly tym spowodowane ale kilka) co do interpunkcji no jakos nie zwracam na to uwagi, choc czasem wstawie przecinek czy kropke (to takie małe wyjasnienia, oczywiscie mozna uznac je za bezsensowne, bo nie jest usprawiedliwieniem to ze nie zwracam zabardzo uwagi na interpunkcje, a powinienem) to tyle :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozumiem że mamy wysłać pracę jako załącznik w formacie .doc czy jak?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wysłałem swoja pracę. Niestety nie da się w godzinę napisać całego opowiadania na konkurs. Wysłałem część pierwszą (2 strony A4 czcionka 12-stka). Jak znajdę czas może dośle część drugą, ale z czasem u mnie krucho.

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8272

Gość
Gość
Niezły jesteś moja praca zajęła niecałą jedną :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wysłałem swoja pracę. Niestety nie da się w godzinę napisać całego opowiadania na konkurs. Wysłałem część pierwszą (2 strony A4 czcionka 12-stka). Jak znajdę czas może dośle część drugą, ale z czasem u mnie krucho.

Pozdrawiam

oczywiscie, biore sie do czytania i czekam na drugą czesc
 
Status
Zamknięty.
Do góry