I Konkurs literacki

  • Rozpoczynający wątek aniol22
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
A jeżeli ktoś przejdzie do 2. etapu, to do kiedy powinien wysłać następną pracę?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prace na drugi etap składamy do 30 czerwca tego roku

osoby które zakwalifikowały sie do drugiego etapu:
mithrandir96
Brzocha23
Beriand
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
mam pytanie kiedy będą wystawione prace z drugiego etapu bo już minął czas zgłaszania .???
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam pytanie kiedy będą wystawione prace z drugiego etapu bo już minął czas zgłaszania .???

dostałem raptem 2 prace jedna nawet po terminie :rolleyes:wiec sam nie wiem czy mam odwołac konkurs czy czekac następny miesiąc


chciałbym również przeprosic za opóznienie ale mam troche wolnego wiec wyjechałem na urlop i nie miałem dostępu do neta
 

DeletedUser

Gość
Gość
dostałem raptem 2 prace jedna nawet po terminie :rolleyes:wiec sam nie wiem czy mam odwołac konkurs czy czekac następny miesiąc


chciałbym również przeprosic za opóznienie ale mam troche wolnego wiec wyjechałem na urlop i nie miałem dostępu do neta

rozumiem sam 10-tego wyjeżdżam

a co do konkursu to może napisać jakieś przypomnienie tej osobie co nie napisała, no cóż nie jestem organizatorem więc nie będę się wtrącał...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sorry, byłem ostatnio trochę zajęty... Ale jeśli dasz mi jeszcze parę dni to mogę napisać pracę. Więc jak?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
jeszcze chętnie sie dowiem kto sie podpisał "tomek jablonski"
 
Status
Zamknięty.
Do góry