Klasa Postaci - Większe Urozmaicenie

  • Rozpoczynający wątek Porik
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślicie

  • Tak, Dobry pomysł

    Głosy: 261 62,0%
  • Nie

    Głosy: 109 25,9%
  • Nie mieszam sie w to...

    Głosy: 51 12,1%

  • W sumie głosujących
    421
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wpadłem na pomysł żeby urozmaicić trochę Wybór Klasy postaci.

Jak już wszyscy wiedzą mamy 4 postacie do wyboru Poszukiwacz przygód, Zawadiaka, Robotnik, Żołnierz i 4 zdjęci dołączone do nich, a jak by to tu właśnie urozmaicić.
Np.
Poszukiwacz przygód
Standardowo każdy z nich dostaje te swoje Korzyści
+ dodatkowe za wybranie Zdjęcia

Traper + Szansa na znalezienie przedmiotów podczas pracy wzrasta o 5%
Wędrowiec + Możesz spać bezpłatnie w obcym hotelu do jego 3 poziomu.
Apacz + Ryzyko zranienia podczas pracy spada o 5%
Poszukiwacz złota + Szansa na znalezienie produktu podczas pracy wzrasta o 5%.


Można zrobić Podobnie z resztą Klas.
Co o tym myślicie ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawe choć za duże ułatwienia by były moim zdaniem.
Pomysł ok ale dodatkowe bonusy chyba za duże po doliczeniu tych co są...
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to kolego wypisz bonusy do wszystkich obrazków i wtedy dopiero pokazuj to na forum żeby twój projekt był widoczny w całości
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to kolego wypisz bonusy do wszystkich obrazków i wtedy dopiero pokazuj to na forum żeby twój projekt był widoczny w całości

Nie przesadzaj wystarczy coś w stylu:

Poszukiwacz przygód

Traper - Bonus
Apacz - Bonus

itd.

Pomysł dobry, tylko żeby nie za duże te bonusy były :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szczerze to gdy osiągnąłem 10lvl i przyszedł czas na wybranie klasy to zdziwiłem się że są te 4 główne a ze zmianą zdjęć nie ma żadnych bonusów :)
Pomysł jak najbardziej mi się podoba i nie było by to zbyt wielkie ułatwienie bo zmiany mogły by być symbolicznie żeby było wiadomo że Traper nie jest taki jak Apacz czy Meksykanin różni się od Irokeza ;)

pozdrawiam

Edit: Tylko niech ktoś nie wyjedzie z innymi bonusami dla płci przeciwnej ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dodać jeszcze proszę:

1 klasa: Mnich / Ksiądz / Kościelny
2 klasa: Żebrak / Bankier
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł dobry ale te bonusy by się doliczały do tych głównych?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm, przydałby się faktycznie większy wybór klas z dodatkowymi możliwościami... bo tak na początku nie wiadomo kogo wybrać ;// Nie ma żadnej klasy która mi odpowiadała ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja Myśle Tak Zeby Zmniejszyć Te Bonusy Klas Które Teraz Sa I Trochce dac do obrazków i myśle zeby dodać takie cos jak powyżej napisane ale z tego to chyba tylko bankier to by były fajne klasy bankier by wiecej zarabiał a przecież niemaklasy która wiecej zarabia kasy:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem teraz jest ok i większe bonusy nie są potrzebne. dodatkowe obrazki mają troche urozmaicić avatary żeby nie było tylko czterech
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie to bardzo dobry pomysł.Tylko podaj bonus do kazdego avatara.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sorka ze tak długo nie napisałem tego ale nie miałem czasu ;]
Oto moje propozycję...

Poszukiwacz przygód
Korzyść:

Szansa na znalezienie produktu podczas pracy wzrasta o 10%.
Szansa na znalezienie przedmiotów podczas pracy wzrasta o 10%.
Możesz spać bezpłatnie w obcym hotelu do jego 2 poziomu.
Ryzyko zranienia podczas pracy spada o 10%.

Traper + Szansa na znalezienie przedmiotów podczas pracy wzrasta o 5%
Wędrowiec + Możesz spać bezpłatnie w obcym hotelu do jego 3 poziomu.
Apacz + Ryzyko zranienia podczas pracy spada o 5%
Poszukiwacz złota + Szansa na znalezienie produktu podczas pracy wzrasta o 5%.


Zawadiaka
Korzyść
:
Twoja prędkość na mapie wzrasta o 10%.
Motywacja do pojedynkowania się wzrasta 20% szybciej.
Dostajesz 10% więcej pieniędzy za pojedynek
.

Łowca nagród + Twoja prędkość na mapie wzrasta o 5%. Dostajesz 5% więcej pieniędzy za pojedynek.
Rewolwerowiec + Motywacja do pojedynkowania się wzrasta 7% szybciej.Dostajesz 5% więcej pieniędzy za pojedynek.
Bandyta + Twoja prędkość na mapie wzrasta o 5%.Motywacja do pojedynkowania się wzrasta 5% szybciej.
Szabrownik + Twoja prędkość na mapie wzrasta o 10%.

Robotnik
Korzyść:

Otrzymujesz 5% punktów doświadczenia więcej za wykonywanie każdej pracy.
Możesz 20% więcej pieniędzy wpłacać na swoje konto w Banku.
Otrzymujesz premię przy rozbudowie miasta od 5% posiadanych punktów umiejętności.
Motywacja do budowy budynków w mieście wzrasta 10% szybciej.


Kowboj + Otrzymujesz 5% punktów doświadczenia więcej za wykonywanie każdej pracy.
Pielgrzym + Możesz 10% więcej pieniędzy wpłacać na swoje konto w Banku.
Rzemieślnik + Otrzymujesz premię przy rozbudowie miasta od 2% posiadanych punktów umiejętności.Motywacja do budowy budynków w mieście wzrasta 5% szybciej.
Grabarz + Otrzymujesz 5% punktów doświadczenia więcej za wykonywanie każdej pracy.Możesz 8% więcej pieniędzy wpłacać na swoje konto w Banku.

Żołnierz
Korzyść:

Za każdy punkt umiejętności przydzielony na punkty życia otrzymujesz dodatkowo 5 punktów życia.
Poziom potrzebny do użycia danej broni jest obniżony o 3 poziom.
Otrzymujesz premię w pojedynkach od 50% na umiejętność - Taktyka.


Kawalerzysta + Poziom potrzebny do użycia danej broni jest obniżony o 4 poziom.Otrzymujesz premię w pojedynkach od 15% na umiejętność - Taktyka.
Meksykanin + Za każdy punkt umiejętności przydzielony na punkty życia otrzymujesz dodatkowo 5 punktów życia.
Najemnik + Poziom potrzebny do użycia danej broni jest obniżony o 4 poziom.Za każdy punkt umiejętności przydzielony na punkty życia otrzymujesz dodatkowo 3 punktów życia.
Irokez + Otrzymujesz premię w pojedynkach od 30% na umiejętność - Taktyka.

Starałem się dostosować dodatkowe korzyści do tych już istniejących. I do danego Avatara
Starałem się także wylansować dodatkowe korzyści tam gdzie buło ich ino 3 do wyboru.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko jest trochę nie fear, że w budowniczych grabarz dostaje najwięcej, w zawadiakach rewolwerowiec, a w żołnierzach kawalerzysta. Musisz wyrównać, bo wszyscy będą mieli takie same avatary.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sorka ze tak długo nie napisałem tego ale nie miałem czasu ;]
Oto moje propozycję...

Poszukiwacz przygód
Korzyść:

Szansa na znalezienie produktu podczas pracy wzrasta o 10%.
Szansa na znalezienie przedmiotów podczas pracy wzrasta o 10%.
Możesz spać bezpłatnie w obcym hotelu do jego 2 poziomu.
Ryzyko zranienia podczas pracy spada o 10%.

Traper + Szansa na znalezienie przedmiotów podczas pracy wzrasta o 5%
Wędrowiec + Możesz spać bezpłatnie w obcym hotelu do jego 3 poziomu.
Apacz + Ryzyko zranienia podczas pracy spada o 5%
Poszukiwacz złota + Szansa na znalezienie produktu podczas pracy wzrasta o 5%.


Zawadiaka
Korzyść
:
Twoja prędkość na mapie wzrasta o 10%.
Motywacja do pojedynkowania się wzrasta 20% szybciej.
Dostajesz 10% więcej pieniędzy za pojedynek
.

Łowca nagród + Twoja prędkość na mapie wzrasta o 5%. Dostajesz 5% więcej pieniędzy za pojedynek.
Rewolwerowiec + Motywacja do pojedynkowania się wzrasta 7% szybciej.Dostajesz 5% więcej pieniędzy za pojedynek.
Bandyta + Twoja prędkość na mapie wzrasta o 5%.Motywacja do pojedynkowania się wzrasta 5% szybciej.
Szabrownik + Twoja prędkość na mapie wzrasta o 10%.

Robotnik
Korzyść:

Otrzymujesz 5% punktów doświadczenia więcej za wykonywanie każdej pracy.
Możesz 20% więcej pieniędzy wpłacać na swoje konto w Banku.
Otrzymujesz premię przy rozbudowie miasta od 5% posiadanych punktów umiejętności.
Motywacja do budowy budynków w mieście wzrasta 10% szybciej.


Kowboj + Otrzymujesz 5% punktów doświadczenia więcej za wykonywanie każdej pracy.
Pielgrzym + Możesz 10% więcej pieniędzy wpłacać na swoje konto w Banku.
Rzemieślnik + Otrzymujesz premię przy rozbudowie miasta od 2% posiadanych punktów umiejętności.Motywacja do budowy budynków w mieście wzrasta 5% szybciej.
Grabarz + Otrzymujesz 5% punktów doświadczenia więcej za wykonywanie każdej pracy.Możesz 8% więcej pieniędzy wpłacać na swoje konto w Banku.

Żołnierz
Korzyść:

Za każdy punkt umiejętności przydzielony na punkty życia otrzymujesz dodatkowo 5 punktów życia.
Poziom potrzebny do użycia danej broni jest obniżony o 3 poziom.
Otrzymujesz premię w pojedynkach od 50% na umiejętność - Taktyka.


Kawalerzysta + Poziom potrzebny do użycia danej broni jest obniżony o 4 poziom.Otrzymujesz premię w pojedynkach od 15% na umiejętność - Taktyka.
Meksykanin + Za każdy punkt umiejętności przydzielony na punkty życia otrzymujesz dodatkowo 5 punktów życia.
Najemnik + Poziom potrzebny do użycia danej broni jest obniżony o 4 poziom.Za każdy punkt umiejętności przydzielony na punkty życia otrzymujesz dodatkowo 3 punktów życia.
Irokez + Otrzymujesz premię w pojedynkach od 30% na umiejętność - Taktyka.

Starałem się dostosować dodatkowe korzyści do tych już istniejących. I do danego Avatara
Starałem się także wylansować dodatkowe korzyści tam gdzie buło ich ino 3 do wyboru.
no tak ale to słaby pomysł bo będzie za banalne poza tym to samo się stało na plemionach i się powoli rozpadają bo gracze nie chcą w nie grać bo to za banalne i robi się nudno bo nie trza na nic czakać tej zmiany nie ma co wprowadzać :D;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Baskaut, oryginalna wypowiedź, prawie wszystko zrozumiałem...
Co do pomysłu autora, to mi się podoba.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Morze być, ale dlaczego grabarz jest tylko ulepszeniem kowboja. Bo aktualnie nie opłaca się brać kowboja(chyba że do awatara), jak grabarz ma dodatkowo więcej kasy w banku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja bym raczej proponowal obnizyc te bonusy ktore zaproponowal Porik, tak jakos mi wpadlo w oko ze z gory na dol coraz lepsze bonusy sa, trza by to jakos wyrownac aby nie mialo to wplywu ze wszyscy wybiora jeden avatar.. to musi byc wybor z minimalnym dodatkiem, takie jest moje zdanie.. ale ogolnie pomysl mi sie podoba tylko by byla mozliwosc zmiany klasy postaci jak to zostanie wprowadzone.. tak wiem ze zaraz zostane pogoniony przez admina ze to zaduze ulatwienie itd oraz tysieczny raz poruszam temat zmiany klasy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko jest trochę nie fear, że w budowniczych grabarz dostaje najwięcej, w zawadiakach rewolwerowiec, a w żołnierzach kawalerzysta. Musisz wyrównać, bo wszyscy będą mieli takie same avatary.


zgadzam się z kolegą rewolwerowiec jest najlepszy to już wszyscy będą go wybierać
 

DeletedUser

Gość
Gość
politeod5 - wes slownik angielsko-polski i sprawdz "fear" ok? ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry