I Konkurs literacki

  • Rozpoczynający wątek aniol22
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
To opowiadanie jest pisane na dłuższą prace niż dwie części (minimum cztery). Zatem tak czy inaczej, nie zdążę go skończyć. Postaram się dosłać chociaż drugą część, ale nie obiecuje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To opowiadanie jest pisane na dłuższą prace niż dwie części (minimum cztery). Zatem tak czy inaczej, nie zdążę go skończyć. Postaram się dosłać chociaż drugą część, ale nie obiecuje.

jest duza mozliwosc ze termin bedzie troche przesunięty, jesli nie dojdzie potrzebna ilosc prac
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prosiłbym o przedłużenie terminu, bo dopiero teraz zajrzałem do tego tematu, a bardzo chciałbym wziąć udział... Niestety mogę nie zdążyć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uau, gdybym tylko zajrzał na to forum wcześniej to bym się do żiri zgłosił. Ach, jak dawno nikogo nie skrytykowałem :<
 

DeletedUser

Gość
Gość
Część drugą wysłałem (kolejne dwie strony A4 czcionka 12). Przewiduje pięć części jednak więcej już nie napiszę z powodu braku czasu. Poza tym wyjeżdżam na majówkę. Mam nadzieję, że moja praca się podoba bo robię ja po godzinach (sam nie wiem dlaczego:)). No, ale rzekło się, ze napiszę to napiszę, lecz na pewno nie w tym terminie.

Pozdrawiam

P.S. Chyba licznik postów nie działa na forum. Mam ciągle jeden, a to nie pierwszy mój post.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uwaga

z powodu małej ilości prac termin ich składania zostaje przesunięty o tydzień, czyli upłynie dnia 07.05.09
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobra ja już wysłałem. zajęło mi 1,5 strony. pisałem 12.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze, że jest przesunięty, dopiero 1/3 opowiadanka (no chyba, że się skróci :)), a już druga strona, czciona 11 :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystkie prace zostaną opublikowane?

to zależy czy będzie ich duzo, jesli tak to nie będą one opublikowane, ale narazie nie zapowiada się ich duzo.

Wiesz podsunąłeś mi pomysł, jesli bedzie tych prac mało, mozemy je wszystkie wystawic i tez zrobic głosowanie tylko juz poza konkursem. Pozostaje tylko pytanie czy komus będzie sie chciało czytac kilka prac naraz
 

DeletedUser

Gość
Gość
A te prace ???

Przysłać jedna po drugiej, czy czekać na odpowiedzi???????
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale super! I teraz tak ktoś rzuci cytatem Generała S. Pattona :D Będę wam kibicował.

Anioł ja mogę napisać! Zacznę tak: "Jest 6 czerwca 1944 roku. Alianckie siły szykują się do rozpoczęcia operacji D-Day..." :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Anioł

Ja już napisałem i tytuł umieściłem w temacie (tytuł taki sam jak temat).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z wielka chęcią przeczytam te wasze "wypociny", też miałem coś napisać, ale nie mam na razie pomysłu i czasu :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałabym żeby to zostało upoblikowane żeby też inni mogli wyrazić zdanie o pracach ; )
 

DeletedUser

Gość
Gość
prosze nie wysyłac juz prac. Jutro ogłosimy wyniki
 
Status
Zamknięty.
Do góry