Klasa Postaci - Większe Urozmaicenie

  • Rozpoczynający wątek Porik
  • Data rozpoczęcia

Co o tym myślicie

  • Tak, Dobry pomysł

    Głosy: 261 62,0%
  • Nie

    Głosy: 109 25,9%
  • Nie mieszam sie w to...

    Głosy: 51 12,1%

  • W sumie głosujących
    421
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie bardzo dobry pomysł. Urozmaiciłoby to grę. W dodatku każdy miałby większy wpływ na "właściwości" swojej postaci.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wedlug mnie jest wszystko dobrze ja jest teraz. bo klasa postaci to jest wybur naszej pracy, a obrazek to ma w jakis sposob ukazywac nasze pochodzenie wiec bonus to jest nasz wybur na czym sie skupiamy.
tak jak w realu.
czy jestes bialy czy czarny, czy z bogatej rodziny czy z biednej idziesz do wojska i kazdy skupia sie na tym samym w woju: militari, taktyce, broniach, a nie rozwozisz gazety, pieczesz bulki albo chodzisz z towarami po domach
ja jestem z tym pomyslem na nie. skupmy sie lepiej na jakis bardzie istotniejszych pomyslach co by mogly wporwadzic do gry naprawde cos fajnego
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bonusy dla każdej klasy i tak są symboliczne... więc nie widzę sensu w bawieniu sie w dodawanie i/lub odejmowanie bonusów w zależności od awatara... Jestem na nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
wedlug mnie jest dobrze jak jest. lepsza frajda jest w grze przy ktorej trzeba sie troche napracowac. dlatego podobmi ludzie do was wymyslaja boty do gier mmo i przez nie sie gra rozpada, bo zamiast normalnych graczy biegaja ludzie tacy co chceli sobie ultwic gre tak jak wy
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysl dobry tylko jeden problem jest kidy ma sie ten 6 lvl chcesz byc bandytą a potem tak se myslisz równie dobry jest irokez albo Apacz a potem myszlisz Apaczem duzo bym zarabial a bandytą dobrze szly mi pojedynki a irokezem punktów zycia wiecej itp.:( ale kiedyś trzeba wybrac tą klase postaci


pozdrawiam:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
ta na pewno to nie jest dobry pomysł bo skorzystali by chciwi ludzie z multi kontem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo zły pomysł pomyślcie o ludziach którzy mają np. poszukiwacza przygód z awatarem apacza na świecie 6 to dlaczego mamy przydzielać im teraz takie bonusy? Wcześniej wybrali apacza bo im się podobał a teraz dostaną cięgi w hotelu-bo drożej. To jest dyskryminacja. Jeżeli tak to dajcie we wszystkich światach możliwość wyboru nowego awatara, a nie.:eek::mad::eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, ale i ci którzy już wybrali ikonke albo zawód mogli znów wybrac bo to bylo by nie Fair
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uważam że w grze powinny znajdować się podklasy dla postaci np .

- Robotnik -
- Budowlaniec/Murarz - Bonus do budowy miasta
- Rusznikarz/ Kowal - Bonus do broni jakieś bonusy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za bardzo przekombinowane by zostalo wprowadzone
Ale i tak mi sie podoba :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bonusy dla każdej klasy i tak są symboliczne... więc nie widzę sensu w bawieniu sie w dodawanie i/lub odejmowanie bonusów w zależności od awatara... Jestem na nie.

Bonusy są symboliczne? Gdyby tak było to by nikt nie żałował że wybrał taką a nie inną klasę, prawda?

KAŻDY bonus ma duże znaczenie licząc w długim przedziale czasu. 5% doświadczenia gratis to niby nic ale zanim dojdziemy do 30 poziomu to "po cichu" dostaliśmy już pewnie ładnych kilkaset exp gratis.

Motywacja czy 3 poziomy broni niżej też dają bardzo dużo!

ta na pewno to nie jest dobry pomysł bo skorzystali by chciwi ludzie z multi kontem

Niby jak? :confused: :eek:




A tak od siebie jeszcze:
- pomysł jak już raz pisałem niezły, chociaż w przedstawionej wersji zbytnio ułatwia
- potrzebne jest albo wprowadzenie również "wad" danej klasy czyli jak już wiele osób pisało "antybonusów"
- albo zostawić bonusy mniej więcej w proponowanej wersji ale zmniejszyć "podstawowy" bonus. Np zamiast 50% bonusu do taktyki tylko 30%, zamiast 10% do motywacji, tylko 5%, a potem do tego dorzucamy bonus z "podklasy" czyli avatara...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie to dobry pomysł. Urozmaici trochę grę i będzie się ciekawiej grało. Jestem oczywiście za.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli się nie myl to był już podobny temat. Mnie się nie podoba. Do kitu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysl dobry tylko ze za duze ulatwienia dales i grabarz jest ulepszeniem kowboja a to nie fear;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie kolega ma dobry plan można by to było urozmaicic

img.php

Rewolwer - THe Best

img.php

a ten taki sobie !
 

DeletedUser

Gość
Gość
jezeli bys wymyslij jakies anty bonusy to tak :p

np irokez - 10% taktyka ale -1 poz bron:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł bardzo mi się podoba, szkoda tylko że byłoby to za duże ułatwienie
 
Status
Zamknięty.
Do góry